Jump to content
Dogomania

Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.


kinia098

Recommended Posts

[quote name='mila88']Kurcze, może jesli nie dacie rady uzbierać na starylkę, to chociaż zrobiłabym jej ten zastrzyk na razie? Będzie więcej czasu żeby coś wyskrobać dla niej. Ucichł nasz wątek i zaczynam się martwić.[/QUOTE]

zasrzyk jest stosunkowo tani do sterylki i cieczki nie bedzie.... oczywiscie i tak trzeba zrobic ta sterylke, ale jak nie bedzie funduszy na nia to nie ma sie co zastanawiac-w takim przypadku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trochę się sprawy skomplikowały. Będę musiała sama rozmawiać z wetem o sterylce Crazy i niewiadomo czy skasuje mnie tyle samo co za Pigi. Sterylkę Piguni załatwiała Marta a ja sama mam niewiele do gadania. Pieniążki tak czy inaczej zbierze kinia098, tak jak poprzednim razem i całość wyśle do Marty. Kurcze, nie bardzo wiem jak mam to zrobić. Mam teraz resztkę groszy na koncie i nawet do nich nie mogę zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jeśli wprowadziłam w błąd, ale tak zrozumiałam z tymi kontami. Nie ważne. Dobrze by było gdybyście najpierw się z Martą skontaktowały w sprawie przelewu, bo mi powiedziała, że mogę podać swój nr konta, ale ja takowego nie posiadam. Ewentualnie jeśli nie macie nic przeciwko to wezmę nr konta od mamy i na nie będziecie mogły wysłać, a ja już Marcie nie będę głowy zawracać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila88']Przepraszam jeśli wprowadziłam w błąd, ale tak zrozumiałam z tymi kontami. Nie ważne. Dobrze by było gdybyście najpierw się z Martą skontaktowały w sprawie przelewu, bo mi powiedziała, że mogę podać swój nr konta, ale ja takowego nie posiadam. Ewentualnie jeśli nie macie nic przeciwko to wezmę nr konta od mamy i na nie będziecie mogły wysłać, a ja już Marcie nie będę głowy zawracać.[/QUOTE]
No to robimy tak i już ;) Pieniążki płyną od razu na konto mamy mila88 :)
Bo tyle zamieszania z tymi numerami :P
Także dziewczyny piszcie do mila88 o namiary :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Ale w sumie, to dlaczego chcecie robić zbiórkę na karmę ? Pies jest wychudzony/niedożywiony, czy może właścicielom brakuje pieniędzy na utrzymanie psa? ...Tylko pytam ;)[/QUOTE]
Chcę otworzyć jakiś mały bazarek, żeby trochę pomóc w utrzymaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...