Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

Zapomniec o Salomonku? - niemozliwe, jak ten psiak zagosci w jakims sercu to juz w nim zostanie. Ja strasznie chcialam wziasc do siebie maluszka ale w kawalerce z mezem, za pare dni dzidziusiem i sunia... - rozsadek wzial gore. Bardzo sie ciesze, ze Salomonek juz lada chwila bedzie mial taka kochana pania i czekam na wiadomosci i zdjecia malego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak jest Salomonek już jedzie do DOmku z Martą :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
a oto zdjęcia jeszcze z lecznicy:

[IMG]http://img489.imageshack.us/img489/5616/p2030001resize8uu.jpg[/IMG]
[IMG]http://img67.imageshack.us/my.php?image=p2030002resize0rm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img67.imageshack.us/my.php?image=p2030003resize3iw.jpg[/IMG]

rozmawiałam też z ?Martą - jest zachwycona Salomonkiem, ale nie ma jej się co dziwić ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek'][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/5616/p2030001resize8uu.jpg[/IMG]
[IMG]http://img67.imageshack.us/my.php?image=p2030002resize0rm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img67.imageshack.us/my.php?image=p2030003resize3iw.jpg[/IMG][/quote] Az sie lza w oku kreci - Salomonek wreszcie bedzie szczesliwy! :Rose::painting::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już piszę, już..byłam tak nim zajęta, że nie miałam wcześniej czasu napisać.
Dojechaliśmy cali i szczęśliwi, maluch dzielnie zniósł podróż, na początku trochę się denerwował ale później już było dobrze. Dostał już michę pysznego jedzonka, ma wielgachny apetyt:) z czego się bardzo cieszę, wyczesałam go a teraz spi sobie po dniu pełnym wrażeń w ogrodzie pod drzewkiem, chciałam żeby spał u mnie w pokoju, bo ma tu swoje posłanko ale wolał na dwórku, myślę, że może mu było gorąco.
Boże jaki on jest bidulek, ciężko mu się chodzi, najchętniej to bym go we wszystkim wyręczała i ciągle na rękach nosiła, na dodatek taki mały głucholek jest, prawie nie słyszy ale kochany jest BARDZO!! Widać w ogóle, że się już wiele w życiu nacierpiał i zrobię wszystko aby to były jego najpiękniejsze lata w życiu! Mam nadzieję, że mi nie zachoruje, jeśli tak to mogę liczyć na Pana Janusza u którego był Salomonek, to cudowny człowiek jest.
O właśnie wstał, bo co chwila zaglądam do niego..
Ciekawa jestem jak pierwsza noc będzie u niego wyglądała, mam nadzieję, że się mój Kwiatuszek wyśpi, bo coś domku to on nie lubi, woli spędzać czas na powietrzu, dobrze, że duży ogród mam, jest miejsce aby sobie spokojnie wypoczywał.
Jutro napiszę co tam u niego, fotki porobię a teraz musicie mi wybaczyć, bo lecę szybko do niego.
Całuski od Salomonka!! Pa, pa

Link to comment
Share on other sites

ten śpiworek to chyba dobry pomysł..leży sobie tam w najlepsze choć ciemno, zimno, mrówki wstrętne go obchodzą,
on mały indywidualista jest, lubi mieć swoje zdanie, nie chcę mu nic narzucać ale martwię się i idę zaraz po niego.
trudno najwyżej się obrazi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']ten śpiworek to chyba dobry pomysł..leży sobie tam w najlepsze choć ciemno, zimno, mrówki wstrętne go obchodzą,
on mały indywidualista jest, lubi mieć swoje zdanie, nie chcę mu nic narzucać ale martwię się i idę zaraz po niego.
trudno najwyżej się obrazi..[/quote]

i co????........jest już w domku?

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła Salomonkowi bardzo dobrze, był taki grzeczniutki..
Trochę mu tylko było za gorąco, musiałam okno mieć w nocy otwarte, bo by mi się biedak udusił.
Teraz śpi sobie naturalnie w ukochanym miejscu... pod drzewkiem.
Zrobiłam już parę fotek ale wrzucę dopiero wieczorem gdy siostra wróci, bo sama nie umiem..wstyd ale jestem wielką ciemnotą komputerową!!
Do usłyszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

a gdzie wiadomości od Salomonka? :placz: a gdzie zdjęcia? :placz: my tu tęsknimy i .....chcemy wiedzieć wszystko...wszystko....co jadł, o której wstał, co robił...itd....nie ma lekko...wzięłaś naszego ulubieńce to teraz musisz Ciotki zadowalać opowiastkami na dobranoc....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że wszyscy tęsknicie za Salomonkiem więc już piszę co u niego.
Kochany psiak z niego, w ogóle nie sprawia problemów, nawet czasem nie czuję, że psa mam, bo mój Kwiatuszek jest wielkim śpiochem i ciągle :sleep2:
Nie wiem czy to przez tą starość czy przez tą chorobę.
Cały czas by tylko siedział na dworzu a jak chcę go brać do domu to silnie protestuje uciekając na tych swoich chudziutkich 3 łapkach :painting:
Dzisiaj jak go wziełam na ręce i szłam z nim do domu to takiej energii nabrał i tak mi zaczął wierzgać łapkami, że się o mały włos przez łobuza nie przewróciłam. Mam nadzieję, że ten domek wreszcie polubi, jak nie teraz to może wtedy jak się zimno zacznie robić, tyłek mu zmarznie i pewnie będzie śmigać do domu aż się będzie kurzyć.
Ma wielki apetyt, ciągle by tylko jadł a ja go nie mogę utuczyć, dieta musi być, bo tak mi wet zalecił żeby mógł się utrzymać bez tej łapuchny.
Jest coraz bardziej radosny, pyszczek ma wesoły już nie jest taki nieufny i przestraszony, macha do mnie często ogonkiem a wczoraj nawet na mnie naszczekał, bo się z jego jedzonkim ociągałam i chyba na mnie nakrzyczał..a jaki głosik śmieszny ma tak jakby ciągle tankował :drinking: hehe, taki słodki-ochrypły.
Jeśli chodzi o zdjęcia to proszę o cierpliwość, bo ja się rozwijam trochę wolniej niż cywilizacja i technika, siostra mnie olała i mi nie pomaga a ja sama tych zdjęć wstawić nie umiem :comp26:
Jutro jadę do kumpeli, jest bardziej kumata niż ja i myślę, że będą :)
Ślę pozdrowienia i :kiss_2: od Salomonka!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...