Jump to content
Dogomania

Kraków PILNE Pomocy kociarnia pod wodą JEDEN KOT NIE ŻYJE:-(


BeataSabra

Recommended Posts

[quote name='Florentynka']Jeśli potrzebny jest tymczasowy dom dla kota/kotów ; to mogę przyjąć zwierzaka. W domu są psy i koty, ale istnieje możliwość odizolowania zwierzęcia w osobnym pokoju.[/QUOTE]

próbujemy ogarnąć się. jak nam jeszcze jakiś będzie robił za duży tłum (bo dopychaliśmy kolanem u naszych wolontariuszy) to zaraz dam znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Rzeczy dla kociarni już w Krakowie i czekają na kotowóz :)[/QUOTE]

przepraszam, nawet nie zdążyłam dzisiaj zadzwonić do Twojego syna :oops: tyle jakiś durnowatych obowiązków administracyjnych z zalaniem tej kociarni, że na własną pracę brakło mi dzisiaj czasu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']Jestem z Wolbromia tylko problem z transportem...mogę zabrać kotke/kota do dt - jeżeli to będzie kotka po sterylizacji kot po kastracji to zwiększą się szanse aby kot został u mnie na stałe. Oczywiście może to być też jakieś maleństwo, nie mam wymagań co do wieku, wyglądu itd itd. Jedyne moje wymaganie : musi akceptować inne koty..
Rozmawiałam też wczoraj z ciocią mojego Pawła, szuka ona kocura dla swojego teścia<--- straszy Pan, mieszkający samotnie na wsi, daleko od ulicy i innych sąsiadów. Ja mam młodego kocurka, ale niestety musiałam odmówić ponieważ był bardzo długo leczony, każdego dnia walczyliśmy o niego i teraz gdy już wygraliśmy... kota nikomu nie oddamy;) Zostanie z nami ;) więc obiecałam, że poszukam i dla niego kota.[/QUOTE]

Czy możesz zajrzeć na naszą stronę krakow.afn.pl w adopcje i wybrać kota, który miałby do Ciebie trafić? Dorosłe są wszystkie po zabiegach ciachowych. Moglibysmy przywieźć kota oraz tego kocurka Flocke, o którym wspomniałam, bo on kocha być na zewnątrz, do bloku się nie nadaje, więc dom na wsi jest dla niego idealny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Czy możesz zajrzeć na naszą stronę krakow.afn.pl w adopcje i wybrać kota, który miałby do Ciebie trafić? Dorosłe są wszystkie po zabiegach ciachowych. Moglibysmy przywieźć kota oraz tego kocurka Flocke, o którym wspomniałam, bo on kocha być na zewnątrz, do bloku się nie nadaje, więc dom na wsi jest dla niego idealny[/QUOTE]

[quote name='Tweety']Czy możesz zajrzeć na naszą stronę krakow.afn.pl w adopcje i wybrać kota, który miałby do Ciebie trafić? Dorosłe są wszystkie po zabiegach ciachowych. Moglibysmy przywieźć kota oraz tego kocurka Flocke, o którym wspomniałam, bo on kocha być na zewnątrz, do bloku się nie nadaje, więc dom na wsi jest dla niego idealny[/QUOTE]

Mam problemy ze stroną tzw. nie chodzą mi zakładki :adopcje, podopieczni itd:( jutro postaram się zobaczyć stronę na innym kom. - może to wina mojego już starego komputera??;/ Oglądam zdjęcia waszych kotów na allegro, ale tyle ich jest i jak tu wybrać tego jedynego.... ciężko jest.... Pamiętam jak dziś jak pojechałam po psa do Olkuskiego schronsika wiedziałam, że mogę wybrać tylko jednego .... tylko tego jednego psa życie może się odmienić... Może wy jakiegoś doradzicie: mieszkamy w domu z ogrodem, mamy 3 psy , 3 koty, 2 chomiki, rybki i kraba... Nasze koty całe dnie wylegują się na polu w słoneczku , spinają się po drzewach, sąsiedzi pozytywnie nastawieni do kotów;)
P.S. mężczyzn z domu bardzo by ucieszył kot , który by pokazał kotce sąsiadów kto tu rządzi;) Oczywiście żartuje, ale jest to kotka, która przyjechała tirem z Francji , została u sąsiadów iiiii goni wszytskie koty w okolicy....

Link to comment
Share on other sites

Wolbrom jest małym miastem i tak naprawdę ma tylko jedną/dwie ruchliwe ulice ... Ja mieszkam w dość spokojnej okolicy : z jednej strony osiedle a z drugiej strony pasmo domów. Dalej stadion, las... Jak mam być szczera raz spotkałam się z potrąceniem kota na mojej ulicy, było to jakieś 4 lata temu... Ulica spokojna, auta jeżdzą wolno ze względu na bawiące się dzieciaki na ulicy oraz na te wracające ze szkoły (droga prowadzi do szkoły).. Wiadomo kot to nie pies iii przez ogrodzenia przeskakuje...

P.S.
Oczywiśćie możemy zapewnić dom bez wychodnego ;)

Link to comment
Share on other sites

wystarczy kliknac raz dziennie by pies otrzymal duza pake karmy [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/[/COLOR][/URL];)

i prosba o podpisanie petycji:
[B][SIZE=3][COLOR=blue]Petycja EUROPARLAMENT [/COLOR][/SIZE][/B][URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']jak to??niemozliwe?chyba zwariowali?
Tweety sprawdz prosze ze swoim bankiem, bo czesto robilam przelewy i nigdy mi sie to nie zdarzylo.[/QUOTE]

tak wygląda fragment wyciągu (usunęłam dane osobowe)
2010-06-10
2010-06-10 przelew otrzymany /CH2300787007713497108
DLA KOCIAKOW, MALICJA Z DOGO
KWOTA EUR 17,00 KURS 4,0219 MINUS
OPLATY BRE PLN60,00 8,37 PLN

to ostatnie to kwota uznania rachunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']Wolbrom jest małym miastem i tak naprawdę ma tylko jedną/dwie ruchliwe ulice ... Ja mieszkam w dość spokojnej okolicy : z jednej strony osiedle a z drugiej strony pasmo domów. Dalej stadion, las... Jak mam być szczera raz spotkałam się z potrąceniem kota na mojej ulicy, było to jakieś 4 lata temu... Ulica spokojna, auta jeżdzą wolno ze względu na bawiące się dzieciaki na ulicy oraz na te wracające ze szkoły (droga prowadzi do szkoły).. Wiadomo kot to nie pies iii przez ogrodzenia przeskakuje...

P.S.
Oczywiśćie możemy zapewnić dom bez wychodnego ;)[/QUOTE]

tymczasy nasze jakoś tam rozparcelowane ale Flocke bardzo chętnie zamieszka u starszego Pana na odludziu. Rozumiem, że można go przywieźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']tak wygląda fragment wyciągu (usunęłam dane osobowe)
2010-06-10
2010-06-10 przelew otrzymany /CH2300787007713497108
DLA KOCIAKOW, MALICJA Z DOGO
KWOTA EUR 17,00 KURS 4,0219 MINUS
OPLATY BRE PLN60,00 8,37 PLN

to ostatnie to kwota uznania rachunku[/QUOTE]


Tweety, wyslalam na 100% 30 EUR, tymczasem z fragmentu wyciagu wynika ze 17 EUR.. Dodatkowo przelew puscilam w systemie dla krajow EFTA, tzn. powinni naliczyc male oplaty bankowe (u mnie bylo to ok. 2 EUR). Wysle Ci na PW potwierdzenie przelewu z mojego banku, prosze sprawdz w wolnej chwili z Twoim bo to jakas granda! NIe wiem jakim cudem bank pobral 60 PLN oplat...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja bym sie nie zdziwila z tymi oplatami; kiedys dostalam od emilii wplate z bazarku w euro i zasrany fortis zabral mi chyba 25 zlotych wiec doszlo jakies 8,50; dlatego nigdy juz nie zgodze sie na udzial w bazarku osob bez konta w polsce; uwazam ze wplat w walucie obcej nie powinno sie robic, bo 3/4 idzie na prowizje dla zlodziejskich bankow, biorac pod uwage, ze wplaty sa dosc male (pewnie maja jakas stawke za przelew zagraniczny 20-50 zlotych i nie interesuje ich ile wplynie na konto czemu w sumie ciezko sie dziwic); przy wplacie kilku tysiecy to by jakos uszlo, ale przy malych kwotach to jest czysty obled;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...