Jump to content
Dogomania

Prawdziwa wierność i miłość


marta9494

Recommended Posts

Pod filmikiem pisało dokładnie tak:"Własciciel zamordowany na ulicy,jego pies go nie opuścił.Proszę nie porzucajcie swoich psów tego lata"To jest własnie najsmutniejsze.Pies jak kocha to bezwarunkowo i na całe życie,człowiek,dokad pies nie staje się dla niego ciężarem.Niby jesteśmy istotami "wyższymi"od zwierząt,ale czasem mam wrażenie,że człowiek to najgorszy gatunek zamieszkujacy ta planetę:(

Link to comment
Share on other sites

Mnóstwo jest takich historii.Dlatego mnie wkurza jak widzę kolejnego psa porzuconego,bo wakacje...Mieszkam akurat w takim miejscu,gdzie bardzo często ludzie porzucają psy przed urlopem.Wtym roku też się szykuję na przetrzymanie jakiegoś biedaka ,póki nie znajdę mu domu,ehh

Link to comment
Share on other sites

Wiele istnieje podobnych przykładów. Zwierzę oswaja się i jest całkowicie zależne od właściciela. Gdy ten odchodzi, są nikłe szanse na to, że jeszcze kiedyś zazna ciepła. Nic nie jest już takie, jakim było uprzednio.
Wzruszającym bywa fakt, iż pies dochowuje wierności przez wiele lat.

Link to comment
Share on other sites

To jest właśnie najsmutniejsze.Człowiek bez skrupułów potrafi porzucić zwierzę,które jego by nie zostawiło.Jak byłam mała,to na nasz skwer przychodził starszy pan z ON-em.Po kilku miesiącach dowiedziałam się,ze pan zmarł,a za kilka dni umarł też pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']To jest właśnie najsmutniejsze.Człowiek bez skrupułów potrafi porzucić zwierzę,które jego by nie zostawiło.Jak byłam mała,to na nasz skwer przychodził starszy pan z ON-em.Po kilku miesiącach dowiedziałam się,ze pan zmarł,a za kilka dni umarł też pies.[/QUOTE]

Tak, nie znajdzie się na tym świecie drugiej takiej
miłości:shake: tak ogromnej i bezinteresownej.
A ludzie, cóż, to bestie które nie rozumieją że te stworzenia
to najwierniejsi i najbardziej oddani przyjaciele.
Wykorzystują je rozmnażajac, trzymając w strasznych warunkach
żeby tylko zarobić, sprowadzają na ten świat kolejne ofiary ludzkich bestii.
Trzymają bez ochrony przed zimnem i skwarem.........
A te psy i tak KOCHAJĄ swojego pana i są gotowe oddać za nich życie.
Ten filmik powinno zobaczyć bardzo wiele osób które może w końcu
zrozumieją że jedyna rzecz której NIE DA SIĘ KUPIĆ ZA PIENIĄDZE
TO MERDNIĘCIE pieskowego ogonka.
:wolfie:

Link to comment
Share on other sites

No to może opiszę coś na pocieszenie..Przed chwilą wróciłam ze spaceru z moimi sukami,moment przed wyjściem zauważyłam tzw."żula"który wyciagał coś z naszego śmietnika.Towarzyszył mu piękny pies(sunia)Zadbana,okrąglutka(nie mylić z tłusta)wyczesana.Wzięłam 10 zł i karmę suchą i wyszłam dać temu dziadkowi.Okazało sie ,ze psa przygarnął,porobił szczepienia(pokazał mi książeczkę)Codziennie wychodzi z nią na spacery(wtedy zbierają razem złom)Suka ma 4 lata nigdy nie rodziła i nie będzie.Pies podczas naszej rozmowy siedział wpatrzony w pana jak w obrazek.Dowiedziałam sie ,że Soni(bo tak ma na imię)nie smakuja [URL="javascript:void(0)"][COLOR=#008000]ryby [/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[/URL]i ziemniaki:)Byłam w szoku jak z reklamówki wyciągnał szczotki do czesania psa!Jak będzie tedy przechodził,to mu zrobię zdjęcie.Nie uwierzycie!Nie trzeba więc byc super bogatym żeby zapewnic psu miłość.Patrząc na tego":żula"przypomniałam sobie jak ze dwa czy trzy lata temu, podjechało do nas nad staw wypucowane autko i własciciele wypuścili onka nad stawem po czym sobie odjechali!Daje głowę,że możliwości i warunki do posiadania psa mieli[URL="javascript:void(0)"]
[COLOR=#000000]o niebo lepsze niż ten dziadziuś.Suka piękna,mieszniec huski i onka.Dziadek zaniedbany w obdartych ciuchach,a pies z piekna obrożą i smycza,przy obrozy przywieszka metalowa,że szczepiony przeciw wściekliźnie i mały dzwoneczek:)Szczęka mi opadła.Teraz za każdym razem jak ich bedę widzieć to cos temu dziadziowi podrzucę:)[/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Marta wzruszyła mnie to historia moja corka tez mi opowiadała o facecie jak Go nazwała(żul) zbierajacego złom puszki po smietnikach to było w zimie i swoja sunie chował w torbie zeby sie nie przeziebila,sunka tez zadbana i wpatrzona w swego pana jak w obrazek

Link to comment
Share on other sites

Mi poprostu szczęka opadła,bo pan wyglada na typowego menela.Jest bardzo sympatyczny i naprawdę widac,ze kocha swojego psa,a pies jego.Wyglądałam dzisiaj za nim.Jak tylko sie pojawi na horyzoncie strzelę im fotkę i wstawię.Z przyjemnością dałam mu pieniądze i karmę dla psa.Pies nie dość,ze zjawiskowy(oczy mnie powaliły)to naprawdę zadbany.Jak wróciłam do domu to sobie przypomniała o tym onku,co go autem do nas nad staw przywieźli "własciciele" i pies sie błąkał kilka godzin dopóki go nie wzięłam:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...