Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

Wiolu, w Łodzi akurat z tego co widziałam wcale nie było źle! Ty nie byłaś w Legionowie :evil_lol: Oj, tam to sie można było przestraszyć psychiką, zachowaniem psów i co gorsza właścicieli :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tolutkowa']Coś tu ostatnio bardzo spokojnie .... Wystawy lecą, a tu cisza?!
No to postanowiłam przerwać tę złą passę :razz: i ożywić wątek. Łódź za nami. Tolka nie wystawiałam - przyjmijmy, że miał skaleczoną łapę ;) . Za to młody, czyli [B]CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada poszalał - Najlepszy[/B] [B]Junior, BOB, II lok. BIS Junior, III lok. BOG.[/B] I to na pierwszej w życiu miedzynarodówce! Zmokliśmy jak ..... już nie kura, ale całe stado, ale warto było zostać do końca :multi: .
Oddział łódzki poszedł w ekstrmę i obdarował zwyciężców pucharami maksymalnej wielkości :evil_lol: !
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9502/wystawadz0507012iz2.jpg[/IMG][/URL][/quote]
[B] Czy moze mi ktos wytlumaczyc czyj ten pies w koncu, bo z tego co widzialam na wystawach, Pani na zalaczonym zdjeciu slicznie reklamuje nim swoja hodowle, a zgloszony jest jako pies Pana od Adekatosow. Nic z tego nie rozumiem.[/B] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy moze mi ktos wytlumaczyc czyj ten pies w koncu, bo z tego co widzialam na wystawach, Pani na zalaczonym zdjeciu slicznie reklamuje nim swoja hodowle, a zgloszony jest jako pies Pana od Adekatosow. Nic z tego nie rozumiem[/QUOTE]

O ile sie nie myle, owa Pani wyhodowala tego psa i wydaje mi sie, ze ma go na wspolwlasnosc z Panem z hodowli Adekatos, ale nie dam sobie glowy uciac i, szczerze powiedziawszy, nie interesuje mnie to.
Jezeli masz jakies watpliwosci odnosnie wlasnosci tego psa, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, zeby zapytac u zrodla :roll:

Czy ktos moze napisac cos wiecej na temat wynikow z Lodzi?

Link to comment
Share on other sites

Bafi ma ZwMł do Ch? Super! :multi:

Chcecie wyniki z Łodzi? To macie ;-)

[COLOR=black][FONT=Arial]PSY [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Młodzież (11) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, dosk, NJwR, BOB - CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada (CH Igo z
Zagłębia & AZA z Ulicy Torowej)
II lok, dosk - BLAZED SALTUS (Xanthos BLAZE OF GLORY - Ch Xanthos
PATOOTIE)
II lok - ?
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Dosk - ASSAM PORTO You Are So Beautifull, VALMONT Oligarchia [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Pośrednia (12 psów) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, dosk, CWC - AKIM Adekatos (DIEGO ADEKATOS - Pokusa ze
Sztormowej)
II lok, dosk, ?
III lok, dosk - TABZIR z Zagłębia (Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE -
EVORA z Zagłębia) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]The Best Goldi oceniany 'poza konkurencją' – dosk .... [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Otwarta (było 7 psów ^^) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, CWC + res.CACIB - Prima BIRBANT (Sasqehanna GLEJT - Prima PALOMA BLANKA)
II lok, dosk - YUM Dżemojady (HARDY ALWIN GOLDEN ERINOR - NIRWANA Dżemojady)
III lok, dosk - GUFFI z ROmanowskich Pól ( Jaskar TARQUIN - HAJFA z
Rydzylyńskiego Lasu) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]nieobecny KING MATHEWW UNA LAGRIMA Białe Złoto i ANATOL z Dziada Pradziada. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Użytki (4 psy) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, dosk, CWC, NpwR/CACIB - ABIDE Danako (Xanthos BLAZE of GLORY -
Sasqehanna SŁOMKA)
II lok, dosk - EBRO Marakita (CHIVAS REGAl z Zagłębia - Complement
HUSSY HATTY)
III lok, dosk - BOLD SUNNY z Leśnych Ostepów (DRAGON Górska Fantazja
- GLORIS Cerasus)
IV - Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET (GUNMARSH ZACHARY - Cheek to Cheek PINK PANTHER) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Championy (3 psy) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, CWC - IRONIC Complement (NIGHTDREAM GO GO GO - Complement PEGGY
SUE)
II lok, SHOGUN Pasada (Jaskar TARQUIN - CIRA Venosiny Luhy)
III lok, FUNT Gordius (NIGHTDREAM GO GO GO - MINERVA Qajun) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]SUKI [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Młodzież [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, Zw Mł - BRITNEY SALTUS (Xanthos BLAZE OF GLORY - Ch Xanthos
PATOOTIE)
II lok, dosk - AMAZIGN WHITE PRINCESS Firstfield ( Moondust LEGENDARY
SNOWFLAKE - AMERICAN BEUTY Brama Słońca)
III lok - ?
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]dosk, HAPPY Wi-an-wa [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Pośrednia [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, CWC, res.CACIB - AISHA Adekatos (DIEGO ADEKATOS - Pokusa ze
Sztormowej)
II lok, dosk - BELLA MOONSPELL (AMANT Pogłaskaj - ARIA z Ulicy
Torowej)
III lok - ? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Otwarta [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, CWC, NSwR/CACIB - NIRWANA Gordius (ARMANI STYLE Górska Fantazja -
DAFNE Gordius)
II lok, dosk - YANTE Adekatos (CHIVAS REGAL z Zagłębia - MEDIUM APPLE
HAILER Białe Złoto)
III lok, dosk - Prima BELL-ESPIRIT -(Sasqehanna GLEJT
- Prima PALOMA BLANCA)
IV lok, dosk - DARMA Akces (Complement BARONET - GEZA Zwiariowany
Duet) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Championy [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, CWC (chyba ;-)) - TRAMJIN CASABLANCA (Daily Rays Cath the Wind
- Real World of Gleen Shelang)
II lok, dosk - GAMA z Lawiny (GRAFI Zwariowany Duet - GIGA Goczał) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Weterani [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]I lok, GLORIS CERASUS ( SECRET DREAM SUMERTIME BO GYI - MONA LISA v.d.
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Vijf Lijstrebssen) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Pozdrawiam ;-) [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Doc nie jechał ;-)
Że tak powiem, niemieliśmy po co jechać.
On będzie wystawiany teraz dopiero w Szczecinie.

Ja byłam z seterami ;-)
CWC i res.CACIB ;-)
A na grupie hodowlanej z hodową Arisland mieliśmy II miejsce (do dzisiaj nie jestem w 100% pewna z którym psem biegłam ;-) Ale milutka była sunia ;-)) I miejsce miała P.Supronowicz ze sznaucerami, III nie wiem kto.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gazuś;]Bafi ma ZwMł do Ch? Super! :multi: [/quote]
Brakuje jej jeszcze jednego małego, ale to raczej nie problem ;)
Jutro jedziemy do Jeleniej Góry.

[quote=BabyCakes;]Dzieki :p Wlasnie pozbieralam szczeke z podlogi :razz: :diabloti: :cool1: :eviltong: [/quote]
:diabloti:

Również gratulujemy seterkowej wygranej! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']A my dziś I miejsce i złoty medalik w Płocku :) hurrra .Przegraliśmy porównanie z przepiękną suczką.Sędziował Aleksander Kulesza strasznie sympatyczny człowiek.A BOB Król Maciej z Białego Złota.[/quote]

No to superrrr!!!!
Gratulacje!!!!:multi:
Znasz może całościowe wyniki?
Ciekawe jak jutro w Płocku i Manowie... trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julka6666'][B] Czy moze mi ktos wytlumaczyc czyj ten pies w koncu, bo z tego co widzialam na wystawach, Pani na zalaczonym zdjeciu slicznie reklamuje nim swoja hodowle, a zgloszony jest jako pies Pana od Adekatosow. Nic z tego nie rozumiem.[/B] :shake:[/quote]

Ja będę robiła za źródło :evil_lol: . Cezar ma na drugie imię Adekatos (ukłon dla właściciela reproduktora), a przydomek hodowlany "z Dziada Pradziada". BabyCakes ma rację, pies jest na współwłasność i dlatego "ta Pani" go wystawia. Cezar bardzo długo był u niej i z nią jest najbardziej związany, dlatego też i najlepiej razem z nią się wystawia. A co do reklamowania ... hmmmm, co prawda już 20 lat jestem w tej branży, ale nie zauważyłam tu czegoś wiązanego z reklamą - ani Pani ani pies nie mają tatuażu z przydomkiem hodowlanym, nie ma w tle banera, ani flaga nie powiewa :shake: ....
Podobnie ani Pani, ani nikt kto posiada psa z tej hodowlli nie wysyła spamowo ofert krycia za free. Ale może jednak nie znam się na reklamie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']My dziś w Płocku znowu złoto ale tym razem zamieniliśmy się z suczką i wzieliśmy najlepszego juniora :).[/quote]

GRATULACJE :multi: ! I wielkie głaski dla Porciaka! To wystawa w Płocku była dwa dni? Myślałam, że wczoraj byliście w Krośnie?
Cezar znowu poszalał :lol: - Najlepszy Junior, BOB, BOG, vice BIS Junior, vice BIS!

Link to comment
Share on other sites

A w Manowie wczoraj znowu grupa z Trójmiasta zawojowała cała wystawę :))

tam gdzie się tylko pokazaliśmy zdobyliśmy złoto a mianowicie:

Psy klasa otwarta : AJAKS Morski Lazur (Spaik) I lokata CWC, NPwR, BOB, viceBOG (w stawce 5)

Psy klasa championów : FERETTO Golden Top (mój Figo) I Lokata CWC, powiedzmy ze drugie miejsce w wyborze NPwR:) przegraliśmy o kolor :) (w stawce 3)

Suczki klasa pośrednia: I lokata - Bianka znad Kaszubskiego Morza (nasza Bafi) I lokata , CWC (w stawce 4)

Suczki klasa otwarta : Prima Bel-Esprit (nasza Vera) I lokata CWC (w stawce 3)

Suczki klasa championów ; Goldwina Litus - I lokata CWC, NPSwR (w stawce I)

sedziowal pan Maciej Wytyk

jak ktos bedzie chcial calosciowe wyniki to moge podac jak wroce zu hausen :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']A w Manowie wczoraj znowu grupa z Trójmiasta zawojowała cała wystawę :))

tam gdzie się tylko pokazaliśmy zdobyliśmy złoto a mianowicie:

Psy klasa otwarta : AJAKS Morski Lazur (Spaik) I lokata CWC, NPwR, BOB, viceBOG (w stawce 5)

Psy klasa championów : FERETTO Golden Top (mój Figo) I Lokata CWC, powiedzmy ze drugie miejsce w wyborze NPwR:) przegraliśmy o kolor :) (w stawce 3)

[/quote]

No :crazyeye: ! Olu co wystawa to sukces! Jestem pod wrażeniem! GRATULACJE dla Cibie, Figulca i wszystkich wygranych! Ze Spaikeim spotkamy się chyba w Lesznie. Wy też będziecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']niestety do Leszna sie nie wybieram :)
do Inowroclawia, pozniej Szczecin, a pozniej to juz nie wiem... :)
a ekipa z Gdanska jedzie do Leszna... Spaik tez bedzie :)

co z Tolutkiem?[/quote]

Chudnie :lol: ! Nie dlatego, że musi, ale ... chyba jest zakochany ;) . Odmawia jedzenia. Ostanio jada raz na tydzień, ciekawe jak długo pociągnie ... :mad: . Ja z kolei tyję więc bilans mamy na zero :evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote=Tolutkowa;]Aniu wielkie GRATULACJE dla Bafi! Nie dość, że śliczna to jeszcze taka słodka i zabawna![/quote]
Bafi w Jeleniej ukończyła Mł.Ch, ale gratulacje raczej nie należą się mi :eviltong: tylko Magdzie (Adsum) i Gosi :-)
Tosca I lokata i CWC, do championa już tylko "czasu" nam brakuje ;) NSwR przegralśmy za wiek.
Gratulacje dla Porta, Figo i Cezara :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...