Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Lisio bardzo mało je
jeszcze jest zestresowany
ale juz jak wchodze na kwarantanne to podbiega do drzwi
aby zaraz sie wycofac
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/a5xIRoI27Jn"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/a5xIRoI27Jn/001_1513[/IMG][/URL]
Dzisiaj zjadl suchą z pasztetem:)
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7u0FJj0t3PH"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7u0FJj0t3PH/001_1512[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

W dołku mnie ściska jak na niego patrzę. Ta niepewność w oczach:(
Gilelle napisłam do Donki 5 i do Yumanji , nie wiem do kogo ty wysyłałaś. Nie mam żadnej odpowiedzi na razie.
Kiedy Fiorsteinbok wraca?
Wysłałam wczoraj i dzisiaj razem 120 maili na pw (z alfabetu od A do połowy M do tych którzy byli on line jak wysyłąłam) . Ale teraz już muszę skończyć bo wyjeżdzam, wracam w niedzielę wieczorem.
Proszę rozsyłajcie cioteczki też plizzz, Musimy koniecznie zebrać stałe deklaracje na Lisia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']W dołku mnie ściska jak na niego patrzę. Ta niepewność w oczach:(
Gilelle napisłam do Donki 5 i do Yumanji , nie wiem do kogo ty wysyłałaś. Nie mam żadnej odpowiedzi na razie.
Kiedy Fiorsteinbok wraca?
Wysłałam wczoraj i dzisiaj razem 120 maili na pw (z alfabetu od A do połowy M do tych którzy byli on line jak wysyłąłam) . Ale teraz już muszę skończyć bo wyjeżdzam, wracam w niedzielę wieczorem.
Proszę rozsyłajcie cioteczki też plizzz, Musimy koniecznie zebrać stałe deklaracje na Lisia.[/QUOTE]
chyba zacznę telefonowac po dziewczynach...bo cisza:(
Edytka wraca chyba we wtorek

Link to comment
Share on other sites

witajcie, dostałam od Myszy info na pw, właśnie inny piesek którego wspierałam finansowo znalazł domek, więc może mogłabym jakos wesprzeć Lisia, tylko mam kłopot nie dam rady przezcytac 41 stron wątku, proszę nie uznajcie tego za arogancję - to tylko chroniczny brak czasu, czy może mi ktos przybliżyć jak teraz można Lisiowi pomóc? adoptować go niestety nie mogę, ale serce mi się rozdziera jak spojrzałam na te foty, i gdzie on teraz jest? jak się miewa zdrowotnie?, co z hotelikiem, DT? na co są potrzebne pieniążki?
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Lisiu, kilka dni temu zostal wykupiony z niewoli łancuchowej, w której tkwił samotnie całe psie zycie. Teraz przebywa na kwarantannie w schronisku i zbiera pieniadze na hotelik. Biedny, stary, wystraszony... Kazda pomoc na wage złota.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']witajcie, dostałam od Myszy info na pw, właśnie inny piesek którego wspierałam finansowo znalazł domek, więc może mogłabym jakos wesprzeć Lisia, tylko mam kłopot nie dam rady przezcytac 41 stron wątku, proszę nie uznajcie tego za arogancję - to tylko chroniczny brak czasu, czy może mi ktos przybliżyć jak teraz można Lisiowi pomóc? adoptować go niestety nie mogę, ale serce mi się rozdziera jak spojrzałam na te foty, i gdzie on teraz jest? jak się miewa zdrowotnie?, co z hotelikiem, DT? na co są potrzebne pieniążki?
pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]
jezeli mozesz wesprzec grosikiem na Td.....
Lisio bedzie wdzieczny:)

Link to comment
Share on other sites

ok piszecie w pierwszym poście wątku

[QUOTE][FONT=Arial Black][SIZE=3]CHWILOWO WSTRZYMUJEMY ZBIÓRKE PIENIAZKOW NA HOTELIK, SYTUACJA SIĘ SKOMPLIKOWAŁA... [/SIZE][/FONT][/QUOTE]

dlatego niewiele chyba rozumiem na co zbieracie pieniążki, czy stałe deklaracje czy na chwilkę na sprawy bieżące,
byłabym gotowa na stałą deklarację 50 zł co miesiąc -tylko proszę o rozjaśnienie mi na co:) coś było wspominane o hoteliku za 300 w Obornikach
czy to aktualne?

giselle- mój wielki szacun za twoją wytrwałą troskę o Lisia :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']ok piszecie w pierwszym poście wątku



dlatego niewiele chyba rozumiem na co zbieracie pieniążki, czy stałe deklaracje czy na chwilkę na sprawy bieżące,
byłabym gotowa na stałą deklarację 50 zł co miesiąc -tylko proszę o rozjaśnienie mi na co:) coś było wspominane o hoteliku za 300 w Obornikach
czy to aktualne?

giselle- mój wielki szacun za twoją wytrwałą troskę o Lisia :klacz:[/QUOTE]
do Obornik nie pojedziea załozycialka wątku nie moze
zmienic postu i to dlatego
cioteczko 50zł to kupa kasy :)
dziekujmy,chcemy aby mial do kocn ca zycia tylko dobro
i bedziemy wybierac madrze jego Dt czy hotelik:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...