Jump to content
Dogomania

owczarek australijski i belgijski miniatura do oddania!Warszawa!


Recommended Posts

[quote name='GameBoy'][B]wez kilka psow na DT, najlepiej chorych idealizm odnosnie tego miejsca Ci przejdzie zareczam[/B]
takich tematow, z ktorych nic nie wynika jest tu mnóstwo - ot [B]ponabijac sobie posty mozna[/B]

napisalam juz - czekamy na fotki psow i kontakt do rodzicow dzieci - wtedy bedzie mozna dzialac i cudowac[/QUOTE]

mówiłam już, że moi rodzice sie nie zgadzają, żeby bez widocznej (dla nich) potrzeby brać drugiego psa... jaki idealizm?

po co nabijać posty? tu chyba chodzi o to co się robi a nie ile postów się ma? czy może ja źle rozumiem idee dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o matko, widziałam parę razy tę parkę i dziwiłam się że tylko z dzieciakami chodzą, myślałam że to psy jakiejś zapalonej rodziny bo żeby wybrać takie dwa energiczne psy do mieszkania w Warszawie to trzeba mieć zacięcie, a tu się okazuje taka historia o.O
Ja osobiście dawno ich nie widziałam, może autor wątku też nie może ich spotkać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']no bo mają być podobne do tych ze zdjęć ;)
zdjęcia są orientacyjnie tylko :D

PS. dziękujemy ;)
może kiedyś natolińsko-kabaccy dogomaniacy pójdą na spacerek razem? :D[/QUOTE]
sluchajcie mnie juz szkoda slow na ta cala sytuacje..nie wiem kto jest w gorszej sytuacji te dzieciaki czy zwierzaki. owczarek belgijski najprawdopodobnie zostanie wydany dzisiaj lub jutro. zostaje owczarek australijski i reszta zwierzakow...mam nr telefonu do dzieciaka - chlopca wlasciciela tego owczarka prosze o prv to podam nr.
Marta, my b chetnie na spacerek sie wybrac mozemy, tylko jakos po 18 gdy jest chlodniej:)

Link to comment
Share on other sites

ale domek pewnie nie sprawdzony? :(
no to ausralijki, york, kundelek i koty...
no... ja to na 100% kota nie mogę, bo mój jest niestety król ;)
psa rodzice nie chcą... chyba, że bym znalazła przy drzewie, ale to też nie na kilka miesięcy tylko raczej jeden czy dwa miechy...

PS. ja też po 18 bo dla Kory za ciepło ;)
a Twoje psy / pies lubią pobiegać więcej? bo Kora to szalona :)

Link to comment
Share on other sites

no to super ;)
ja mam szalooona 8miesięczna... sunię Warszawską :D
ktoś jeszcze by poszedł?
o kurcze robie off top...
jakby pójść na tą łączkę, to możeby się spotkało te psiaki? znaczy dzieci z psiakami?
możnaby z nimi porozmawiać dowiedzieć sie czegoś itp...

Link to comment
Share on other sites

ten temat jest mega żałosny ;/ zalozony 6 czerwca, oczy za pomoca emotow sobie wyplakujecie, bezsensownie podbijacie temat i nic sie nie dzieje... a w miedzyczasie jak gdyby nigdy nic umawiacie sie na spacerki ;/

poprosze na Pw numer telefonu do tych ludzi

Link to comment
Share on other sites

a co mam zrobić?
moi rodzice nie zgadzają się na dt więc nie pojadę i nie wezmę psów do siebie...
staram się coś wymyśleć
a jak wątek podbijamy to może ktoś wejdzie kto będzie mógł dt dać? no bo raczej wątku nie zauważy jak będzie na 10 stronie...
a spacerek (jakbyś doczytała) chciałam zaplanować tam na łączce, żeby zobaczyć dzieci z psami porozmawiać może coś wspólnie wymyśleć... więc nie rozumiem Twoich pretensji...
masz jakieś pomysły już na temat psiaków?

Link to comment
Share on other sites

a masz pewnosc, ze te psy po 1 w ogole istnieja a po 2 czy sa do oddania?

rodzicami to najlatwiej sie zaslaniac, bylas tam chociaz raz z psem na spacerze? pytalas ludzi o te psy, dzieci? widzialas je?

temat trzeba podbijac, zeby zjawil sie ktos kto sprawi te "cuda" o ktorych byla mowa juz wczesniej?

moje rzekome "pretensje" chociaz to raczej rozczarowanie, biora sie stad, ze siedzi tu kilka osob, jecza jak stare babki na wypominkach a nikt nie robi nic, zeby cala sprawa wyjasnic

Link to comment
Share on other sites

nie nie mam pewności czy psy są i czy są do oddania...
tak byłam tam, ale dzieci z psami nie spotkałam.
zasłaniam się rodzicami? wiesz co, myślę, ze to akurat nie jest zasłona. ja bardzo chętnie wzięłabym na dt ale jak chcesz sprawdzić tą 'zasłonę' to moze przyjedziesz i porozmawiasz z moimi rodzicami? sama się przekonasz, ze nie jest to 'zasłona'...
jak mam sprawę wyjaśnić? przekonać się czy psy istnieją / są do oddania? mam tam siedzieć cały dzień i czekać czy ktoś taki się pojawi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...