Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tia.... Magda, dobijaj mnie, dobijaj :( :(
Top chyba ja jestem sierota- mieć POD NOSEM internet i nie wejść? A na dodatek cierpieć na bezsenność? Ehhhh... takie życie. Widać, byłam zbyt zaspana zmulona i głodna żeby myśleć o kontakcie ze światem - ja tam tylko szukałam jakiegoś dobrego fast foodu :)
Dorota z Monika spały z głowami na stołach, a ja tam siedziałam i marzłam :-)

Link to comment
Share on other sites

Oj Kasia, przeciez byl laptop, ale spac mialas, nie na gg siedziec:eviltong:
A co do wystawy, pelne wyniki moge podeslac zainteresowanym na priva:p
Zdjecia malego tez pewnie niedlugo pojawia sie na mojej stronie, o ile zechce mi sie siegnac po aparat i zrobic cos porzadnego...

Link to comment
Share on other sites

Nieaktualne troszkę... :lol: Ale znalazłam fotki z Crufts'a 2007, nie wiem czy ktoś podawał do nich linka, w każdym bądź razie dla zainteresowanych:
[URL]http://www.aniwa.com/fr/chien/Grand_Public/document/102074/128891/mode_frame/index.htm[/URL]

A tak w ogóle to napiszcie coś o wystawie w Leeds! Co za psisko przyciągnęło Waszą uwagę? Chciałabym poznać Wasze zdanie...

Magda - gratulacje nowego domownika. Napisz mi co to za kundlisko, bo k9 coś nie chodzi... :(

A i o wyniki proszę na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Ktos cos juz wie???????[/quote]

W goldenach Cacib Nenuoramos Tonito,Rezerwa dla Royal Salute du Pays de Boheme,mlodziez wygral pies z hodowli La Freska,w sukach Cacib i BOB dla Fairquest Ruby Tuesday.
Otwarta Stenbury Water Rebel,uzytki wygral Trewater Phelix.
Chester 2 w posredniej za Tonito.
Dzis Cacib dla Ritzlyn Blues Brother z championow,posrednia Tonito,otwarta Al Capone By Sakura.Chester w uzytkach 4.
Cafe Au Lait Oskaras CAC w otwartej.

Link to comment
Share on other sites

my gratulujemy wszystkim zwyciezcom z tych ktorych pamietam to:
Porto - ukonczyl championat mlodziezy
Fiszer Doroty - I miejsce w klasie championow i res. Cacib, pokonal mojego Fifiego :cool3:
CACIB wlasnie dla Harasia od Beblow..

a wiecej wynikow nie pamietam..
a suki byly na zupelnie innym ringu wiec tym bardziej nie znam dokladnych :)

jak ktos ma to niech wpisze wyniki :)
bo musze uzupelnic swoj sopocki katalog:)

Dla nas Sopot jakos nigdy nie byl szczesliwy..
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czesc, przepraszam za bedy, ale nie jestem z Polski, ale z Czech. Zwracam sie z prosba ! Jak ktos zobaczy na wystawie psa golden retrievera Archie Bismillahi, powiezcie pani zeby pryslala fotografie i informacje tam co kupila tego psa albo na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pani co go sprzedala ma tylko malo informacji z internetu, ale .... chciala by wiecej i zdiecia. Dziekuje bardzo. Czy wy o nim cos viecie, to napiszcie mi na e-mail! Nasze www [URL]http://www.zlaty-retriever.unas.cz[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo. Ale tak i tak, jak by ktos znal to pani, to niech pani powie zeby napisala !! Dziekuje !! :diabloti:



[quote name='Adsum']Tutaj sa zdjecia:
[URL]http://goldenfoto.com.pl/thumbnails.php?album=search&type=full&search=archie[/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...