Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Dlaczego ja mam pięć psów??
Gdybym miała cztery... jeden jamnik mógłby się pakować. Wyglądają jak bracia mojej Soni, nadałby się na męża :evil_lol: [SIZE=1](spokojnie, Sonia jest po sterylce, to by było białe małżeństwo)[/SIZE]
A tak - mogę tylko podrzucić dwóch rudych panów... z nadzieją, że wielbiciele jamników się zakochają...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, też bym je chciała! Jak Siwiutki Pysio Stefkę i tego ślepego jamnika z Torunia, który się nie załapał na nowe życie. Rozczulają mnie stare jamniki bardzo. Cudne zwierzaki z nich.
Tymczasem jednak stwierdzam, że już Ferowi towarzystwa nie zafunduję, bo to taki lizusek JaJaTylkoJa! i łapie doła w większym towarzystwie. Gdybym była dwie...

Link to comment
Share on other sites

Bea, pisalas, z enie chcesz miec ze mna nic wspolnego i zebym nie mieszla sie do jamnikow, ktorymi Ty sie zajmujesz. Ale zglosila sie do mnie pani z Opola, ze moze przygarnac jamniczka. czy bylabys w stanie odlozyc na troche złosc na bok i czy mogłabym tej Pani przekazac link do tego tematu?

Link to comment
Share on other sites

pani z opola jest zdecydowana na psiaki - 2 na raz. uzgodnio ne z cala rodzina 9nawet maz sie zgodzil:) ) rozmawialam dosc długo z ta pania prze tedlefon - wrazenie wspaniale. Pani jest zdecydowana odebrac psiaki moze nawet dzisiaj. podjedzize do Opola. madzia - dasz rade spotkac sie z ta osoba?

Link to comment
Share on other sites

pieski już w nowym domu!! :sweetCyb: ich nowa właścicielka jest bardzo ciepłą, sympatyczną osobą, której leży na sercu los zwierzaków. Jestem pewna, że pieski będą miały u niej wspaniałe życie :p

Bea jak już ta zainteresowana osoba zobaczy szorściaka to daj znać co powie :-) jakby mnie nie było na Dogo to mój kom. 696 44 69 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...