Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='manifesto']Nie, suki do wystawienia nie mam... na szczescie:lol: [/quote]


He he Magda to dasz radę :-)
I jeszcze sporą przerwę będziesz miała na pooglądanie innych czy też pójście po zakupy psiowe :-)

Jakby co to pomożemy !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:



A dla mnie ta klubowka to raczej skok w przod. Popatrz sobie chociazby na te wlasnie babiki. 4 psy z krycia w Anglii, 2 po zagranicznych psach i na koniec 1 moj (hehe) import z Anglii;) Mysle ze to dobre rokowania na przyszlosc. Najwazniejsze, ze sa jeszcze ludzie, ktorym zalezy.[/quote]

:modla:wieki szakunec :D dla tych którym zależy i trzymam za Was kciuku żeby polskie goldeny były piękne, rozpoznawane na świecie i żeby miały swoja dobrą markę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']Warto pojechać, żeby chociaż pooglądać!
Szczególnie interesuje mnie jeden pies, mniej szczególnie ale tez bardzo inne psy.
A my nie dostaliśmy jeszcze poczty - Dorotka co z potwierdzeniami?[/quote]


Pojęcia nie mam - będę się widziała z P. Stępińskim w poniedziałek - będę w Związku to sie dowiem czy wyszły. Katalog się robił w zeszłym tygodniu :-)

Asia - czy będziesz ze swoim świeżo upieczonym ślubnym???:lol:

A mnie interesuje wiele psów - właściwie wszystkie, które wejdą na ring he he :eviltong: Mam tylko nadzieję, że te co znają mój zapach nie będą zwiewały swoim Pańciom do mnie, żeby pomiziać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Pojęcia nie mam - będę się widziała z P. Stępińskim w poniedziałek - będę w Związku to sie dowiem czy wyszły. Katalog się robił w zeszłym tygodniu :-)

Asia - czy będziesz ze swoim świeżo upieczonym ślubnym???:lol:

A mnie interesuje wiele psów - właściwie wszystkie, które wejdą na ring he he :eviltong: Mam tylko nadzieję, że te co znają mój zapach nie będą zwiewały swoim Pańciom do mnie, żeby pomiziać :cool3:[/quote]

HeHeHe, ślubny nie jedzie, jego to nie interesuje - on woli sport, fotografię i wędkarstwo. Uważa również że ocena sedziego jest zbyt subiektywna;) hihihi a wystawy to męczarnia dla psów. Już z nim nie dyskutuję na ten temat- nie ma po co.
Dyskutujemy tylko nad powiększeniem stadka (on - po moim trupie, ja - da się zrobić;))
Do zobaczenia na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']HeHeHe, ślubny nie jedzie, jego to nie interesuje - on woli sport, fotografię i wędkarstwo. Uważa również że ocena sedziego jest zbyt subiektywna;) hihihi a wystawy to męczarnia dla psów. Już z nim nie dyskutuję na ten temat- nie ma po co.
Dyskutujemy tylko nad powiększeniem stadka (on - po moim trupie, ja - da się zrobić;))
Do zobaczenia na wystawie![/quote]

O rany to w zasadzie dobrze, ze nie jedzie - wędkarstwo to coś, co Pańcio Hardiówy lubi najbardziej. Ostatnio doszła gitara elektryczna, rower. Zniknęli by nam Panowie z pola widzenia - jeszcze gotowi nad Wisłę pojechać i łowiiiić.
Ale mój sam przebąkuje o powiększeniu rodzinki - zarówno w tradycyjny ludzki sposób, jak i Goldenowy.

Czyżbym miała się spodziewać na 30 urodziny drugiego Goldena ????? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witamy,

czy ktoś z okolic W-wy zajmuje się przygotowaniem estetycznym psa ;) do wystawy? Niestety mamy coraz mniej czasu do klubówki, 3 tygodniowe dziecko w domu a nasz psiur odrobinę zarośnięty...

Pozdrawiamy



[quote name='penelopa']No to trzymam kciuki za owocne staranio-poszukiwania!:):cool3:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apade']Witamy,

czy ktoś z okolic W-wy zajmuje się przygotowaniem estetycznym psa ;) do wystawy? Niestety mamy coraz mniej czasu do klubówki, 3 tygodniowe dziecko w domu a nasz psiur odrobinę zarośnięty...

Pozdrawiamy[/quote]
Z okolic to nie wiem, ale w Warszawie to p. Magdalena Świętoń - sędzia zresztą :evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Z okolic to nie wiem, ale w Warszawie to p. Magdalena Świętoń - sędzia zresztą :evil_lol: ![/quote]

Tyle, ze u Pani Magdy strzyżenie Goldena z kąpaniem kosztuje około 140 zł.
Trochę dużo jak na moją kiesień. Owszem robią to tam wyśmienicie, ale gdyby tak przed każdą wystawą....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcik_wk']Tyle, ze u Pani Magdy strzyżenie Goldena z kąpaniem kosztuje około 140 zł.
Trochę dużo jak na moją kiesień. Owszem robią to tam wyśmienicie, ale gdyby tak przed każdą wystawą....:shake:[/quote]

Uroda kosztuje :eviltong: ! Same płacimy za mycie, strzyżenie i modelowanie chyba nie mniej? A włosków ilość jakby inna :evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

Na naukę trzeba czasu, a przy trzymiesięcznym dziecku troche trudno. Poza tym przy nauce może coś nei wyjść a chyba nie o to chodzi. Eksperymentować można ale nie przed wystawą.


[quote name='Wiza']a może byc sama spróbowała? na necie duzo lektur degazowki nozyczki i mozna samemu, ja juz sie powoli nauczyłam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']A my się chcemy pochwalić, że dzisiaj skończyliśmy championat polski :-)[/quote]

GRATULACJE :multi: !
I Wam Porciakowa Też! Nie miałam wcześniej okazji. Wy Porciakowa to cierpicie na bezsenność czy co?!
My za chwilę wypad na wystawę. Widzę, że będziemy sobie biegać sami ... Fiszowa coś zrobiła psu :)? Szkoda. Liczyłam na spotkanie i rywalizację. Pozdrowionka dla Fisza. Mam nadzieję, że do klubówki wyzdrowieje. JAk wrócę to cos skrobnę. Goldki wchodzą po spanielach to trochę potrwa ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Gratuluję Dockowi, Kasia zreszta juz Ci pisała :D

Grtuluje Raptusowi w częstochowie nam niestet nie ma czego gratulować 4 lokata na 4 psy..naszczescie doskonała[/quote]

A Was nie widziałam ... Chyba tylko dlatego, że nie wiedziałam kogo szukać :eviltong: .
Raptus nie dość, że wziął Młodzież, Rasę to jeszcze był 3 na Grupie :lol: ! GRATULACJE jeszcze raz! Psy wygrał Maciek, Tolek, jak było do przewidzenia ;) - I lok. i CWC (w stawce 1 :evil_lol: ). Na suczkach to juz kompletnie nie wiem co. Grupe wygrał labek. BIS akita od p. Supronowicz - niezwykłej urody ponoć pies. Niestety nie widziałam bo ludzkie dziecko trzeba było nakarmić :lol: i pojechałam ku domowi.

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo pełne ( w miarę ) wyniki:
Psy:
Młodzież:
I Hedo z Jurkowej Zagrody + Zw.Mł., N.Jun., BOB i BOG-3 [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
II Hunter is Friendly
III Moondust Royal Purple Heart
IV Agryp Trango Tower

Pośrednia
I Flaming the Dream Team
II Yedi Adekatos

Otwarta:
Abies z Maciachowego Pola - nie wiem jak go wkońcu oceniono, bo piesek odmawiał jakiejkolwiek współpracy z człowiekiem [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]

Użytkowa:
I King Matthew Una Lagrima Białe Złoto + NDPwR
II Bold Sunny z Leśnych Ostępów

Championów
I Anatol z Dziada Pradziada

SUKI
Młodzieży:
I Amazing White Princess Firstfield +Zw.Mł
II Axa Trango Tower
III Brenda Sfora Azora
IV Wiza z Zagłębia

Pośrednia
I Gold Partner Bonita Rosa
II Felicity the Dream Team
III Bella Moonspell
IV Benia z Dziada Pradziada

Otwarta:
I Goldenamico Cayenne + NDSwR
II Agripa od Zlate Delfi
III Destrukcja z Kostrowego Grosu

Weteranów
Gloris Cerasus - bdb

aaa i miło było poznać;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...