Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za gratulacje :loveu::loveu::loveu:

Gwen ogólnie miała totalną korbę i ciężko bylo nad nią zapanować. Bałam się ruszyć ręką, żeby nie "wystrzeliła" :mad: Była tak nakręcona, ze chciała zrobić wszystko na raz nie myśląc przy tym. Przez to, że chciała wszystko szybko to straciła mnóstwo na dokładności. Generalnie nie jestem zadowolona z jej startu bo wiem, że potrafi dużo lepiej. Kenny również mógłby pracować szybciej ale z nim zgłosiłam się, jak już pisałam, żeby nie rdzewiał w aucie. Zadowolona jestem z tego, że się bardzo starał :loveu: Muszę mu dać jeszcze przerwę do wiosny na regenerację a potem zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']oj biednialku :glaszcze: to musisz sie wkrasc do kieszeni :diabloti: ale fajnie byloby czesciej was widziec :lol:[/quote]
tez siem za wami steskniłysmy ale tresserunio postanowił nas zostawic w grupie dla opóźnionych w rozwoju :placz: czemu wcale sie nie dziwie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

NOOOOOOO, drodzy owczarkarze, to się nie godzi tak publicznie, bo nam Dogo zweryfikują:cool3:
Cytaty
[quote] Ayshe - co to bylo co mi dawalas wczoraj z kieszeni i skad sie to bierze :roll:[/quote][quote]a mnie nic nie dajesz prosto z kieszeni :diabloti:!!!! czuje sie nieswojo :shake::p[/quote]korupcja???????:???:
[quote]moze jakbys wpadala czesciej na zajecia to by ci sie tez dostalo :eviltong: :diabloti:[/quote][quote]niestety nie każdy może tak czesto:shake:[/quote]
[QUOTE]okladnie :multi:- byloby super widywac was czesciej :cool3:- whoo tez sie stesknila za zadymka z ciocia nora :diabloti:[/QUOTE]przepraszam bo nie wiem czy to chodzi o Ciocię Norę, w sensie osoby, czy o cioci norę? odpowiedź sugeruje cosik dziwnego
[QUOTE]a bedziecie jutro? to dziewczynki znowu siem pokotłują:razz::multi:[/QUOTE]


Korupcja i niemoralne zachowanie w miejscach publicznych?:???:
A może sekta+korupcja+niemoralne zachowanie+działalność przestępcza:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']NOOOOOOO, drodzy owczarkarze, to się nie godzi tak publicznie, bo nam Dogo zweryfikują:cool3:[/quote]
A ta weryfikacja to coś szkodliwego?
[quote name='lisica']korupcja???????:???:[/quote]
A czemu nie? :eviltong:

[quote name='lisica'] przepraszam bo nie wiem czy to chodzi o Ciocię Norę, w sensie osoby, czy o cioci norę? odpowiedź sugeruje cosik dziwnego[/quote]
A co sugeruje? Bo jestem tempy facet.
A po koleji to nora cioci jest w dołku. Co prawda innej ale zawsze, znaczy się innej cioci.:cool3: A dołek jest kawałek dalej. Ale nie taki dołek gdzie zabierają panowie w niebieskich mundurkach. :-D A chodzi o Ciocię Norę bez nory aczkolwiek lubiącą podymić w tych okolicach. :diabloti:

[quote name='lisica'] Korupcja i niemoralne zachowanie w miejscach publicznych?:???:
A może sekta+korupcja+niemoralne zachowanie+działalność przestępcza:crazyeye:[/quote]
Korupcja z niemoralnymi propozycjami w niektórych kręgach zawsze idą w parze. :p
A sekta to już na pewno. I to dość specyficzna :diabloti::diabloti::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

:roflt::roflt::roflt::ylsuper::ylsuper:
[quote name='Glonek']A ta weryfikacja to coś szkodliwego?

A czemu nie? :eviltong:


A co sugeruje? Bo jestem tempy facet.
A po koleji to nora cioci jest w dołku. Co prawda innej ale zawsze, znaczy się innej cioci.:cool3: A dołek jest kawałek dalej. Ale nie taki dołek gdzie zabierają panowie w niebieskich mundurkach. :-D A chodzi o Ciocię Norę bez nory aczkolwiek lubiącą podymić w tych okolicach. :diabloti:


Korupcja z niemoralnymi propozycjami w niektórych kręgach zawsze idą w parze. :p
A sekta to już na pewno. I to dość specyficzna :diabloti::diabloti::diabloti:.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

saJo-baardzo niedobrze.bo to "nasz "watek szkoleniowy i wlasnie ustalalismy kwestie zamowienia fishow na zajecia.czy moglibysmy na milosc bosska omawiac to na naszym watku czy mamy zd...czac na pw?nie bede teraz latac po watkach razem z innymi zeby zobaczyc kiedy eddiii to zamawia juz nei mowiac o reszcie z grupy ktora wogole nie zzajrzy na inny watek bo zaglada prawie wylacznie tutaj.suuuper:angryy:.to tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo'][COLOR=DarkGreen][B]Prosze pisac zgodnie z tematem :mad: Posty zostaly przeniesione tam, gdzie ich miejsce.

PS. czy juz pisalam, ze mod sie wkurzyl? Od dzis bedzie tu pozadek :mad:

saJo-mod[/B][/COLOR][/quote]
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_12.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_19.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_18_7.gif[/IMG]:Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']a bedziecie jutro? to dziewczynki znowu siem pokotłują:razz::multi:[/quote]


bedizemy - oczywiscie ze bedziemy :diabloti: od 19 zaczynamy wiec bedizemy z utesknieniem wyczekiwac :loveu:


powiem whoo ze jutro spotka sie z "ciocia nora" to sie dziewczynka ucieszy:cool3: szczegolnei ze wykapana przed chwila byla to taka czysciutka bedzie na spotkanko :razz: hihi :) [B]odreaguja sobie dziewczyny stresik szkoleniowy:eviltong:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...