Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani przepraszam że nie do końca dokładne są rozliczenia Agdusia,ale proszę uwierzcie dzieje się ostatnio tyle wokół mnie,że ciężko nadążyć.
P.S.szukam domu dla wyżlicy ale jakiej to nie wiem czy francuskiej,czy niemieckiej nie mam pojęcia ,poprostu sunię ,która znaleźliśmy w nowy rok "podarowaliśmy sąsiadom",ale dziś powiedzieli,że nie dają rady,że im ucieka itd itd.
Więc bardzo WAS proszę o pomoc,ogę wysłać jej zdjęcia na maila.
poprostu POMOCY
ja sama chciałam na wieś,a teraz tego żałuję,na wsiach pies to nic
nawet moja wetka powiedziała i popłakała się w związku z traktowaniem zwierząt przez i na kaszubach

Link to comment
Share on other sites

Uffff do piatku powinnam ustukać za luty,jak tylko wyślę napiszę.
Przyszłą wpłata od Kachul 15 zł:-) ładnie dziekujemy:-)
Jak ja nie lubię tego księgowania....brrrrrrrr.......chyba jestem nienormalna ponieważ wolę dwa dodatkowe psy,niż liczenie pieniedzy;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Uffff do piatku powinnam ustukać za luty,jak tylko wyślę napiszę.
Przyszłą wpłata od Kachul 15 zł:-) ładnie dziekujemy:-)
Jak ja nie lubię tego księgowania....brrrrrrrr.......chyba jestem nienormalna ponieważ wolę dwa dodatkowe psy,niż liczenie pieniedzy;-)[/QUOTE]

No księgowanie jest nudne, nie da się ukryć...
Do Kikou niedawno dzwoniłam. Myślę, że zrobi niedługo zdjęcia, bo już na innym wątku o tym dziewczyny pisały. Agdanek na szczęście, bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No księgowanie jest nudne, nie da się ukryć...
Do Kikou niedawno dzwoniłam. Myślę, że zrobi niedługo zdjęcia, bo już na innym wątku o tym dziewczyny pisały. Agdanek na szczęście, bez zmian.[/QUOTE]

Bjutko jesteś psim Aniołkiem:-) Poczekamy,ja już wierzę,że z Agdusiem wszystko w porządku:-) I nie dziwię się Kikou,że nie jest na dogo,faktycznie to dziwny portal,choć uzależniający;-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ja do Agdusia jako do pierwszego w niedziele przestał mi działać komputer i dopiero dzisiaj Adam odebrał go od informatyka z Sopotu,więc odrazu lecę do staruszka.Maevel prześlę Ci oczywiście nr konta z danymi nie ma problemu.
Nawet na konto jeszcze nie zajrzałam,ale jutro zerknę i dopisze nowe wpłaty,oraz przeleję Kikou za luty....jak ja się cieszę,że mam już kontakt z "BAZĄ"

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jakie potwory polują na naszego biednego Agdanka :evil_lol:

[quote name='kikou']BARDZO DZIEKUJE ZA WSZELKĄ POMOC!!!!
Nic wiecej nie potrzeba bo małe są zdrowe, na pierwszy "rzut oka" Pani Wet mówi że oczko to jedno to raczej defekt genetyczny lub przy porodzie, a drugie zdaje sie być zdrowe, poza tym są w dobrej formie. Natomiast zdaje sie że są starsze bo mają a swoich stałych ząbkach kamień, wiec mają na pewno wiecej niż trzy miesiące jak mi sie początkowo zdawało, mogą mieć nawet ok. pół roku do roku...

Pani Iza dzwoniła do mnie, długo rozmawiałyśmy.... mimo to nie umiałam podjąć decyzji rozdzielać je czy nie.
Maluchy w dwupaku są niesamowite, szaleją, szczekają, skaczą jak pchełki. Są bardzo bystre.... i wszędzie pchają się razem...
biegną nawet z "zębiskami" na mieszańce owczarków (gonią Lisia i Agdana) co jest takie komiczne bo oba razem są mniejsze niż owczarkowatych głowa....
a najśmieszniejsze że te ostatie uciekają przed nimi, chyba są w szoku że takie "małe myszy" mogą w ogóle atakować....
Wnoszą tyle radości u nas.. zintegrowały sie błyskawicznie....[/QUOTE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203227-2-mikro-ODPADY-Z-PSEUDO-POMOCY[/url]!!!

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7a46e040ad1064d9.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/643/7a46e040ad1064d9gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

doszła wpłata od Ingrid44 40 zł za marzec i kwiecień:-)
Wysłałam również do Kikou 340 zł
Tak Bjutko muszę się przysiąść do drugiego postu,ale o zgrozo jak ja tego nie lubię;-)
A psiaki są śliczne,ja mam już taki gust,że kocham wszystko co tak brzydkie,że aż piękne:-)

Link to comment
Share on other sites

wiosna jest dla Agdanka taka nie całkiem łaskawa.... o badaniach pod koniec lutego już Wiecie...
Agdanek łyka swoje wąrobowe tablety i miejmy nadzieje że bedzie dobrze, zresztą ładnie je i nie ma żadnych nowych, niepokojących objawów od strony przewodu pokarmowego.
Natomiast Agdanek gorzej oddycha i nie jest to kwestia infekcji tylko jego słabego serduszka. JAk pewnie pamiętacie, Agdanek od kiedy jest u mnie bierze codziennie vetmedin i to sie dobrze sprawdza ale teraz jest ciut gorzej. Przy czym w zimie dawałam mu tylko 5mg na dobe (bo w lecie 10mg) i chyba do tej dawki "letniej" trzeba bedzie wrócić. Jeszcze podjade z nim na ekg i wtedy Pani wet ostatecznie podejmnie decyzje.
Ostatni vetmedin dla Agdanka dostaliśmy w prezencie.... ale niestety wiele już tego nie zostało...

ze zdięciami oczywiście kuleję....
szczególnie że na podwórku mamy po prostu bajoro błota, śnieg stopniał, a jeszcze za zimno żeby trawka wyrosła... no ale "złapie" gdzies Pana Agdana w domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Kochany Agdanek pewno wygrzewa stare kosteczki w wiosennym słoneczku...:cool1:

Kikou? A doszło te dodatkowe 100 zł ode mnie dla Agdanka (wysłałam 6.02.2011 r.)?[/QUOTE]

tak oczywiście doszło,
doszła też 100 od Beatki oraz 50 na szczepienia Mongo i Rediego (rozlicze tu za jednym zamachem, bo to tak sie razem zbiegło w czasie)
bardzo dziekujemy i spożytkowaliśmy je nastepująco:
morfologia 65,-
heparegen 34,50
venter 20,18
i 112,50 kosztowało szczepienia i odrobaczenie Mongo, Rediego i Pegi całej trójki razem

czyli 250 było wyjściowo i wydałam 232,- czyli mam jeszcze 18,- na szczepienie Agdanka



a słońca to u nas mało bo mieszkamy na północnej stronie wzgórza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...