Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='Ania_Carmen']Bafi w Jeleniej ukończyła Mł.Ch, ale gratulacje raczej nie należą się mi :eviltong: tylko Magdzie (Adsum) i Gosi :-)
Tosca I lokata i CWC, do championa już tylko "czasu" nam brakuje ;) NSwR przegralśmy za wiek.
Gratulacje dla Porta, Figo i Cezara :-)[/quote]

Dziękuję w imieniu Cezara! Toście dziewczyny poszalały! SUPER! Chmpionice jedne :lol: !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tolutkowa']Ja będę robiła za źródło :evil_lol: . Cezar ma na drugie imię Adekatos (ukłon dla właściciela reproduktora), a przydomek hodowlany "z Dziada Pradziada". BabyCakes ma rację, pies jest na współwłasność i dlatego "ta Pani" go wystawia. Cezar bardzo długo był u niej i z nią jest najbardziej związany, dlatego też i najlepiej razem z nią się wystawia. A co do reklamowania ... hmmmm, co prawda już 20 lat jestem w tej branży, ale nie zauważyłam tu czegoś wiązanego z reklamą - ani Pani ani pies nie mają tatuażu z przydomkiem hodowlanym, nie ma w tle banera, ani flaga nie powiewa :shake: ....
Podobnie ani Pani, ani nikt kto posiada psa z tej hodowlli nie wysyła spamowo ofert krycia za free. Ale może jednak nie znam się na reklamie :evil_lol:.[/quote]

Takim dobrym zrodlem informacji to chyba Pani jednak nie jest. :roll:
Od kiedy ekwiwalentem za krycie ( czyli albo szczeniak albo rownowartosc szczeniaka ) jest wspolwlasnosc szczeniaka???!!! Nie spotkalam sie jeszcze z taka zaplata za krycie.
A reklamuje swoja hodowle i owszem, bo jakim innym psem moze sie pochwalic??ß;) Trwfila w dziesiatke z tym kryciem, ojciec przekazal szczeniakom wiecej swojego genu, dlatego Cezar Adekatos wyglada jak wyglada. Moze ktos ma inne zdanie na ten temat?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem Julka6666 do czego pijesz ????

CO w tym złego że tak się umówili za krycie , może jeszcze niewiele wiesz o hodowli psów ?? Nie widze w tym też nic złego że ta Pani pokazuje tego psa w końcu też ma jej przydomek.
Mojego Portka czasem pokazują znajomi :)) czy jest w tym coś złego ??Na grzbiecie mojego kundla nie było nigdy reklamy ich hodowli :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Nie bardzo rozumiem Julka6666 do czego pijesz ????

CO w tym złego że tak się umówili za krycie , może jeszcze niewiele wiesz o hodowli psów ?? Nie widze w tym też nic złego że ta Pani pokazuje tego psa w końcu też ma jej przydomek.
Mojego Portka czasem pokazują znajomi :)) czy jest w tym coś złego ??Na grzbiecie mojego kundla nie było nigdy reklamy ich hodowli :)))[/quote]


Zgadzam się z Tobą w 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julka6666']Takim dobrym zrodlem informacji to chyba Pani jednak nie jest. :roll:
Od kiedy ekwiwalentem za krycie ( czyli albo szczeniak albo rownowartosc szczeniaka ) jest wspolwlasnosc szczeniaka???!!! Nie spotkalam sie jeszcze z taka zaplata za krycie.
A reklamuje swoja hodowle i owszem, bo jakim innym psem moze sie pochwalic??ß;) Trwfila w dziesiatke z tym kryciem, ojciec przekazal szczeniakom wiecej swojego genu, dlatego Cezar Adekatos wyglada jak wyglada. Moze ktos ma inne zdanie na ten temat?:diabloti:[/quote]

Jak się to czyta to jak w ruskim filmie: ŚMIESZNO i STRASZNO!
Jak ludzie umawiają się na warunki krycia to tylko i wyłącznie ich sprawa. Może to być kopa jajec lub litr gorzały :evil_lol: i nikomu nic do tego. Mam wrażenie, że masz jakiś problem i ewidentnie zero pojęcia o hodowlach w tym kraju. A wystarczy wstukać w wyszukiwarkę nazwę hodowli i wszystko jasne ... Hodowala ma ponad 15 lat i ogrome sukcesy, co prawda w innej rasie., ale zawsze. Pierwszy miot goldenów pojawił 3 lata temu i z niego jest mój pies. Zapewniam Cię, jemu też nic nie brakuje :lol: Jak zresztą i reszcie, która nie jest wystawiana, a szkoda bo warto byłoby je pokazywać. Tolka, podobnie jak Cezara wystawia od pewnego czasu hodowczyni. Powodów nie muszę podawać bo to nie Twoja sprawa.
Ciekawa jestem skąd wnioski o przekazywaniu genów, bo podejrzewam, że nigdy nie widziałaś rodziców Cezara. Szkoda, że nie zadałaś sobie trudu sprawdzenia rodowodu Cezara, dowiedziałabyś się wielu ciekawych rzeczy ... Fakt właściwego doboru hodowlanego może świadczyć tylko i wyłącznie o klasie hodowcy i świadomości kryć. Nie znasz całego miotu, a ja tak i zapewniam Cię, że jest bardzo wyrównany. Dwa psy to niemal kopie Cezara, może nawet są lepsze ;) . Trafiły w ręcę ludzi, którzy chcieli psy do kochania. Moze kiedyś pokażą je na ringu.
Wytłumacz mi jedno ... Cóż ten Cezar i akurat ta hodowla tak Cię boli? Skoro teraz masz taki problem to ciekawe co zrobisz jak zacznie być wystawiany kolejny miot?!! A zapewniam Cię, że bedzie na co popatrzeć :evil_lol:! Sama czekam na sunię z tego skojarzenia.
Wyluzuj! Masz psa? To go pogłaszcz, przytul. I nie rób mu wyrzutów, że nie osiąga takich wyników jak konkurencja. Naprawdę szkoda życia! Maj Kobieto! Idź na spacer, wąchaj kwiatki, albo poczytaj czegoś o goldenach to przestaniesz ośmieszać się takimi jadowitymi postami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Jakiś zmasowany nalot na Adektosy to i się Pradziadom dostało ;)

Tolutkowa aż Cię poniosło :) hi hi ale się zgodzę ze powinna Julka iść z psem na spacer a nie tracić energie na pisanie głupot :)[/quote]

Tolutka mnie tu postponowali :mad: ! Tom zagorzała :evil_lol: ! Dzięki za wsparcie! Teraz to ja jadę do domu i spadam z Tolkiem do parku! Widzimy się w Lesznie?
A tak na marginesie ... Cezar nie był ekwiwalentem za krycie, miał zostać u Aśki, ale po śmierci Iga zapadła decyzja o współwłasności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julka6666']Takim dobrym zrodlem informacji to chyba Pani jednak nie jest. :roll:
Od kiedy ekwiwalentem za krycie ( czyli albo szczeniak albo rownowartosc szczeniaka ) jest wspolwlasnosc szczeniaka???!!! Nie spotkalam sie jeszcze z taka zaplata za krycie.
A reklamuje swoja hodowle i owszem, bo jakim innym psem moze sie pochwalic??ß;) Trwfila w dziesiatke z tym kryciem, ojciec przekazal szczeniakom wiecej swojego genu, dlatego Cezar Adekatos wyglada jak wyglada. Moze ktos ma inne zdanie na ten temat?:diabloti:[/quote]

Takie komentarze są extra!!!!
2 posty na forum, obydwa w jednym wątku i krytyczne...
krytyka jest cenna pod warunkiem że jest konstruktywna i potrafi się ją uzasadnić...
Pamiętać jednak należy o tym że nikt w sieci nie jest anonimowy...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Super, ze istnieje takie Forum. :multi:Mam zamiar kupic psa i poprostu sprawdzam Hodowcow. Jak rozumiecie jest tyle pseudo Hodowcow, albo takich co sie niby znaja na hodowaniu, a krycia sa czystym przypadkiem. Obserwuje juz duzo hodowli i ich psy na wystawach i nie tylko, i powoli moja lista jest coraz krotsza. Fajnie, ze niektorych mozna tak latwo podpuscic, mozna sie duzo dowiedziec. :evil_lol: Dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julka6666']Super, ze istnieje takie Forum. :multi:Mam zamiar kupic psa i poprostu sprawdzam Hodowcow. Jak rozumiecie jest tyle pseudo Hodowcow, albo takich co sie niby znaja na hodowaniu, a krycia sa czystym przypadkiem. Obserwuje juz duzo hodowli i ich psy na wystawach i nie tylko, i powoli moja lista jest coraz krotsza. Fajnie, ze niektorych mozna tak latwo podpuscic, mozna sie duzo dowiedziec. :evil_lol: Dzieki ;)[/quote]

Chyba jednak źle zrozumiałaś moje słowa...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Fiszerowa a Tobie się udało napisać 1000 post :) szczęsciara :)

Ja tam bedę wychodziła na ring mimo planowanych wszystkich miotów :). Może czasem Fiszowa zechce się zareklamować się wystawiając mojego niezwykle brudnego burka o ile nie umrzemy ze strachu przed konkurencją...

Swoją drogą mój pies zalatuje bo się wytarzał w czymś w lesie :) ale myśle ze tylko na całą moją wieś śmierdzi dalej nie dolatuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...