Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

pooszlo.monika musialam to skrocic.
kiedy reszta?kiedy bede miala chwile czasu zeby usiasc i napisac cokolwiek.teraz przygotowuje sie do wegier.i mam rano szkolenia i popoludniu.w srodku trening.do tego dziecko,lekcje itd.o mezu nie wspomne bo jest z hondurasu:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-o:-o:-o Ja, szczerze mówiąc, to kompletnie nie wiem, kiedy ty to wszystko robisz, ayshe. My chyba żyjemy w różnych światach. W moim świecie doba ma 24h, a w twoim cholera wie ile. Czy zdarza ci się na przykład tak po prostu usiąsć i poczytać książkę (nie, nie o psach, tylko beletrystykę), albo relaksowć się w jakiś inny sposób (tylko nie mów, że relaksujesz się z nami na treningach, bo nie uwierzę). Imponujesz mi szalenie. I pewnie nie tylko mi. Gdyby bozia nie zapomniała o mnie, to pewnie też by mi takich genów skapło nieco. A tak to diupa i leń :oops:

Link to comment
Share on other sites

nie noo bez przesady....
moja odba ma tyle samo co twoja.
i tak .relaksuje sie pracujac z wami bo [mimo ze nieczeto to po mnie widac:diabloti:]robie to dla frajdy wspolpracy z wami.a niby po co mialabym to robic?:-o.tak ,czytam ksiazki no jakze by nie.ostatnio skonczylam pamietniki paulusa-cud miod.teraz bezustannie szukam ,szperam czegos o j.peiper'ze:loveu:.a niedlugo jest rocznia smierci capt.endrass'a i trza pokombinowac jak kolo azorow zrzucic wience.a tak poza tym wszystko ze mna w porzadku:evil_lol:.musze jeszcze zajac sie kasia,lekcje no i babaskie pogaduchy[nooo boo ma prawie 11 lata zreszta zawsze tak robilysmy,poza okresem kiedy ona nie mowila jeszcze tylko gugala ale za to ja gadalam:evil_lol:]....noooiii ...td.ja mam adhd i leniuchem jestem jednoczesnie.tj.jojcze caly czas ze wyspalabym sie i wogole a jak przychodzi co do czego to dooopa mi z tego wychodzi bo znajde se cos i ...znowu jojcze.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
wyjatek-no fajnie bylo tylko szkoda urazow wlasnych i musisz miec fajniejsze nagrodki dla rekinka.bo swiat jest zarabisty a nagrodki sa bleble:evil_lol:[/quote]

taaa fajniejsze... fajniejsze juz zakupione a w związku z tym obawiam sie o swoje łapska jeszcze bardziej bo rekin pożre nagródki razem z całą moja ręką:evil_lol:
a generalnie to ten trzpiot ZAWSZE zareaguje TYLKO na supeł:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Po glebszym zastanowieniu stwierdzam, ze przeniesienie Waszych postow nie bylo potrzebne (natomiast moj tekst "mod sie wkurzyl" byl zartem i myslalam, ze na tyle sie znamy, ze tak go odbierzecie :oops: ). Mozecie tutaj zbierac zamowienia na konkretne zakupy itepe. Jednak chcialabym, zebyscie w przypadku zapytania, co jest dobre do tego czy tamtego, czy jaki sprzet jest fajny, czy jakie smakolyki sa dobre, pisali w odpowiednim dziale, bo to sie komus moze przydac, a mnie ludzie nie beda sie czepiac, ze jest balagan i nic nie moga znalezc.

saJo-mod

Ps. Natomiast uwagi na temat moderowania prosze na prov, bo raz, taki jest regulamin :eviltong: dwa, cos mozemi umknac :eviltong:

saJo-mod
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']a bedziecie jutro? to dziewczynki znowu siem pokotłują:razz::multi:[/quote]

no i przez paskudnego treserunia nie poplotkowaly sobie panienki :angryy: nawet przywitac im sie nie pozwolono :mad:


wszystko przez te zawody - paskudztwo :angryy: a taka zabawa sie szykowala :diabloti:


[quote name='Eddiii']
Shida - juz nam starczy na dzien jeden :oops: no chyba ze dostawa sie wiecej omsknie to bedziem sie prosic dalej ;) A czy z hurtowni moge jeszcze preventic - przeleje kaske:evil_lol:[/quote]


no niestety tak jak mowilam w hurtowni bylam dzis rano i na razie nie bede w tamtej okolicy - przykro mi :oops:



co do karmy jak cos dawaj znac - tak jak pisalam acana junior i extreem mam i chetnei sie podziele :) zamowienie z iposklepu wyjechalow poniedzialek...dotaral tylko 1 paczka z doslownie 2 rzeczami z calej masy zamowionych... heh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo'][COLOR=darkgreen][B]Po glebszym zastanowieniu stwierdzam, ze przeniesienie Waszych postow nie bylo potrzebne (natomiast moj tekst "mod sie wkurzyl" byl zartem i myslalam, ze na tyle sie znamy, ze tak go odbierzecie :oops: )[/B][/COLOR]
[/quote]
uffff:multi::multi: pisałas bez buziaczka to myslałam ze na powaznie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam z tego co widze i czytam dłuszszy czasz dogomanie to nie tylko ja mialam pretesje i mnie zawieszono dlaczego??????? A konkretnie chodzi o AYSHE ja jej nieobrarzalam tylko stwierdziłam fakt POZDRAWIAM i chcialabym dalej kontynułowac klikanie na dogomani.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Witam z tego co widze i czytam dłuszszy czasz dogomanie to nie tylko ja mialam pretesje i mnie zawieszono dlaczego??????? A konkretnie chodzi o AYSHE ja jej nieobrarzalam tylko stwierdziłam fakt POZDRAWIAM i chcialabym dalej kontynułowac klikanie na dogomani.:oops:[/quote]

Yyy... :-?

hmmm...:question:

:niedowia:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Yyy... :-?

hmmm...:question:

:niedowia:[/quote]
Fakt honduraski zapewne. :cool3::diabloti:

Treser, nie zauważyłaś wczoraj, że Kelt przemieścił się z gryzakiem trzy kroczki w moją stronę, widziałaś ten cud??? :multi::evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Witam z tego co widze i czytam dłuszszy czasz dogomanie to nie tylko ja mialam pretesje i mnie zawieszono dlaczego??????? A konkretnie chodzi o AYSHE ja jej nieobrarzalam tylko stwierdziłam fakt POZDRAWIAM i chcialabym dalej kontynułowac klikanie na dogomani.:oops:[/quote]


[COLOR=red]Dostałaś ostrzegawczego bana za swoje zachowanie. Jesli sytuacja się powtórzy to pewnie bana dostaniesz na stałe.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tiiia widzialam.:evil_lol:
saJo-spoko:p.dzieki za zrozumienie i ok.o zakupach piszemy na zakupach.:razz::evil_lol:
ps.dzieki mojemu malzonkowi ktorego nie mam zawalilam dzisiaj pola za co sorrrka.:(.niestety postanowil mi zorganizowac czas i ze sladow wrocilam o 7-zmarznieta i przemoczona.jak nie bede chora to bedzie cud bossski.

Link to comment
Share on other sites

chodzi o ten gryzak okragly?no to widzialam:mad::evil_lol:.tylko sie nei wlepiam glaami-no isorry na drugi raz hukne z oklaskami:diabloti:.
monisieczka wczorja baardzo ladnei pracowala z nora i ambitnei do tego :p.reszta ,znaczy sie wczesniejsza reszta-no coz,osiagnely pelne stadium czubniecia:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chodzi o ten gryzak okragly?no to widzialam:mad::evil_lol:.tylko sie nei wlepiam glaami-no isorry na drugi raz hukne z oklaskami:diabloti:.
[/quote]
Hm nie musisz :diabloti: No po prostu ciesze sie z tego noooo. :)

Link to comment
Share on other sites

nie no cos ty-jak to nei musze....a dlaczego tak pieknie zmoderowalas sowj poscik skarrbie:diabloti:.jfn-spokojnie:loveu:.
kiedy bedzie poniedizalek i ten ciul wyjedzie?:placz:to tak a propos.:cool1:.wczoraj wnerwilo mni i moje dziecko i uwe.niech wraca do tego hondurasu i da mi swiety spokoj.nie pracowalam z psami-no wiadomo ze nie :diabloti:.co za goooopie podejrzenia:roll::lol:.....o o o chicie zakupilam[za jego kase i z jego:phiii a na co ci to]szeroka obroze na obrone ktorej mam nadizeje nie dosiegnie zebolami i nie przegryzie na sobie:roll::mad:...znacyz sie myslalam o szkoleniu nie?no wlasnie.a ten fuka na mnie ze sie opierniczalam przez 2 tygodnie:placz:.boorak jeden.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nie no cos ty-jak to nei musze....a dlaczego tak pieknie zmoderowalas sowj poscik skarrbie:diabloti:.jfn-spokojnie:loveu:.[/quote]
Alez ja jestem spokojna. :cool3: a zmoderowalam dlatego, ze hmhmhm :evil_lol: mialam wrazenie, ze swiatowej klasy osiag mogl Ci umknac, bo na nasze wyciszanie patrzysz dopiero po pieciu minutach- i tak wiadomo, ze ciagle tam jestesmy. :diabloti::diabloti::diabloti:
[quote name='ayshe']...znacyz sie myslalam o szkoleniu nie?no wlasnie.a ten fuka na mnie ze sie opierniczalam przez 2 tygodnie:placz:.boorak jeden.:cool1:[/quote]
Wykonywalas prace umyslowa znaczy. :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

noooo zerkam..w sumie i tak wlasnie wiem ze ciagle tam jestescie..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.kelt waruje i trzyma iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....no i trzyma:loveu::evil_lol:.
wlaaasnie ,umyslowa bylam przez 2 tygodnie a ten sie od poniedizlaku odkad przylecial to chodzi jak wyrzut sumienia.bo to gbur i on niewiele mowi.:cool1:.za to jak cos powie to juz lepiej zeby siedzial cicho.
a teraz ide spac bo juz odmarzlam

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie [url]http://www.psyimy.pl/psychoterapia/Inne/120,Czy_uczyc_psa_gryzc_/[/url]
odrazu widac ,ze kobieta pojecie ma o szkoleniu ,strach sie bac jak czlowiek poczyta takie rzeczy .Skoro nawet osoby wyksztalcone kynologicznie takie rzeczy pisz a to jakie zdanie moze miec laik ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...