Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: koooniec radochy:lol: .o ile przezyje dojazd w korkach na zajeica bo dzwigac butow na zmiane nie zamierzam.ludzie da sie w tym normalnie lazic?zaznaczam ze nawet na mikroskopijnych obcasach chodze...hmmm....dziiiwnie:roll:[/quote]
Normalnie, tak po trawniku. Po chodniku to tak nie bardzo.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']na twardym podlozy jest ciezko, ale jak potrzeba przycisnie (albo lenistwo, po co dzwigac drugie buty, albo po co wogole zmieniac, przecierz to zbyt pracochlonne) to sie czlowiek przyzwyczaja.[/quote]saJo-przedstawilas w skrocie moj zamiar i moja filozofie owego zamiaru poruszania sie w tym czyms.kompatybilne jestesmy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']to znaczy sugerujecie ze jak bede szla do autobusu to orla wywine i doopsko se i tak obije?:placz:[/quote]

Eeee, nie jest tak źle ;) Po prostu chodzi się jak na gwoździach - będziesz miała darmowy masaż, akupresurę i tylko Ci to na zdrowie wyjdzie :evil_lol:

Ja tam w korkach chodzę, biegam i też prowadzę samochód (chociaż to już jest sport ekstremalny :diabloti: , bo te koreczki tak się złośliwie haczą na brzegach pedałów... :roll: ).

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: no to smutne ale rzeczywiscie musisz sobie odpuscic.zreszta obawiam sie ze bylabys sama:evil_lol: [no poza mna].
no dobra-oficjalnie pisze ze zajec na 19 nie ma za to obrona jest jak najbardziej.nie bede was dreczyc cwiczeniem w takiej ulewie.oczywiscie jak juz zdecydowalam sie na fakt braku zajec to zaraz przestanie padac ale to norrrma i nie bede sie irytowac...posssstaram sie....

Link to comment
Share on other sites

wrrrrrr. przywiezli mi wczoraj zla karme :angryy: zadzwonilam dzis (bo wczoraj to juz za pozno bylo) i bardzo chetnie wymienia, nie ma zadnego problemu :cool1: ale jutro :mad: a ja w domu ani jednej kulki juz nie mam :roll: bo zawsze zakupy na ostania chwile :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:evil_lol: no to smutne ale rzeczywiscie musisz sobie odpuscic.zreszta obawiam sie ze bylabys sama:evil_lol: [no poza mna].

No jak to sama, ja już byłam na przystanku i dzielnie czekałam na autobus:eviltong: . Dobrze, że postanowiłam sprawdzić która godzina na telefonie i zauważyłam smsa od ayshe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Ediii, a moze kurze lapki? ;) :evil_lol:[/quote]:evil_lol: :roll: :multi: .
chilli-dobrze ze ja wogole sobie o was przypomnialam bo mam dzisiaj spiaczke:roll: .nie no jak znam zycie to by lalo a wszystko by przypelzlo tylko ze rzeczywiscie to juz za duzy deszcz BYL no i czasem JEST jeszcze.a na obronie deszcz nam niep rzeszkadza zwlaszcza ze przeciez posluszenstwo tez bedzie nie?

Link to comment
Share on other sites

sluchajta wlasnei iwdizalam prognoze pogody-jak bedzie tak lalo i wialo w sobote to zrobimy normalne slady aczkolwiek ja za wami bede lazloa i ktos z kamera bo 5-6 godzinnego sladu raczej nie ma po co robic wtedy.rozlozy sie slady na godzine.pogoda ma byc fatalna.deszcz to niewazny ale zeby nie wialo.bo to ma byc frajda jakas a nie masakra.:roll: .
poza tym znowu cos tam napisalam na psachsportowych-zebym znowu czegos nie spierniczyla:oops: .probowalam znalezc cos o odejsciu michala zeby przeprosic za zaistniala sytuacje bo zdaje ie niepotrzebnie wyrazilam swoje zdanie ale nie wiem gdzie to:shake: .

Link to comment
Share on other sites

A w niedziele tropimy ew. gdzie ? I czy Wy bedziecie mogli po intensywnej ,egzaminacyjnej sobocie w strugach dzeszczu?
Czyli 21 szego by mnie tropienie omineło ?Bo ja potem na wakcje chce jechac wie c ukladam sobie plan ,co i jak .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...