Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='Mysza2']zaglądamy rano do Lisia i pięknie prosimy o deklaracje na DT[/QUOTE]
Witam i dziękuję za zaproszenie na wątek Lisia - na początek przesyłam jednorazowo 50 zł, a potem w miarę możliwości postaram się coś podsyłac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maevel']Witam i dziękuję za zaproszenie na wątek Lisia - na początek przesyłam jednorazowo 50 zł, a potem w miarę możliwości postaram się coś podsyłac...[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

wpłynęło na moje konto 30 zł od Katarzyna09, oraz 60,83 zł przez PAYPAL od IVV.
Bardzo cioteczkom dziękujemy.
Już przelałam przed chwilą 90,83 zł na konto Edytki. Proszę potwierdźcie jak dojdzie.
Niektóre banki wymagają adresu przy przelewach, a nie ma go w pierwszym poście dlatego Katarzyna09 przelała na moje konto.
Gdyby się dało powysyłać na pw dane do przelewu z adresem to byłoby dobrze cioteczki.

Link to comment
Share on other sites

mamy stałą deklarację od Bela51 cyt maila:
"Ja sledze watek Lisia. Dziewczyny, moge zadeklarowac, tylko 5 zł miesiecznie, bo mam nascie deklaracji i na prawde nie wyrabiam. Ale wpłace dopiero po 20 lipca.Pozdrawiam."
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo dziękujemy Izuniu, każde 5 zł to dużo dla Lisia :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

cyt maila od Zuzia_kuzik
"otoz mam wkrotce zamiar zrobic bazarek , jednak nie mam zbyt duzo fantow[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] znalalznal u siebie kilka koszulek i inne przedmioty , jednak to jeszcze za malo:/ moze Ty albo ktos inny mialby cos do zaoferowania.."
Cioteczki przejrzyjcie szafy i pólki i skontaktujcie się z Zuzią.
Ja też przejrzę co bym mogła obfocić.
Zuzia bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza2']mamy stałą deklarację od bela51 cyt maila:
"ja sledze watek lisia. Dziewczyny, moge zadeklarowac, tylko 5 zł miesiecznie, bo mam nascie deklaracji i na prawde nie wyrabiam. Ale wpłace dopiero po 20 lipca.pozdrawiam."
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo dziękujemy izuniu, każde 5 zł to dużo dla lisia :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
dziekuej 5zł to jzu lisio najedzony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza2']cyt maila od zuzia_kuzik
"otoz mam wkrotce zamiar zrobic bazarek , jednak nie mam zbyt duzo fantow[img]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/img] znalalznal u siebie kilka koszulek i inne przedmioty , jednak to jeszcze za malo:/ moze ty albo ktos inny mialby cos do zaoferowania.."
cioteczki przejrzyjcie szafy i pólki i skontaktujcie się z zuzią.
Ja też przejrzę co bym mogła obfocić.
Zuzia bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
poszperam,oczywiscie ze poszperam

Link to comment
Share on other sites

mam odpowiedź na pw od Gorki330 cyt maila:
"Witaj ,cztałam o tym bidulu , mam już deklaracje na owczarki z radomia , jeżeli pomoże 10 zł to przyślij namiary
pozdrawiam kasia"
to jest deklaracja stała miesięczna
:multi::multi::multi::multi: Lisio Bardzo bardzo bardzo pięknie dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, na wątku owczarkowej Sonii jest informacja o DT Redpita, który daje schronienie za darmo - płaci się jedynie za karmę oraz weterynarza. Wiem, że lokalizacja nie po drodze, ale gdyby miał wolne miejsca, warto byłoby spróbować ze względu na niskie koszty i dobrą opiekę (jak na razie nie mamy żadnych niepokojących informacji na temat jego dt).
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/144093-Sonia-PIĘKNA-WILCZYCA-została-zwrócona-z-DS-znowu-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

wróciłam właśnie z pracy i poszukam czegoś na bazarek, tylko aparatu cholercia w domu nie widzę. Jak się ma dorosłe dzieci to człowiek nigdy nie wie co ma w domu a czego nie.
Cioteczki, czy ktoś mnie wspomaga w wysyłaniu maili czy samotnie walczę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...