Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Lara']Jak hova to mozliwe, ze mkuncewicz - taki ma nick na pp. Z ta Francja tez by sie zgadzalo! :hmmmm: niezle sledztwo.

[/QUOTE]

Ja tam nie wiem:oops:.Nie bywam na seminariach i innych takich bom ja z prowincji:p.Wiem tylko jak wygląda Zosia Mrzewińska(z filmu:cool1:).A reszte znam z forum po nickach.Moge rozmawiac z kimkolwiek a i tak nie bede wiedziała z kim.:eviltong:Jutro wstawie zdiecia to zobaczycie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brawo swiiinek:loveu:.
nooo wiec...ja niepamietac.tika i pyros jedna a deedee tez jedna.tylko kelt cos jeszcze klepal...ja sie zalamie kiedys...

24 wrzesnia poniedzialek-....jfn ty chcialas o 18?
timon moze byc razem z deedee na 20sta.o 19 juz nic sie nie zmiesci bo sa dwa psy-tika i pyros.

Link to comment
Share on other sites

brrrr nie przy jedzeniu asher:evil_lol:...jak facet ma wiecej kosmetykow od przecietnej kobiety[siebie nei licze bo nie uzywam...kosmetykow...]to zaczynam jakies miec lewe odruchy....
no i nie blondyn z niebieskimi oczkami...eeee tammm...:diabloti:
ok jfn-kumam tak mi cos switalo...
eddiii-ale na 18 i tak nie dasz rady chyyyba wiec lepiej ustawiaj sie na 20 z deedee.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']brrrr nie przy jedzeniu asher:evil_lol:...jak facet ma wiecej kosmetykow od przecietnej kobiety[siebie nei licze bo nie uzywam...kosmetykow...]to zaczynam jakies miec lewe odruchy....
no i nie blondyn z niebieskimi oczkami...eeee tammm...:diabloti:
ok jfn-kumam tak mi cos switalo...
eddiii-ale na 18 i tak nie dasz rady chyyyba wiec lepiej ustawiaj sie na 20 z deedee.[/quote]
eeee tam mozna go z przyjemnościa poniuchac przeca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']brrrr nie przy jedzeniu asher:evil_lol:...jak facet ma wiecej kosmetykow od przecietnej kobiety[siebie nei licze bo nie uzywam...kosmetykow...]to zaczynam jakies miec lewe odruchy....[/quote]
Hehe, na zdjęciach tych kosmetyków nie widać :eviltong:
A w realu na tych zbyt wypielęgnowanych reaguję podobnie, brrrrrr :roll:

Link to comment
Share on other sites

no ja wlasnie mam jakis taki odrzut ,od kilku lat sie on powieksza tj facet ma byc zadbany ale ...no manhart jest mi blizszy ze tak powiem....:evil_lol:
dooobra...przyszly poniedizalek tj.24 wrzesnia:tika/pyros 19,timon/deedee 20.18 JEST WOLNA.
1.10.9.30-kelt,19 timon...wtorek 2.10-9.30-kelt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no ja wlasnie mam jakis taki odrzut ,od kilku lat sie on powieksza tj facet ma byc zadbany ale ...no manhart jest mi blizszy ze tak powiem....:evil_lol:
dooobra...przyszly poniedizalek tj.24 wrzesnia:tika/pyros 19,timon/deedee 20.18 JEST WOLNA.
1.10.9.30-kelt,19 timon...wtorek 2.10-9.30-kelt.[/quote]
przyszly poniedziałek? to moze ja bo az mi głupio... na 18? tak?

Link to comment
Share on other sites

I troche bzdurowania z mojej strony - ayshe mam takie wrażenie ze obrona dobrze robi Keltowi na motywację, ze reaguje bardziej na mnie, mimo za nagroda jest daleko. :multi::multi::multi: chociazby dlatego warto :multi::multi: taki maly profesjonalista sie zrobil wczoraj :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jfn']p. Motowidło? Chyba że coś pokręciłam... :oops:

A Świnek zajął drugie miejsce - 97 pkt, i to wcale nie jest żart... :eviltong: Dziękujemy za wszyyyyystkie trzymane za nas kciuki. :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Nie pokręciłaś :) Jest z Wrocka , ma maliny (naszego brata) Nam powiedziała, że razem to my nic nie osiagniemy :loveu:

Brawo Keltosław:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']Nie pokręciłaś :) Jest z Wrocka , ma maliny (naszego brata) Nam powiedziała, że razem to my nic nie osiagniemy :loveu:

Brawo Keltosław:laola:[/quote]


Jeżeli masz mieć taką osiagową malinę, jaką ma ta pani, lepiej rzeczywiście nic nie osiagać... :angryy::angryy::angryy:

dziekujemy piknie. :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no ja wlasnie mam jakis taki odrzut ,od kilku lat sie on powieksza tj facet ma byc zadbany ale ...no manhart jest mi blizszy ze tak powiem....:evil_lol:
dooobra...przyszly poniedizalek tj.24 wrzesnia:tika/pyros 19,timon/deedee 20.18 JEST WOLNA.
1.10.9.30-kelt,19 timon...wtorek 2.10-9.30-kelt.[/quote]

Hmmm to wrzuc nas gdzies we wtorek i czwartek rano/przedpołudniem ?
W zasadzie pewnie nas i Zorkę bo my razem opuszczamy zajecia.

Link to comment
Share on other sites

monisieczka-ok.poniedzialek 18 4U:diabloti:
jfn-napewno praca z pozorantem dziala moocno motywacyjnie.ciesze sie ze to zauwazylas i jeszcze raz gratulacje wielkie za piekny wynik:multi::loveu:
animacja czwartek 9.30 na pewno ale we wtorek to na 8.30 tylko:oops:.razem z baba.ale daaamy rrrade.:diabloti:
ps ale ja durna jestem...w przyszlym tygodniu jak najbardziej wtorek i czwartek 9.30 inka z zora.natomiast 2.10 na 9.30 jest kelt wiec WTEDY na 8.30.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...