Jump to content
Dogomania

czy to działa


martynka1978

Recommended Posts

[quote name='martynka1978']no właśnie nasz zaczął śmierdziec jak namoknie np deszczem lub jak go się go wykapie[/QUOTE]

??? nie rozumie Twojej wypowiedzi! pies smierdzi jak jest mokry tak?? a jak suchy???
kazdy pies ma jakies swój zapach, i kazdy zapach jest inny, jeden bardziej instensywny , drugi mniej, owszem wystepuje to tez i z roznych innych przyczyn

no ale jezeli Twoj smierdzi tylko gdy jest mokry , to nie masz sie czym przejmowac, kazdy pies wtedy smierdzi ;) mój tez a jest w zupelnosci zdrowy

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ale hodowcy rasy chow-chow twierdzą że psy te nie śmierdzą wogule.a nasz no brzydko pachnie właśnie jak dostanie wilgoci lub jak zamoknie nawet podczas kamapnia fatalny zapach.Jak jest suchy to pachnie np rybką łososiem bo taką karmę je,wiem że przesadzam ale nasz pies ma rok i trochę już przeszedł.Wąchałam juz inne mokre psy i żaden aż tak nie pachnie,może cos z żywieniem jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam shih tzu który ma troszkę inną okrywę niż 'normalne' sierściuszki potocznie zwaną włosem i też ma specyficzny zapach gdy np. zmoczy go deszcz a jest zupełnie zdrowy. Mam też pościel z naturalnej wełny i gdy jest mokra to właśnie pachnie takim mokrym psem hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...