Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='giselle4']Siostra pana
jako najblizsza osoba
miala tekie prawo
aby zabrac przy pomocy SM LISIA DO SIEBIE ....
trwaja negocjaje aby pani oddała Lisia nam
w domu bieda az piszczy
wiec martwie sie czym jego karmic bedzie,obiecałam pomoc w karmie
ale to nie znaczy ze nie negocjuje...i ze szlag mnie nie trafia:([/QUOTE]
Ja to rozumiem.
ale zastanawia mnie po kiego zbója ona tego psa wzięła do siebie...? Żeby to była suka, to mozna by było myslec, że chcę zarobic parę groszy za szczeniakach, ale to pies z łańcucha. Jeść musi dostać...
No i II kwestia - da się wogóle z nią negocjowac...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie tez nie moge wyobrazic jak on zostal stamtad zabrany :-(:angryy:
Balysmy sie zmieniac otoczenie psiaka, zeby stresu oszczedzic na stare lata, wolalysmy jezdzic codziennie w pogode i niepogode - poniewaz Lisio i jego brzuszek byl najwazniejszy...
Q...a zeby Pani jednak siegnela po rozum i oddala Liska.

Nie bedzie mnie na dogo - jade na urlop. Dziewczyny, wszystkie wplaty zaksiegowane podam w nast tyg, po powrocie. Czekamy na decyzje Pani, jesli bedzie negatywna dla nas pomyslcie co z pieniazkami. Czy przelac kazdemu darczyncy, czy przeznaczamy na wybrana bide.
Mam jednak nadzieje, ze bedziemy mogly przeznaczyc je na tymczas lisiowy.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taki troche dziwny pomysl.........tylko nie krzyczcie,moze sie ciotki zgodza...........nie wiem ile jest tej kasy,ale.........moze da sie wykupic LIsia????napisane bylo,ze w tym domu bida az piszczy wiec na kase powinni byc lasi..........ja podbije jeszcze o 35 zl..........nie moge sie pogodzic z zasmolonym zyciem Lisia:(

Link to comment
Share on other sites

Jaka jednomyslność!:)
Ale nie ma co proponowac jakiejś astronomicznej kwoty, to w sumie tylko kundelek. I tak trzeba tę rozmowę przeprowadzić. Delikatnie, aby kobitka nie nastawiała się na jakieś niebotyczne sumy. Nie wiem, ile można jej zaproponowac...? Tutaj musimy czekac na wizytę u niej i rozmowę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

:cool3:no to trzeba zaczac dzialac........oczywiscie rozmowy musza byc delikatne i nie powinno sie kobitce mowic o Bog wie jakiej kwocie,ale,ze zalowac nie bedzie,zamiast wydawac na psa to jeszcze jej cos wpadnie:)
ktos napisal,ze Lisiu to tylko kundelek...........nie wazne czy kundelek czy rasowiec po championach,Lisiu to Lisiu!!!!!!!!!!Biedny pies,ktory ma bardzo zasrany zywot i nie wyobrazam sobie tego,ze ma skonczyc u tej baby:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']:cool3:no to trzeba zaczac dzialac........oczywiscie rozmowy musza byc delikatne i nie powinno sie kobitce mowic o Bog wie jakiej kwocie,ale,ze zalowac nie bedzie,zamiast wydawac na psa to jeszcze jej cos wpadnie:)
ktos napisal,ze Lisiu to tylko kundelek...........nie wazne czy kundelek czy rasowiec po championach,Lisiu to Lisiu!!!!!!!!!!Biedny pies,ktory ma bardzo zasrany zywot i nie wyobrazam sobie tego,ze ma skonczyc u tej baby:shake:[/QUOTE]
To ja napisałam, że to tylko kundelek, ale - wiecie o tym doskonale - nie chodziło mi o jego pochodzenie. Lecz o to, aby uzmysłowić tej kobiecie, że nie ma co się szarpać o bóg wie jakie kwoty, że majątku to ona na tym wykupie nie zrobi.

[quote name='giselle4']Czy damy za Lisia-100zł?
i czy nazbieramy na dobra czekolade
aby byl pietnascie dni bezpieczny i zaszczepiony i odrobaczony?
CZY POMOZECIE MI?:([/QUOTE]
Podajcie, jakie jest obecnie stan finansów Liska, bo juz jakies wpłaty poszły.
Ja dodatkowo deklaruję w lipcu 20 zł.
Na pewno uzbieramy 100 zł i na tę czekoladę tez starczy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To ja napisałam, że to tylko kundelek, ale - wiecie o tym doskonale - nie chodziło mi o jego pochodzenie. Lecz o to, aby uzmysłowić tej kobiecie, że nie ma co się szarpać o bóg wie jakie kwoty, że majątku to ona na tym wykupie nie zrobi.


Podajcie, jakie jest obecnie stan finansów Liska, bo juz jakies wpłaty poszły.
Ja dodatkowo deklaruję w lipcu 20 zł.
Na pewno uzbieramy 100 zł i na tę czekoladę tez starczy:)

Pzdr.[/QUOTE]

Nie wiem ile jest kaski
bo Edytka ma piecze nad finansami Liska
a jest na urlopie
poczekajcie prosze....

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że poczekamy. Teraz trzeba trochę spokoju, aby nas emocje nie poniosły, choć u wszystkich adrenalina jest na najwyższym poziomie:)
I widzisz, giselle4, juz jest 30 zł dodatkowe. A na pewno będzie i więcej. Wierzę w to, bo nie takie kwoty na DGM uzbierano:)
głowa do góry!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Giselle oczywiscie,ze pomozemy!!!!!Obiecalam,ze dosle 35 zl i na pewno cioteczki tez pomoga wiec walcz Giselle o Lisia:)czekam z niecierpliwoscia!!!!
Asiaczek ja sie nie czepiam;)wiesz tez co mialam na mysli.......mnie po prostu szlag trafia przez ta sytuacje.......:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...