Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='agis']brawo :multi:


Formaty akceptowane przez youtube to .WMV, .AVI, .MOV i .MPG.. Plik nie moze przekraczac 100MB i nie moze byc dluzszy niz 10 minut.
Co do zapisywania filmow, to z tego co wyczytalam na youtube, nie ma mozliwosci pobierania filmow na komputer. Nie probowalam jeszcze, wiec do konca nie wiem.[/quote]
Jest możliwość zgrania filmików z youtube. Zależy od przeglądarki np w Firefoxie trzeba sobie zainstalować wtyczkę VideoDownloader. Filmiki są zapisywane jako flv i trzeba zainstalować sobie programik potrafiący odtwarzać takie filmy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']shida-zapomnialam ci dac kasy na ten cholerny lancuszek:evil_lol: ...
luuuudzieeee zyyyjecie?:cool3: .popadaliscie czy co?:diabloti: a ja mam jeszcze drugi browarek zachomikowany w plecaaaczku:multi: .[/quote]

oo to ci dobrze z tym browarkiem :cool3:

a ja jak dotarlam musialam sie tyrpnac jeszcze na pola z maxem na spacerek... a potem szukalam lancuszkow... hihihi :diabloti:

znalazlam jeden suuuper cieniutki taki i wogole... bajerancki - ponoc wystawowy...za kosmiczna cene 70zl:placz: ... po czym zerknelam z powrotem na te typowe np z gappaya... maja takie cos posredniego meidzy cienkim a krowim... z nierdzewki... moze by sie nadalo?:cool3: no i oczywiscie typowy maja:roll: ... w katalogu sweikerta to wogole maja jeszcze takie niby wystawowe cieniutkie :roll: fajne... tylko jak to u nas kupic:eviltong:

no i ponoc bywaja jeszcze takie typowe mosiezne...ale tez nigdzie nie widzialam... heh to nei bedzie takie proste chyba :razz: a musze szybko zejsc z obrozy bo mi sie juz zaczyna zauczac... i bedzie faaajnie jak jej sie uda :angryy:

heh szkolenie wymaga za duuzo kasy:placz: no sprzet itd...


doba wyzalilam sie i mi lepiej :) bo jak tak patrze po tym weekendzie i tej drobnej zmianie na sladach to no.. jest szansa ze za jakis czas bede widziala takie melnkie swiatelko w baaardzo dlugim tunelu sladowym... :multi:

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ze dziubaski mloteczki wszystko pamietaja z wczoraj i nei bede musiala sie produkowac o konfliktach i separacji popedow oraz z jakim psem na czym pracuejmy ...tudziez waszego antywyciszania:razz: :diabloti: .bo wolalabym nie gledzic o tym co tydzien:roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mam nadzieje ze dziubaski mloteczki wszystko pamietaja z wczoraj i nei bede musiala sie produkowac o konfliktach i separacji popedow oraz z jakim psem na czym pracuejmy ...tudziez waszego antywyciszania:razz: :diabloti: .bo wolalabym nie gledzic o tym co tydzien:roll: :evil_lol: .[/quote]
Jakby to delikatnie powiedzieć. Twoja nadzieja może okazać się płonna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Jakby to delikatnie powiedzieć. Twoja nadzieja może okazać się płonna.[/quote]:evil_lol: ale sprobowac bylo warto:evil_lol: .
nooo bylam na szwajcarach...hehe...nie iwdza ze buble lapie kielkami jeno i jak spokojniej pracuje na rekawie to teraz znowu chwytem trzeba sie zajac?:roll: :evil_lol: .ja tam sie ciesze ze juz nie dostaje szaleju i nie wpada w chaos ale teraz czeka nas radosna praca nad chytem i jego utrzymaniem-rowniez na wyciszaniu przeca.a to wyciszanei idize wam tak jak praca na socjalnym:evil_lol: .generalnie ipo to faaaajny spoooort:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mam nadzieje ze dziubaski mloteczki wszystko pamietaja z wczoraj i nei bede musiala sie produkowac o konfliktach i separacji popedow oraz z jakim psem na czym pracuejmy ...tudziez waszego antywyciszania:razz: :diabloti: .bo wolalabym nie gledzic o tym co tydzien:roll: :evil_lol: .[/quote]
A mnie nie bylo :placz: , ale za to bede dalej zyla w blogiej nieswiadomosci :cool1: i doprowadzala Tresssera do nerwicy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

agis-na twoim min przykladzie omowilam jak nie nalezy wyciszac psa -chyba ze chce sie zeby pies nei tryzmal rekawa na wyciszeniu tylko go puszczal i gryzl.:diabloti:.generalnei tobie i aneczce wychodzi ten cel perfekcyjnie :D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mam nadzieje ze dziubaski mloteczki wszystko pamietaja z wczoraj i nei bede musiala sie produkowac o konfliktach i separacji popedow oraz z jakim psem na czym pracuejmy ...tudziez waszego antywyciszania:razz: :diabloti: .bo wolalabym nie gledzic o tym co tydzien:roll: :evil_lol: .[/quote]

Hmmm, a może jakąś małą powtórkę z wykładu zrobisz :oops:? Bo o konfliktach to mi się zdecydowanie przyda :p Na czwartek ugadałyśmy z agis duuuziego faceta :multi: tylko pamiętaj, że on zielony jak szczypiorek na wiosnę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

znooowu powtorka?:mad: ....ooo:eviltong: ...w kazdym rzie mam nadzieje ze ci co byli na "pogadance"zauwazyli jak rozpieprzaja swoje psy i rozwalaja je tym antywyciszeniem.ale to juz szczegol:evil_lol: .ja po prostu nei mam juz sily wydzierac sie non stop a wy i tak swoje.ale sprobuje omowic filmy na cc ok?bo gadac o tym samym znowu to ja juz nei mam sily.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']agis-na twoim min przykladzie omowilam jak nie nalezy wyciszac psa -chyba ze chce sie zeby pies nei tryzmal rekawa na wyciszeniu tylko go puszczal i gryzl.:diabloti:.generalnei tobie i aneczce wychodzi ten cel perfekcyjnie :D.[/quote]
:hmmmm: fajnie, ze bylam przykladem :diabloti: Chociaz i tak mi to nic nie mowi :???: Ale moze mnie ktos oswieci :candle: :PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']znooowu powtorka?:mad: ....ooo:eviltong: ...w kazdym rzie mam nadzieje ze ci co byli na "pogadance"zauwazyli jak rozpieprzaja swoje psy i rozwalaja je tym antywyciszeniem.ale to juz szczegol:evil_lol: .ja po prostu nei mam juz sily wydzierac sie non stop a wy i tak swoje.ale sprobuje omowic filmy na cc ok?bo gadac o tym samym znowu to ja juz nei mam sily.[/quote]
a może jakas pogadanka dla sprawnych inaczej ? może by ktos małego dyktafonika nosił ze soba? i za cięzkie pieniadze dawał połuchac sprawnym inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']znooowu powtorka?:mad: ....ooo:eviltong: ...w kazdym rzie mam nadzieje ze ci co byli na "pogadance"zauwazyli jak rozpieprzaja swoje psy i rozwalaja je tym antywyciszeniem.ale to juz szczegol:evil_lol: .ja po prostu nei mam juz sily wydzierac sie non stop a wy i tak swoje.ale sprobuje omowic filmy na cc ok?bo gadac o tym samym znowu to ja juz nei mam sily.[/quote]
Bardzo proszę na CC. Bo jak dajesz tak dużą dawkę informacji to przynajmniej ja nie jestem w stanie jej przyjąć jednorazowo.:oops:

Link to comment
Share on other sites

a tak na powaznie to bardzo potrzebujemy spotkania z treseruniem ale żeby nam wytłumaczyl na powaznie jak mamy pracowac z naszym boorkiem. Może nie z nastawieniem na IPO ale tak ogólnie, czy booorek ma jakies zalety jak pracowac nad wadami i rozwijać te ew zalety i takie tam

Link to comment
Share on other sites

monisieczka-zeby sie spotkac z treseruniem trzeba przyjechac na plac:evil_lol: :loveu: .
jak wrocimy z uwe popoludniu to postaram sie wbic opis ale to nuuuuuudne jest bo widaaac wszyyyystko aaaaa:placz: :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka-zeby sie spotkac z treseruniem trzeba przyjechac na plac:evil_lol: :loveu: .
jak wrocimy z uwe popoludniu to postaram sie wbic opis ale to nuuuuuudne jest bo widaaac wszyyyystko aaaaa:placz: :roll: .[/quote]
kiedy siem bojam że bedziesz w nas kijami rzucac i poszczujesz surykatkiem i bezzębnym dziadkiem...:placz:, a na powaznie to jedziemy z booorkiem nad wode zeby potrenowala pływanie. cos zaczyna jej z lapami przeszkadzać niestety i musimy jeszcze przed wyjazdem zrobic rtg :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Jest możliwość zgrania filmików z youtube. Zależy od przeglądarki np w Firefoxie trzeba sobie zainstalować wtyczkę VideoDownloader. Filmiki są zapisywane jako flv i trzeba zainstalować sobie programik potrafiący odtwarzać takie filmy.[/quote]

a cos jasniej :hmmmm: albo jakies prostsze rozwiazanie :confused:

[quote name='ayshe']znooowu powtorka?:mad: ....ooo:eviltong: ...w kazdym rzie mam nadzieje ze ci co byli na "pogadance"zauwazyli jak rozpieprzaja swoje psy i rozwalaja je tym antywyciszeniem.ale to juz szczegol:evil_lol: .ja po prostu nei mam juz sily wydzierac sie non stop a wy i tak swoje.ale sprobuje omowic filmy na cc ok?bo gadac o tym samym znowu to ja juz nei mam sily.[/quote]

nie no musisz non stop bo inaczej to ja zapominam :placz:

[quote name='Glonek']Bardzo proszę na CC. Bo jak dajesz tak dużą dawkę informacji to przynajmniej ja nie jestem w stanie jej przyjąć jednorazowo.:oops:[/quote]

i ja :oops:

[quote name='monisieczka']kiedy siem bojam że bedziesz w nas kijami rzucac i poszczujesz surykatkiem i bezzębnym dziadkiem...:placz:, a na powaznie to jedziemy z booorkiem nad wode zeby potrenowala pływanie. cos zaczyna jej z lapami przeszkadzać niestety i musimy jeszcze przed wyjazdem zrobic rtg :-([/quote]

trzymamy :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

palka przyszla.rrrany jaki badziew no ale trudno.co ja bym chciala za 45 zlociszy?:roll: .uwe doznal szoku ale to gooopi szwab :eviltong: i on to by chcial sprzet nie wiadomo jaki a ja na ta palke zbieralam miesiac:roll: ....i jeszcze mnei wnerwil.biore sie zaa opisywanie filmow-ostrzegam ze przyjemne to nei bedzie:shake: .

Link to comment
Share on other sites

ja po prostu juz czasowo nei mam sily i w zwiazku z tym wole pracowac z psami jak sa na gluchej bo wtedy nie spieprzacie wyszstkiego.sluchajcie-ja po prostu tlumacze wam,wsyztko wielokrotnei i przeciez nei bede stala z laga i walila w plecy bo ja nei mam na to sily.zeby za kazdym chodizc i caly czas poprawiac.zacznijcie myslec troche.i pilnowac sie.nie jestescie skupieni tylko polprzytomni i taki jest efekt.to sa treningi a nie zajecia tresury:eviltong: :diabloti: .wiec wymagam rowniez uczestnictwa w treningu a nei obecnosci tylko.
glonek chodiz o to ze na posluszenstwie musze was pilnowac,na obronie tez by sie przydalo latac z palka i walic po plecach.juz nawet neic chce mi sie myslec o sladach.
filmy pogladowe macie na watku na cc obok tego z waszymi filmami.widac?widac.po kiego ja to wrzucalam?poza tym zeby bylo zabawniej tlumaczylam popedy co i jak,i powtarzam-wielokrotnie tlumaczylam sens wyciszania.i co z tego?nic.w zwiazku z tym ja robie wam psy a wy robicie za bezwolne kukly.wolalabym jednak zeby bylo troszke inaczej.8).

Link to comment
Share on other sites

[B]shida-jak bedizesz w hurtowni[bo nie wiem czy ja sie przeslyszalam czy cus ale chyba bedizesz?:oops: ]to wez mi 3kg bosch'a vegetarian mix ewent.jak nie bedize to 2,5 kg paczke bosch special light.[/B]
[B]przyjechal mi nowy pies do fundacji :-( .a na razie nie mam kaski na nic wiecej.to bede po malutku kupowac jej karme.bo na razie nie moze jesc nic wiecej tylko to +puszki weterynaryjne.:shake: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...