Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie przejmuj się.Ja już 2x byłam na Światówce......we śnie:evil_lol: Raz mi obcy ludzie wystawiali Arielkę,bo nie mogłam znależć toalety:shake: ,a drugi raz jakas dziewczynka porwała moją sukę i zwiała:angryy: Całe szczęście już mi się nie śni:razz: A zegar tyka i jeszcze 4....3.....2.....1.....!I spotkam dziewczyny z forum:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Heheheee,to już wiem,przed kim mam pilnować moich rudzielców:evil_lol: Kiedyś przed moim domem,pewna pani chciała kupić jednego i nie mogła uwierzyć,że mam ich "aż tyle" i nie są na sprzedaż:evil_lol:
Ale uwaga!Każdego własnozębnie zagryzam w obronie moich jamniorów!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Taaa,bo Carelli to stary podrywacz i zdrajca!Jak popatrzy tym swoim wzrokiem,to kobitkom nogi miękną:lol: On jest wiecznie zakochany:loveu: I w nim też się dziewczyny zako****ą!Ciekawe,czy w hotelu będzie spał ze mna,czy jak zwykle w środku nocy,pójdzie się poprzytulać do mojej koleżanki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Faceci już to mają do siebie :evil_lol: Mój do tego ma jeszcze różowy, niedobarwiony nos i cielęcy wzrok :evil_lol:
Z chęcią przemyciłabym mojego faceta na wystawe, ale śpie u kuzynki, która ma psa co zjada wszystko co się rusza :/

Wszystkie swoje maleństwa bierzesz do Poznania?

Link to comment
Share on other sites

Viz nie martw się wezme podwójną torbę :diabloti: Tylko powiedz którą parówe chcesz :diabloti: Od razu ostrzegam że Carelli jest mój :evil_lol: "Latające uszka" też mi się podobają :evil_lol: Ja będe we wszystkie dni:) Mam nadzieje że w sobote się spotkamy:)?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, koniecznie! :)
Jak wykombinuję jakimś cudem nocleg na niedzielę to pewnie też się zobaczymy :)

Ps. Kiedy spacerek? :cool3:

Moja jest Sasanka, ale ciiicho, że się Amiśka nie dowiedziała :evil_lol:
No i może ze dwa interki porwę, żeby mi za lekko nie było.

Link to comment
Share on other sites

Ty będziesz miała córeczke a ja mamusie :evil_lol: Poczekam też troche i wezme sobie zw. świata :evil_lol:
Masz problem z noclegiem? Jak byś chciała to moge Ci załatwić już w czwartek nocleg... Moja kuzynka ma duży dom i myśle że problemu by nie było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Aaaa to wszystko jasne:) Moja sucz też ma cieczke:/ Dostała 2 dni przed umówionym zabiegiem sterylizacji :([/quote]

To masz problem!
Ale teraz nie sterylizuj szybciej jak 4 miesiące po cieczce!!
To najbardziej właściwy moment na sterylkę!!

Link to comment
Share on other sites

wiem, poczekamy te 4 msc. Tak myśle czy nie wziaść mojego gnojka ze sobą do Poznania. Wtedy bedzie ten najgorszy moment u suczki i rodzice mieli by przynajmiej spokój w domu.. Tylko czy wpuszczą mnie na wystawe z psem...

Dobra dobra Amiśka lepiej pilnuj te swoje maleństwa:P
Nie martw się mamusia z córunią będą się spotykały na wspólnych spacerkach hyhy:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']wiem, poczekamy te 4 msc. Tak myśle czy nie wziaść mojego gnojka ze sobą do Poznania. Wtedy bedzie ten najgorszy moment u suczki i rodzice mieli by przynajmiej spokój w domu.. Tylko czy wpuszczą mnie na wystawe z psem...


Heheee,tylko ty na wystawie miałabyś,tak ze 2,5 tysiąca wielbicieli.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz,nie chcę straszyć,ale na wystawę mają prawo wejść psy na nią zgłoszone.O tym mówi regulamin wystaw.Poza tym,biorąc pod uwagę fakt,że każdego dnia będzie około 5 tysięcy psów,to gdyby wpuszczano też zwiedzających z psami,zrobiłby się niezły kocioł.To nic osobistego,ale jestem temu przeciwna.;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm jaka to rasa powiadasz... Coś jak owczarek niemiecki długowłosy tylko większy i dużo głupszy... Sami się prosili o takiego psa:/ Wujek koniecznie chciał mieć obronnego psa (wcześniej mieli owczarka niemieckiego długowłosego który by nawet muchy nie skrzywdził) nie pozwolił go nikomu rozpuszczać głaskać itp:/ Mój kuzyn już pare razy miał ręke zszywana przez niego..Ja nawet do płotu nie podejde jak ten pies jest na ogrodzie:/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...