Jump to content
Dogomania

Utopce tymczasowe już nie moje!


Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma się co dziwić, że jakieś akcje wyszły, za dużo psiaków i to jeszcze w dodatku wiele z nich zestresowanych, pamiętam, jak w schronie chodziłyśmy na spacer z 2 sukami które razem w boksie siedziały i bardzo się lubiły a po spacerze jedna na drugą się ostro rzuciła, aż pracownik pomagał rozdzielać, bo jej cos do łba strzeliło...najprawdopodobniej po prostu zazdrość.
Trzymam mocno za Araka, ale by to było pieknie!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ogon to on ma śmieszny - z takim jakby supłem na końcu - tak go nosi, że koniuszek ogona jest zwinięty w pętelkę.
A Kajtka użarła pszczoła chyba - w każdym razie coś latającego, co próbował złapać - najpierw biegał jak kot z pęcherzem, a teraz mu morda spuchła trochę z jednej strony.

Link to comment
Share on other sites

w sprawie Araka zapadła cisza...
w sprawie reszty utopców też cisza.
Kajtek był dziś u weteryarza - w sprawie ucha. Ugryzienie to nic - w uchu szpetna infekcja. Sierść zlepiona ropną wydzieliną, a uszko obolałe. Wszystko zostało ładnie wyczyszczone, przemyte, Kajtkowi zaaplikowano antybiotyk.
Walka była ciężka - Kajtek miał kaganiec, a i tak mój TŻ na nim siedział, za łeb trzymał go rosły weterynarz, ja trzymałam za kark - oburącz, a pani weterynarz grzebała w uchu, opędzając się od drapiących łapek. Ta straszna bestia waży całe 9,5 kg!

Link to comment
Share on other sites

martwi mnie ta cisza ...
czy to ogólna sytuacja ciężka dla wszystkich , bezdomnych zwierząt bez liku...
ale jestem dobrej myśli
a wiecie ,że najbardziej podoba się Arrak? i to w obydwu województwach ? nie tak jak słodki Kajtuś , nie tak jak przystojniak Rufus , nie tak jak kokietka-kobietka Telimena , ale właśnie czarny diabeł-misio Arrak.....
ale mogliby coś napisać lub zadzwonić...ech...

Link to comment
Share on other sites

A mnie najbardziej nakrapiana parówa urzekła... chyba przez te brązowe oczęta :lol:

Jestem pełna podziwu dla poświęcenia i wielkiego serca Florentynki.
Oglądałam zdjęcia w albumach. Trawka, bajorko, kumple i koleżanki - prawdziwy raj dla psiaków.

Jeśli ktoś ma gotowe plakaty, mój adres: [email][email protected][/email]
Porozwieszam ile będę mogła :)

Link to comment
Share on other sites

Kajtek to ma przekichane, biedak. Najpierw go Arrak użarł, potem pszczoła, potem mu uszy czyścili i zastrzykami kłuli, a potem biedactwo postanowiło wykarczować brzózkę samosiejkę i zabrało się do tego z taką determinacją, że kawałek patyka utknął w paszczęce w poprzek, zaklinowany między zębami górnej szczęki. Z niejakim trudem udało się nam patyk wydłubać.
Nikt nie dzwoni w sprawie utopców, za to ponieważ odbieram wszystkie telefony, dopadły mnie już wszystkie działy windykacji wszystkich banków świata.
A w ogóle to straszny dzień...Mieliśmy dziś gości, obiadek zaplanowałam...przed obiadkiem na chwilkę poszliśmy do ogrodu z pieskami, gdzie miała miejsce akcja z patykiem. Wracamy, stawiam patelnię na kuchence i nagle po kuchni rozchodzi się niemożebny, zwalający z nóg smród! Okazało się, że Pawian ( czyli nasza 16 letnia perska kotka) nasikał na płytę kuchenki!!!
Demencieje ostatnio, ale takiego numeru jeszcze nie było. Potworność - odór przypalonego kociego moczu...i dlaczego akurat jak mamy gości?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraza.majestatu']A mnie najbardziej nakrapiana parówa urzekła... chyba przez te brązowe oczęta :lol:

Jestem pełna podziwu dla poświęcenia i wielkiego serca Florentynki.
Oglądałam zdjęcia w albumach. Trawka, bajorko, kumple i koleżanki - prawdziwy raj dla psiaków.

Jeśli ktoś ma gotowe plakaty, mój adres: [email][email protected][/email]
Porozwieszam ile będę mogła :)[/QUOTE]
super! już wysyłam, tylko musimy się przemieścić do drugiego komputera - ja i 8 piesków
Parówa rzeczywiście jest urzekająca, spojrzenie brązowych ocząt jest niesamowicie wymowne, a charakterek jak na parówę przystało - zaborczy i waleczny, wielki duch w mikrym ciałku. A ludzi kocha - jak to parówa. Tylko weterynarza chyba trochę mniej po dzisiejszych zabiegach.
Ale ucho przestało boleć - da się dotknąć i nie ma trzepania łbem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...