Jump to content
Dogomania

śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem


kama210

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jeżdżę tam i się rozglądam , latam koło bloków - na razie głownie po to aby ją nakarmić ... i jej nie widziałam od 2 dni, ale ja tam jestem przelotem po 1o minut - więc może się mijamy...

... jeżeli byłaby szansa na zabranie jej z ulicy poświęcę nawet kilka dni aby ją znależć, i zawieść od razu do hoteliku... albo jak było wspomniane razem z cywilem...
a teraz to co? znajdę ją , dam jeść i muszę zostawić...
ostatnim razem normalnie szła za mną do samochodu a ja musiałam ją zostawić ... kur....................a

tylko że tyle psiej bidy na dogo że czekac na zebranie deklaracji to możemy długo, albo trzeba ją wziąć i zabrać i liczyć na serducha dogomaniaków ...

SUNIA MA CIECZKĘ I LADA CHWILA BĘDZIE KOLEJNE POKOLENIE BEZDOMNIAKÓW ... lepiej jednym psem się zając niż potem całą brygadą szczeniaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Moze jednak ktos sie ulitowal i ja przygarnal?
Kama wpisz mnie na 20zl miesiecznie.[/QUOTE]

dzięki wielkie, z każdą złotówką rośnie szansa suni...


[quote name='anita_happy']co u Majeczki???[/QUOTE]

w sobotę póżnym wieczorem poszłam z psem pochodzić koło bloków , bo jak jeżdżę samochodem to jej nie mogę spotkać
i już miałam wracać kiedy ona sama do mnie podbiegła ...
czyli jest ... kręci się cały czas na osiedlu... jak na razie ...

dałam jej jeść, wyrwałam parę kleszczy ...... zabiedzona bidulka,

sunia jest kochana, kładzie się na brzuchu i prosi o pieszczoty,
do psów nie agresywna , chociaż dwa razy warknęła na mojego psa - jak ją usilnie zaczął obwąchiwać , ale to tak ostrzegawczo tylko - widocznie ma już dosyć nachalnych kawalerów ...
... chodziła za mną i moim psem, a ja myślałam jak jej "uciec" aby nie poszła za mną - bo lepiej żeby trzymała się znanych rewirów, bo potem możemy już na prawdę jej nie znależć, udało mi się ją zgubić jak poleciała do innych psów ... tylko że wcale nie mam z tego radochy, bo znowu musiałam ją zostawić samą ...

Anita, daj mi znać czy ustaliłaś już konkretnie z yumanji sprawę tego hoteliku ... i zadzwonię do Ciebie zresztą , pomęczę Ci ucho w tej sprawie ...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, to jest gdzies banerek suni z napisem na nim? Dokleilabym do swojej sygnaturki, ale nie wiem jak dodac napis, i razem to troche dlugie.
Powysylalyscie troche PW z prosba o pomoc i z zaproszeniem na watek? Troche tu Was malo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Dziewczyny, to jest gdzies banerek suni z napisem na nim? Dokleilabym do swojej sygnaturki, ale nie wiem jak dodac napis, i razem to troche dlugie.
Powysylalyscie troche PW z prosba o pomoc i z zaproszeniem na watek? Troche tu Was malo.[/QUOTE]


dzięki wielkie za zainteresowanie ....:multi:
ja nie mam programu do robienia bannerków - tzn umieszczania napisów, poprosiłam anitę żeby taki zrobiła...
jak się pojawi na dogo to zrobi - ona jest specjalistką w tym zakresie ...
anita - plissss ................... dopisz jakiś tekst do mojego banerka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Kama.... jak tylko cos bedziesz wiedziła to daj znać......[/QUOTE]


a jakby co - to piszesz się ze mną na jazdę do Garwolina - jabkby trzeba było Majkę zawieść? np. w jakąś niedzielę ...
to zależy oczywiście od kaski na Majkę... biedula moknie teraz gdzieś na osiedlu... i te psiaki kręcące się koło niej ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']MAJKOWY baner

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-apatyczna-i-zagubiona-sunia-z-cieczk%C4%85-na-ulicy-mamy-awaryjny-hotelik-brak-deklaracji"][IMG]http://images8.fotosik.pl/358/13bb2961f0135970.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

dzięki, wklejam do 1 postu

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a ile kosztuje sterylka tej suni?

no i jeśli uda się ją wysterylizować, to czy ktoś może ją przetrzymać po zabiegu, bo nie wiem czy na hotel uda się uciułać:(

to zaawansowana ciąża??? czy "tylko" cieczka na razie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']dziewczyny, a ile kosztuje sterylka tej suni?

no i jeśli uda się ją wysterylizować, to czy ktoś może ją przetrzymać po zabiegu, bo nie wiem czy na hotel uda się uciułać:(

to zaawansowana ciąża??? czy "tylko" cieczka na razie???[/QUOTE]

cieczka trwa - na bank juz steryla aborcyjna :(
nie ma jej jak przetrzymac teraz...szydlowiaki to blokersi...kojec, kt wykorzystujemy awaryjnie jest u babeczki, kt ma dwa psy!!!nie podrzucimy jej suni z cieczka bo spalimy miejsce ;/ juz i tak sasiedzi babce głowe susz..a poza tym - kojec musimy chyba zapełnic Owczarkiem, kt przypaletał sie dzis, kt kama znalazla
a z owczarkeim byl piekny husky!!!!
do tego CYWIL, kt przeszkadza ludziom...

noc tylko kulka w ludzki łepek :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...