Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

kazdy szkoleniowiec marzy o zaangazowanych na maxa kursantach , kazdy kursant powinien marzyc pewnie o takim szkoleniowcu jak ayshe. fakt zycie z psem, praca z nim powinno byc sposobem na zycie ,na zycie ale takie które zostaje nam poza tym co musimy czyli praca zawodowa i jakas odrobina zycia prywatnego . ale abstra***ąc od tego co z Shado ?? kibicuje mu od początku mocno bardzo . napiszesz ayshe jak przetrawisz w sobie żal i złosc ? bardzo prosimy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']....moze ja nie jestem bliska zlamania sie?czy komus wpadlo to z was do glowy?ze od dwoch godzin wyje do sciany bo dostalam tak dolujace info o zdrowiu shado ze nie chce mi sie oddychac?.....[/quote]

co z Shado ?? :placz:

[SIZE=1]Beata - jak potrzebujesz jakiejs pomocy lub sie wyzalic lub cokolwiek innego - to daj znac prosze.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nie czuje zlosci.zal tak i wnerwienie jak widze ze ktos wpedza sie w klopoty z psem bo ja juz te klopoty czuje w kosciach a za bardzo tego kogos lubie zeby to olac........
na razie o shado pisac nie bede bo jestem w takim stanie ze nie iwdze zbytnio monitora i wogole ......
jakie to qu...rewsko nie fair ze tak pozno poznalam tego psa....ajkie to qu...wsko niesprawiedliwe ze nie spedzilam z nim jego zycia....a on juz jest blizej konca niz poczatku.bardzo kocham swoje psy i jego tez.nie wiem jak ja dam rade sie podniesc jak jemu sie cos stanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']co z Shado ?? :placz:

[SIZE=1]Beata - jak potrzebujesz jakiejs pomocy lub sie wyzalic lub cokolwiek innego - to daj znac prosze.[/SIZE][/quote]
dzieki edyta.naprawde bardzo dziekuje.nie wiem jeszcze czy mam prawo panikowac.musze isc z nim na usg no i wogole...no wiecie shado nie jest ogolnie zbyt zdrowy.....on nie wyjdzie z narkozy.....on tylko tak wyglada na zdrowego psa....ten pies to wrak.trzyma go tylko ten jego power,taka zachlannosc zycia.na razie musze przestac panikowac.
wet mi powiedzial ze jak ten pies pozyje jeszcze rok to cud bedzie.

Link to comment
Share on other sites

gosia-jakbys mogla zabrac mnie z pustakiem na zajecia to bylabym ci wdzieczna.w ostatecznosci pojade autobusem ale nie chce go meczyc a jak go zostawie to on zeswiruje bez chity,to musialabym zostawic chite a ona po scianach juz chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']gosia-jakbys mogla zabrac mnie z pustakiem na zajecia to bylabym ci wdzieczna.w ostatecznosci pojade autobusem ale nie chce go meczyc a jak go zostawie to on zeswiruje bez chity,to musialabym zostawic chite a ona po scianach juz chodzi.[/QUOTE]

A na którą macie tresurkę!!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

boziu kochana jakie wy jestescie kochane baby.dobra to z ktora jade:roll: ?bo ja juz niewiele ogole kumam w sumie.gosia a moze wez szirke to na boczku se pocwiczycie?panowie nie musza jej niuchac a shado ma generalnie gdzies suki bez dni plodnych:roll: .podjechac po mnie trza tak kolo 18.30.boziu jak ten pies wytrzyma bez pileczki i gryzaczka do konca tygodnia:placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']ofkors... O ktorej mam podjechac?[/quote]18.30?
gosia-pojade z agis.jak chcesz byc na 19 to sie pojaw.tylko ze z boczku.jakos se poradzimy.shado jak sie podziebil a nie od serducha kaszle to nie chce zeby szira podlapala jakies cos......po babeszjozie i jeszcze ma organizm cieczka oslabiony.generalnie bierzemy rekawiczke stara jakas i aporcik.

Link to comment
Share on other sites

dzis autka nie mam :(( ale jutro mam :) wiec moze po drodze cie zabrac tak jak tydzien temu ;) ? whoo zdrowa tylko padnieta byla i dlatego mi stracha napedzila ;) tak ze shado nie zarazi sie od malutkiej :) no i nie ma cieczki hihi wiec go prowokowac nie bedzie zapachem ;) to co jutro (w srode) o 17:00-17:15? byc po ciebie ? :) cos jeszcze procz tamtych preparatow brac z hurtowni?

i trzymaj sie mooocno !!! i jego tez ! i wysciskaj go:) a bez pilki sobie poradzi dzielny psiur jest ! ;)

i poganiaj i przejmuj sie nami moooocno :) bo bardzo cie potrzebujemy :) i kochamy :) i az nam wstyd ze tak malo mozemy sie odwdzieczyc ! :( ale bedizemy chociaz ladnie sie staraly pracowac i wogole... i obiecuje nie marudzic na whoo wiecej ;) hihi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dobja jadem z agis.aaaagis!!!jestes tu?bo ja mam puste konto i juz do nikogo nic nie wyslem:oops: .[/quote]dobra.juz wiem wszystko.potem na sobieskiego mnie odwieziecie i tam juz zostane.ale mam schize:shake: .

Link to comment
Share on other sites

juakie kurna pytanie?:crazyeye: :oops:
aaaa taaaa mozesz.cokolwiek co nie pamietam to mozesz.;)
wiecie co ?sprawdzam czy shado oddycha:ghost_2: :splat: :shocked!: .tak zachowuje sie ja,treser i hodowca -nie ma co,pelen profesjonalizm:shock: .nienawidze tego ale nic nie moge poradzic na kompletna panike i szlochanie i......:morning:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']juakie kurna pytanie?:crazyeye: :oops:
aaaa taaaa mozesz.cokolwiek co nie pamietam to mozesz.;)
[/QUOTE]

Pytałam się czy mogę jutro albo w czwartek wpaść na tresurkę i z boczku poćwiczyć:roll: jeżeli tak to o której i gdzie???
Jak Szira miała gorączkę to w nocy kilka razy sie budziłam i sprawdzałam czy oddycha i jak się czuje:oops: już takie życie mamusi:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dobja jadem z agis.aaaagis!!!jestes tu?bo ja mam puste konto i juz do nikogo nic nie wyslem:oops: .[/quote]
jestem, jestem, tylko dogo cos mi kiepsko chodzi. Tak jak pisalam bede o 18.30.

Trzymam mocno kciuki za Shado :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']juakie kurna pytanie?:crazyeye: :oops:
aaaa taaaa mozesz.cokolwiek co nie pamietam to mozesz.;)
wiecie co ?sprawdzam czy shado oddycha:ghost_2: :splat: :shocked!: .tak zachowuje sie ja,treser i hodowca -nie ma co,pelen profesjonalizm:shock: .nienawidze tego ale nic nie moge poradzic na kompletna panike i szlochanie i......:morning:[/QUOTE]

Cała Ty:loveu: Jak się Glonek wyrobi to zabierzemy Cię dzisiaj z zajęć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:roll: :cool3: no trzymam za slowo:evil_lol: .mozesz podjechac o 18.wystarczy:lol: .zajecia mamy o 19 kobieto dobra.ile za drucal?[/quote]

za drucal to sie okaze czy bedzie w hurtowni ;) niestety nie dziala mi ich strona ale z tego co pamietam to bylo ponizej 25zl... dam znac ile dokladnie jak juz kupie ;) i bede miala pewnosc ze to tyle bylo :)

a godizna..no co zestresowalas mnie tak ze nawet godziny mi sie pomerdaly ;) to o 18 bedziemy ;) ja i male odsypiajace pogode :)

a sprawdzanie czy oddycha...wiesz ja tak mialam gdy z whoo jechalam do weta po tych osach... nie wiedzialam juz czy pozwalac sie polozyc czy ... i czy nadal oddycha...i czy zdazymy... pasudne uczucie... wazne ze ejst szansa - tak ze trzymaj sie - trzymamykciuki za shado ! bedzie dobrze !:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...