Jump to content
Dogomania

"Musher"


Tatsu

Recommended Posts

Mogę się pochwalić że miałem w swoich rękach to słynne pismo Masher . Będzie się ukazywać co kwartał . Nie wczytrałem się dobrze ale mogę powiedzieć że jest to pismo skierowane do osób które interesują się wyścigami . Jest całkiem inne od pisemka Husky które też kiedyś przeglądałem ale nie było w nim prawie nic o psach .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pay, przeciez ja Ci nie wypominam reklamy! Cos drazliwy dzisiaj jestes....

Tatsu, nie wiem czy gadales ze znajomym, ale z ta trasa w Bialobrzegach bylo pare przekretow. Wiesz byly 3 rozne trasy, polowa klasy C3 pojechala trasa dla klasy D(czyli krotsza, bo osoby funkcyjne nie zagrodzily jej w odpowiednim czasie), a miedzy innymi Traczowi zagrodzili trase przed nosem i jechal normalna trasa. Zale do Wilczopolskiego....a on nic..."trudno sie mowi"...

Link to comment
Share on other sites

na forum publicznym nie moge opowiedziec, bo zaraz spotka mnie lincz.... (bo to jest historia o tym w jaki sposob te zdjecia sie tam ukazaly) :), a ze na forum mamy mnostwo osob podszywajacych sie za kogos innego to na priva niestety tez nie moge opowiadac. Musicie obejsc sie smakiem...

A co do dziedziczenia - wczoraj, a raczej dzisiaj do 4 nocy siedzialam i pisalam. Jeszcze nie skonczylam, bo to co jest to jest owszem fajnie, ale nic z tego nie wynika (wnioski: nie ma zadnych regul :) wiec jeszcze musze dopracowac)

Link to comment
Share on other sites

a a propos haszczaków moskalika to rzeczywiście bardziej są owczarkowate niż haszcze, ale wierzę że są prawdziwe. Poza nimi w POlsce takich nie widziałam, ale już jakiś dawny czas temu natknęłam się na stronę bodaj - www.huskycolors.com, gdzie są fotki haszczaków we wwzelkimch umaszczeniach, a gro z nich to właśnie takie owczarki z błekitnymi oczkami.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...