Jump to content
Dogomania

MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(


marmar

Recommended Posts

[U]Niech ktos z Zor [B]napisze caly artykul[/B] o Mojzeszu, taki co wyciska lzy i przesle mi ze zdjeciem, mamiary na pw, trzeba to umiescic w gazetach z prosba o dom staly lub chociaz tymczasowy.[/U]

Nie ma co sie klocic i oskarzac, trzeba dzialac

Doroty przykro mi, mam nadziej ze sobie poradzisz, ja mam tylko 2 psy i nie wezme juz zadnego wiecej bo to dla mnie juz wystarczajaco, ty masz ogromne serce i az 5 trudnych psow i mysle ze to juz o kilka za duzo, zapedzilas sie w swojej dobroci.

[U]Psy to AZ psy i TYLKO psy[/U], a czlowiek w tym wszystkim jest najwazniejszy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mi nie podoba się , jak ktoś zaczyna wyliczac ile zrobił , każdy robi to , co może i na co ma waruki !!!! nawet dawanie domu stałego czy tymczasowego musi być robione z głową , bo można zrobic więcej krzywdy niż pożytku. Mam dom 204 m i duży ogród i ustalone jasno zasady , 2 moje psy i góra 2 na tymczasie , do tego jakis szukający domu kot . To nie ludzie z Żor zrobili u Ciebie Dorothy azyl Żory 2 , to Ty sama zrobiłas!!! Jedyny cel wszystkich teraz , to powinno być dobro Mojżesza , jakos nie widzę w Twoim poście troski o jego los!!!

Link to comment
Share on other sites

Może skorzystasz z tekstu, który kiedyś był na allegro i ja go wykorzystałam do umieszczonych ogłoszeń. :lol: Nie wiem czy przerobić ten tekst na szukanie domku tymczasowego :niewiem: Podaję link do jednego z ogłoszeń
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/375148_z_cegla_przywiazana_do_szyi_ratuj_go.html"]ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE]


Trzeba pomóc jakos i Mojżeszowi i Dorothy :roll: Rzeczywiście trzeba zabrać psinę na tymczas dopóki Dorothy nie zapanuje nad sytuacją :roll: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam na to czasu, zreszta nie wiem czy moge , zeby pozniej nie bylo ze ten pies jest nie do wziecia, bo ma prawnego opiekuna albo inne jazdy tego typu..... nie chce sie "rzadzic", nie znam sytacji azylu ani dokladnie calej sprawy,

probuje pomoc jak moge,a moge wlasnie tak.

I prosze o caly artykul, nie tylko kilka zdan i zwrotow, moze sie wtedy udac, bo napewno nielatwo bedzie mu znalezc dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Może skorzystasz z tekstu, który kiedyś był na allegro i ja go wykorzystałam do umieszczonych ogłoszeń. :lol: Nie wiem czy przerobić ten tekst na szukanie domku tymczasowego :niewiem: Podaję link do jednego z ogłoszeń
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/375148_z_cegla_przywiazana_do_szyi_ratuj_go.html"]ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE]


Trzeba pomóc jakos i Mojżeszowi i Dorothy :roll: Rzeczywiście trzeba zabrać psinę na tymczas dopóki Dorothy nie zapanuje nad sytuacją :roll: :hmmmm:[/quote]

Dzieki, niech ktos z azylowcow sie wypowie, prosze, czy mozna, czy namiary te same!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wandul 66marmar , pisałas ,że Mosiek trafi do Ciebie na tymczas , skad taka zmiana decyzji????[/QUOTE]
jest miejsce dla moska na tymczas ,psiaki beda odizolowane ,pisalam juz do Malgoski z Boksa o bude dla Moska ,problem teraz polega z kasa.
Moge go wziasc na tymczas ,ale psiaka nam nie wydzadza dopoki nie zostanie zaplacony hotel.Z dnia na dzien dochodzi 9.50zł.
Mosiek mialby duzo wybiegu ,od dzis bede przygotowywac miejsce dla niego,czyli musze zabezpieczyc row ,aby nie wpadl ,to jest na dzis w planie do wykonania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmar']nie wiem jakie podalas wczesniej,juz dysponuje telefonem ;)[/quote]

Podałam namiary, zajrzyj w moje ostatnie ogłoszenie

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/375148_z_cegla_przywiazana_do_szyi_ratuj_go.html"]ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Podaj na co zmienić to rozrzucę ogłoszenia po necie :lol: [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Podałam namiary, zajrzyj w moje ostatnie ogłoszenie

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/375148_z_cegla_przywiazana_do_szyi_ratuj_go.html"]ale.gratka.pl[/URL][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Podaj na co zmienić to rozrzucę ogłoszenia po necie :lol: [/FONT][/SIZE][/quote]
ok.jest moj nr tele,obecnie jest w azylu ,wiec adres ok.

Link to comment
Share on other sites

Dorothy plis odezwij sie,jutro moge zabrac Moska.

dzieki dziewczyny pozwolcie ,ze wieczorem podam
wam ten nrkonta.Teraz chce sie streszczac ,aby Dino szybko opuscil kraty;)
Informacja z ostatniej chwili,jesli Mosiek do piatku nie znajdzie domu w poniedzialek jedzie do M......,Drothy w tobie teraz tylko nadzieja,wieczorem rowniez podam dokladne koszty,zostaly juz obliczone w biurze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...