Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

quote=Glonek;7702606] A dołek jest kawałek dalej. Ale nie taki dołek gdzie zabierają panowie w niebieskich mundurkach. A chodzi o Ciocię Norę bez nory aczkolwiek lubiącą podymić w tych okolicach.[/quote]A co jeszcze gorsze ciocia Nora bez nory mieszka na białołece, gdzie panowie w niebieskich(szarych?) mundurkach pilnuja tych co robia zadymy i trzymaja na dołkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Prosze pisac zgodnie z tematem mod sie wkurzyl? Od dzis bedzie tu pozadek [/quote]to bardzo prosze w punktach na jaki temat moge tu pisac. a porzadek w jakiej kwestii? jesli sie nie mylę wątek jest dla grupy oszołomów szkolących sie razem do dzielenia sie przemysleniami. czyli wkurzenie się moda za co? eee....pora umierać

Link to comment
Share on other sites

teraz eddiii zalatwia wzystko na pw-co jest niestety malo fajne .po prostu tutaj umawiamy sie na wszystko podobnie jak naszk ochany mod w watku o szkoleniu w olsztynie.za to terza trzeba wysylac do kazdego pw zeby kazdy wiedzial bo inaczej po prostu sie nie dowie i zamowienie pojdzie i diuuuupaaaaa.ale dobra.mordy w kubel-bo ma byc porzadek i juz.
saJo-chodzi tylk oo to zebys nas nie traktowala jak niegrzeczne dzieci.cos robimy nie ta-napisz to ze np:
sluchajcie prosze nie piszcie tutaj o zamowieniach tylk ow temacie onkowe zakupy ok/bo sie balagan robi;).przeniose posty tego dotyczace.
jakbys nas potraktowala jak osoby ktore lubisz i szanujesz to ok.natomiast mod sie wkurzyl i bedzie tu porzadek-no sorry:shake:.szanuje cie saJo- i lubie i nie chce absolutnei sie klocic tylk opisze moje zdanie na ten temat.utrudnilas nam zycie dosc skutecznie poniewaz TU zaglada cala grupa czyli conajmniej polowa ludzi na tym dziale.na inne watki zaglada sie sporadycznie.tu nie chodzi o porade co kupic tylk oumawialysmy sie na zakup.tu sa ludzie z innymi psami niz ony/dlaczego nie ywwalisz postow dot.bordera,berna czy gronkow i malin?:diabloti:przeicez to nie do tego dzialu.
saJo-jak masz zly dzien prosze nie udowadniaj nam ze masz wladze i z nami zrobisz porzadek bo nikomu tu to niepotrzebne jest.chyba.mam nadzieje.jesli ci przeszkadzamy na tym forum to go opuscimy po prostu bo nikomu lachy nie robimy ze tu piszemy.piszemy bo tu sie zaczelo.moge rowniez wywalic wszystkie swoje posty na dogo.bo przewaznie sa nie na temat.a tematem tego dzialu sa owczarki niemieckie.:diabloti:.
saJo-po prostu troszke przegielas i tyle.z mojej strony EOT.

ps.[COLOR=green]luuuudzie ja wiem ze jutro rano mam arie na 8.30 a potem?juz nie pamietam8).jest ktos na 9.30 czy nie?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
izoldas-zyjesz?:cool3:
[/quote]

Żyję, ale co to za życie :placz: spróbujcie coś zrobić mając do dyspozycji tylko jedną rękę, w dodatku lewą (proponuję np pokroić chleb lub obrać ziemniaki :evil_lol:).

Są jacyś chętni do potrenowania z białą? :cool3: Chętnie wypożyczę, bo nosi ją strasznie a przez te 6 tyg to chyba zwariuje.

Link to comment
Share on other sites

izoldas-mysle ze spokojnie ktos ci biala przytrzyma na lince w obronie.ty bedziesz tylko stala obok,no i wyciszy tez.wiec zaden problem.
ja moge lewa reka,ja moge bom mankut:evil_lol:.
wyjatek-gofffniara wybila ci kciukasa?:lol::roll:.masz dziury w raczkach?:cool3:.no coz....jakby ci to powiedizec...przyzwyczajaj sie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']izoldas-mysle ze spokojnie ktos ci biala przytrzyma na lince w obronie.ty bedziesz tylko stala obok,no i wyciszy tez.wiec zaden problem.[/quote]
ja moge potrzymac bialego morderce :multi: chociaz do wyciszenia to nie bardzo ;p

Link to comment
Share on other sites

OK mam pomylona kundelasę:loveu: Że jak trawa mokra i ona po niej biega i dostaje fioła to ok, wiem, przyzwyczaiłam się:evil_lol: Ale dziś... Dziś mamy swój pierwszy w życiu wspólny szron na trawie:Cool!: i chyba pierwszy w ogóle w Negrowym życiu szron na trawie:roll: I... Grunt to zachować powagę na twarzy, gdy ludzie gapcą Ci na psa i stukają się po głowach, że gooopi, bo biega jak pomylony:evil_lol: Jej wchodzenie w zakręt pod kątem 30 stopni nad ziemią jest... bosskie:loveu: Kocham moją wariatkę:megagrin: Poza tym tak jak dziś na szronie nie pracowała jeszcze nigdy:laugh2_2: Odbębniłyśmy sobie schemacik PTowski z przerwami na zabawę i bez aportu of kors:oops:, ale już nie długo będzie i aport:diabloti: Świat jest piękny:loveu: dopóki nie przypomnę sobie, ze od piatku zaś mam trzy dni bez piesów:angryy: Niech tęsknią (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
wyjatek-gofffniara wybila ci kciukasa?:lol::roll:.masz dziury w raczkach?:cool3:.no coz....jakby ci to powiedizec...przyzwyczajaj sie:evil_lol:[/quote]

ale ja nie chcem sie przyzwyczajać:mad:
nie no wiem, wiem ;) dzis juz jest okej :) nagorzej to wczoraj było jak raz zrobiła dziure a potem tylko ja powiększała:diabloti: Troche sobie ponarzekam ale to nie znaczy że zrezygnuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']ale ja nie chcem sie przyzwyczajać:mad:
nie no wiem, wiem ;) dzis juz jest okej :) nagorzej to wczoraj było jak raz zrobiła dziure a potem tylko ja powiększała:diabloti: Troche sobie ponarzekam ale to nie znaczy że zrezygnuje :)[/quote]

Tak, tak... Tfffardym trzeba być:evil_lol: Edox też mi ręce dziurkował na szkoleniu i poza nim. Próbował ręce ze stawów powyrywać nagłymi szarpnięciami i przewrócić, oplatając nogi smyczą:mad::loveu: Musisz się przyzwyczaić - za jakiś czas jej to minie i będzie ok. To są uroki naszych małych, kochanych ONeczków:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz:A ja tak, jak przed chwilą, nigdy wcześniej sobie nie przycięłam palca. Goopi balto chciał się pomiziać, to go przygarnęłam do pokoju, a po mizianku przy wyjściu baltowski wepchnał swoje doopsko przede mnie, co spowodowało przytrzaśnięcie mi palca wskazujacego tam, gdzie jest paznokieć.:angryy::angryy::angryy: Drzwi są ogromne i przesuwne i mój palec posłużył za hamulec przy ścianie.
Właśnie robi mi się czarny krwiak. Czy to znaczy, że paznokieć mi zejdzie? :placz:

A miałam wczoraj do balto prenensje, że zahaczył mi zębem kciuk pod paznokciem... O, ja głupia, powinnam się była cieszyć...
Nic to, poczekam, aż dzięki szczylowi złamię sobie kończynę i wtedy z rozrzewnieniem będę wspominać miejsce po paznokciu, jak mi zejdzie, f*ck!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']:placz::placz::placz:A ja tak, jak przed chwilą, nigdy wcześniej sobie nie przycięłam palca. Goopi balto chciał się pomiziać, to go przygarnęłam do pokoju, a po mizianku przy wyjściu baltowski wepchnał swoje doopsko przede mnie, co spowodowało przytrzaśnięcie mi palca wskazujacego tam, gdzie jest paznokieć.:angryy::angryy::angryy: Drzwi są ogromne i przesuwne i mój palec posłużył za hamulec przy ścianie.
Właśnie robi mi się czarny krwiak. Czy to znaczy, że paznokieć mi zejdzie? :placz:

A miałam wczoraj do balto prenensje, że zahaczył mi zębem kciuk pod paznokciem... O, ja głupia, powinnam się była cieszyć...
Nic to, poczekam, aż dzięki szczylowi złamię sobie kończynę i wtedy z rozrzewnieniem będę wspominać miejsce po paznokciu, jak mi zejdzie, f*ck![/quote]
dobra rada cioci moniki - gnaj do dobrego lekarza niech ci przekłuje paznokieć igłą w kilku miejscach i ściągnie krew. paznokiec nie zejdzie i nie bedzie tak bolało. sprawdzone miesiąc temu na dorosłym bachorze własnym:loveu::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Yyyy? Nie jest bolesna???? Twoje dziecię chyba mutant, bo mnie boli i bez dotykania...[/quote]
ale przekłucie nie boli bo paznokiec generalnie nie boli. uwierz w ducha, bachor pci meskiej wienc hipochondryk jakich mało a dał rade i mówił że było ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']:placz::placz::placz:A ja tak, jak przed chwilą, nigdy wcześniej sobie nie przycięłam palca. Goopi balto chciał się pomiziać, to go przygarnęłam do pokoju, a po mizianku przy wyjściu baltowski wepchnał swoje doopsko przede mnie, co spowodowało przytrzaśnięcie mi palca wskazujacego tam, gdzie jest paznokieć.:angryy::angryy::angryy: Drzwi są ogromne i przesuwne i mój palec posłużył za hamulec przy ścianie.
Właśnie robi mi się czarny krwiak. Czy to znaczy, że paznokieć mi zejdzie? :placz:

A miałam wczoraj do balto prenensje, że zahaczył mi zębem kciuk pod paznokciem... O, ja głupia, powinnam się była cieszyć...
Nic to, poczekam, aż dzięki szczylowi złamię sobie kończynę i wtedy z rozrzewnieniem będę wspominać miejsce po paznokciu, jak mi zejdzie, f*ck![/quote]

Współczuję Mimoza :glaszcze:

Naście lat temu też przytrzasnąłem sobie palec w metalowej furtce i niestety nie obyło się bez złażenia paznokcia... Nic przyjemnego. Jeszcze raz :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

:cool3:Pozwolę sobie też napisać coś o paznokciu.Rok temu drzwiami z samochodu skutecznie porzytrzasnelam sobie kciuk tak ze paznokieć aż się przedziurawił w połowie :placz:wylewała się w tym miejscu krew. Lekarz twierdził że skoro jest pęknięcie i krew uchodzi paznokieć nie zejdzie. Jednak okazało się że lekarz się mylił i paznokieć jednak schodził całłłłłyyyy miesiąc:placz:. Zakupiłam mega duże opakowanie plastrów w aptece i przez miesiąc kleiłam plastry. Proponowali zrywać ale stwierdziłam że wolę żeby sobie jednak sam powolutku schodził:p.Ja przyciełam lewy kciuk a też jestem leworęczna więc przez kilka dni nie było mowy o pisaniu itp. itd.

Link to comment
Share on other sites

Buuuu :placz:
Ale naprawdę to nie jest tak, że cały paznokieć jest czarny, tylko (niestety) u nasady. Może to się wchłonie, co? Czy zawsze schodzi? Jaki musi zaistnieć procentowy udział czarnego do reszty, żeby zszedł? Bo u mnie to mnie więcej jeden do sześciu, więc może to za mało, żeby zlazł :razz: Szkoda tylko, ze właśnie u nasady, grr!

Wow, spyder, nowy podpis:-)

Link to comment
Share on other sites

mimoza-:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ty odwazniaku:evil_lol:.
musze cie pochwalic za prace wczoraj.sluchalas,bylas uwazna i pracowalas uczciwie.
chwale tez reszte z drugiej grupy poza aga od tiki ktora czesc zajec przestala sobie i mam wrazenie ze myslala ze tego nie widze:diabloti::mad:.
gratulacje dla marioli za coraz lepsza prace z siana.
wyjatek-no fajnie bylo tylko szkoda urazow wlasnych i musisz miec fajniejsze nagrodki dla rekinka.bo swiat jest zarabisty a nagrodki sa bleble:evil_lol:.chwale chilli-ladna praca[wreszcie:roll:]
edox zakonczy swoje dziecinstwo w piatek bo zaczyna mnei lekko irytowac to jego radosne dziamanie:diabloti:.troske trzeba chlopaka opanowac bo szczypior jest straaaszny:evil_lol:.ale pracowal calkiem niezle na socjalnym.dynamiki mu nikt nie odmowi w kazdym razie:evil_lol:.
grupa pierwsza miala wcozraj naprawde ciezkie zajecia ale pod koniec bylo naprawde bardzo ladnie.jutro jest rekaw to bedzie gorzej:diabloti:.
ten tydzien w zwiazku z niedzielnym wypadem bedzie troszku lzejszy dla psow-nie dla was.:cool3::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...