Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

Kochana daśka.Jak miałam "swojego" pierwszego tutaj delikwenta, niedawno zresztą, to zrobiłam inaczej.Swojego maila wysyłałam i na dodatek numer telefonu i jakoś nikt nie zadzwonił :lol:;):evil_lol: Oj, z tym zbieraniem kasy, to czasem bywa problem i upominanie się...ale generalnie jest ok.Mnie podaj konto też, a ja wpłacę w lipcu jednorazowo, więc mój numer nie jest Ci potrzebny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15zł ale mam to gdzieś sama będę płaciła....jeżeli będzie taka potrzeba to rzucę palenie.....narazie mam z czego płacić,więc i za niego wyłożę.......a żeby tak każdy człowiek na jeden dzień stał się psem.....wówczas wszyscy by odczuli co to znaczy i jak bardzo jest potrzebna pomoc...Kuzynie "kochany" link do stronki dostałam ,więc jeżeli to czytasz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']15zł ale mam to gdzieś sama będę płaciła....jeżeli będzie taka potrzeba to rzucę palenie.....narazie mam z czego płacić,więc i za niego wyłożę.......a żeby tak każdy człowiek na jeden dzień stał się psem.....wówczas wszyscy by odczuli co to znaczy i jak bardzo jest potrzebna pomoc...Kuzynie "kochany" link do stronki dostałam ,więc jeżeli to czytasz....[/QUOTE]

To na pierwszej stronie przy mojej deklaracji proszę poprawić na 15 zł. I już będzie mniej do nadrobienia ;)

edit: A palenie i tak możesz rzucić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']To na pierwszej stronie przy mojej deklaracji proszę poprawić na 15 zł. I już będzie mniej do nadrobienia ;)

edit: A palenie i tak możesz rzucić :evil_lol:[/QUOTE]
dziękuję Ci,ale i tak nie odpuszczę.....bedę gnoiła i gnębiła do bólu!!!!!!!!!!!!!!
w końcu i tak przyjdą do mnie..........ale wówczas ja nie będę miała czasu!!!!!!!!!!!! dla "nich"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwunia82']Jak jest już nr. konta to proszę o przesłanie :-)[/QUOTE]
Sylwunia82,jezeli to jet Twoja data ur:-) to mamy ta samą......nie ma jeszcze nr kota,ponieważ nikt nie chce podjąc się zbierania .....moge to zrobić ja,ale dopiero wówczas jak dostanę nr tel od wszystkich nr tel..... na PW;-)
Nie chcę zostać ze zmartwieniem,że Agdankowi ktoś nie płaci:-)
Proszę nie chcę,żeby AGDANKOWI brakowało za jakiś czas wpłat:-)

Link to comment
Share on other sites

....czekamy..... na tel....Ingrid44...wiem,że jesteś stałą bywalczynią dogomani,ale bez Twojego nr teel nic z tego.......jeżeli każdy ma takie opory,to ja nie chcę być księgową Agdanka
jeżeli otrzymam nr tel każdej osoby...to ok...mam juz przygotowaną kartkę z nickami,kto,ile deklarował ......jeżeli nie będe miała bezposredniego kontaktu,to nie biorę księgowania Agdanka na siebie

Link to comment
Share on other sites

SYLWUNIA82:-)
podała swój numer....jeżeli ktoś ma wątpliwości...to ja się nie biję podaję na forum swój numer tel 666-317-028 ,to dla mnie naprawdę nie problem
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proszę podajcie nr tel 'bez wyjątków"

Link to comment
Share on other sites

Numer telefonu chetnie podam ale troche drogo wyniesie daske dzwonienie do Kanady:eviltong::cool3::cool3: i upominanie sie o deklaracje. :lol::lol::lol:
Tak jak wczesniej pisalam wszystkie deklaracje wysylam do Bjutki z wyprzedzeniem na kilka miesiecy zeby Bjutka co miesiac nie musiala latac do Western Union.

Link to comment
Share on other sites

Nr Moniki z Katowic zaraz Ci wyślę! :evil_lol: (Moniko, czytasz? :eviltong:)

EDIT - jednak zrobią to później - bo PW nie działa. W każdym razie - Monika jest "namierzona" ;)(abstrachując od tego, że jeszcze nigdy z niczym na dogo nie zalegała)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...