Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Livka']Od ciotki Livki na nowe życie dla Diego 20 zł :):):)
Zrobiłabym bazarek, ale jutro wyjeżdżam na tydzień ... 8)[/QUOTE]
Hura!!!!! Liveczko Kochana Nasza Cioteczko :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
Dzięki po stokroć dzięki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kapselku, dziękuję za zaproszenie na wątek :loveu:
No cóż, obłożona jestem różnymi płatnościami w koło, ale trzeba dać szanse faflunkowi :loveu:
Deklaruję jednorazową wpłatę 20 zł. Jak mi powiecie gdzie wpłacić, to jutro zrobię zlecenie przelewu ;)



PS.
Cioteczka - poznałaś moją słabość ojjjjjjj :mad: :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale się rozpisałyście od wczoraj :evil_lol:, potem się dziwię, że ptaki zaczynają śpiewać, jak się kładę:cool3:. Ale doczytałam:lol:
Dieguś, zbieramy pieniądzory !!! Bazarek chętnie zrobię ( tym bardziej, że rozsyłaniem będzie zajmowac się Nes :evil_lol:). Na pewno też coś dołożę ( tzn. jakąś kasę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Kapselku, dziękuję za zaproszenie na wątek :loveu:
No cóż, obłożona jestem różnymi płatnościami w koło, ale trzeba dać szanse faflunkowi :loveu:
Deklaruję jednorazową wpłatę 20 zł. Jak mi powiecie gdzie wpłacić, to jutro zrobię zlecenie przelewu ;)
PS.
Cioteczka - poznałaś moją słabość ojjjjjjj :mad: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
A dlaczego cioteczce Iv_ nikt na wątku nie podziękował. Ja tu jestem gościnnie i ja mam dziekować.Kapselek i Nes się obijają to ja tu za nich pieknie podziekuję :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
Nie mogłam się oprzeć żeby tu do Was nie zajrzeć. :lol::lol::lol:
I Marudka się pojawiła, ale za późno żeby ze mną poszla diega wysikać. pewnie śpi królewicz na miejscu Trufelka. Trufelku masz u mnie Ds, transport gratis, ugotujesz posprzatasz i jedzenie też masz gratis :lol::lol::lol::lol: tylko kurcze ja też nie mam 30 lat ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']
PS.
Cioteczka - poznałaś moją słabość ojjjjjjj :mad: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
O to właśnie chodzi, że wiedziałam, że nie odmówisz i dlatego nie chciałam Ciebie zapraszać, bo wiem, że masz dużo zobowiązań, przymierzałam się ze trzy razy i jakoś tak mi się na Ciebie kliknęło :oops::oops::oops: i co? miałam rację, że nie odmówisz :Cool!::Cool!::Cool!:
Bardzo dziękujemy Iveczko Nasza Boksiowa Cioteczko :calus::calus::calus:Obiecuję, że nie będę już Cię gnębić, chyba że sama coś od siebie zadeklarujesz, w co z kolei mocno wierzę :kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Kapselku zdjecia zrobione? Wyslij do Marudki z opisem, ja wlasnie wyslalam trzeba bazarek robic szybko. Buziolki[/QUOTE]
Jeszcze nie zrobione, bo ja nieprzytomna jeszcze jestem, ale zaraz będę cykać, tylko Marudki maila nie mam i coś dogo znów mi wariuje :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam dziękuje wszystkim za pomoc w zbiórce pieniążków dla Diego. Na 99% będę nowym właścicielem Diego.Stworzę mu szczęśliwy kochający dom :-):-). Na co na pewno ten piesek zasługuje. I nie tylko Diego każdy piesek powinien mieć szczęśliwy dom. Ale nie zawsze tak jest.:-(:-(Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuje.A w szczególności Nes2009. :-):-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sebzan@']Witam dziękuje wszystkim za pomoc w zbiórce pieniążków dla Diego. Na 99% będę nowym właścicielem Diego.Stworzę mu szczęśliwy kochający dom :-):-). Na co na pewno ten piesek zasługuje. I nie tylko Diego każdy piesek powinien mieć szczęśliwy dom. Ale nie zawsze tak jest.:-(:-(Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuje.A w szczególności Nes2009. :-):-)[/QUOTE]
Sebzan@, w avatarku jest Stella z Gaju, a wcześniej była w Ostatniej Szansie Wahl..? Z błękitnym okiem?
Cudowna była ta sunia.. Cieszę się, że kolejny boksio znajdzie u Was dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sebzan@']Witam dziękuje wszystkim za pomoc w zbiórce pieniążków dla Diego. Na 99% będę nowym właścicielem Diego.Stworzę mu szczęśliwy kochający dom :-):-). Na co na pewno ten piesek zasługuje. I nie tylko Diego każdy piesek powinien mieć szczęśliwy dom. Ale nie zawsze tak jest.:-(:-(Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuje.A w szczególności Nes2009. :-):-)[/QUOTE]

Uważaj co piszesz bo ja jestem szalona. Przejadę pół Polski żeby zobaczyć jak się miewa moja miłość. Nie znasz dnia ani godziny. Diego kto prawie człowiek. Tylko ma lepszy charakter od człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sebzan@']Witam dziękuje wszystkim za pomoc w zbiórce pieniążków dla Diego. Na 99% będę nowym właścicielem Diego.Stworzę mu szczęśliwy kochający dom :-):-). Na co na pewno ten piesek zasługuje. I nie tylko Diego każdy piesek powinien mieć szczęśliwy dom. Ale nie zawsze tak jest.:-(:-(Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuje.A w szczególności Nes2009. :-):-)[/QUOTE]
łO MATKO :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja tu zaglądam w przerwie grillowania, a tu taaaaaaaaaaka niespodzianka!!!!!!!!! :eek2:
Domek Diegusiowy się pojawił :smile::smile::smile:
Witam, witamy serdecznie i zapraszamy do udziału czynnego i aktywnego w promowaniu naszego boksiołka :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
Sebzan, jesteś ugotowany, jak juz tu wszedłeś to i nie wyjdziesz, ciotki Ci nie pozwolą i będą męczyć i męczyć i męczyć o wieści o boksiu. Sam się o tym przekonasz :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Kuwety nie wyczyszczone, mąż bez obiadu....ale bazarek gotowy:evil_lol:. Zapraszam w imieniu Nes i swoim :lol:. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187367-DIEGO-szansa-na-dom-kup-teraz.-Do-20.06-20.00[/URL][/QUOTE]
I ja również serdecznie zapraszam. Polecam książki, są naprawdę niedrogie i w całkiem dobrym stanie. Nowe kosztowały ponad 60 zł. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...