Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

Timon dobrze, jedynie co to wiecej wydala niz wchlania :niewiem:
a co z Chilli :roll:
i Ayshe czemu tak marudzisz :diabloti: moze to za nami sie stesknilas i se wymyslasz glupoty ze sie za bardzo angazujesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eddiii']Timon dobrze, jedynie co to wiecej wydala niz wchlania :niewiem:
a co z Chilli :roll:
i Ayshe czemu tak marudzisz :diabloti: moze to za nami sie stesknilas i se wymyslasz glupoty ze sie za bardzo angazujesz :evil_lol:[/quote]jojcze sobie a bo co?stesknilam sie abo co?treserowi tez wolno:placz:.chilli ogranicza treningi.czym mnie dobito.w przeddzien egzaminu pt.aaaaaaaa juz nie pisze o ipo a terza ma prawie 8 miechow to taki newralgiczny czas.ide sie upic.
jak to wiecej wydala niz zjada?hmmm.no i kiedy skarrrbie mam dokonac wizyty nr 2u ciebie w domku zebys mi zaprezentowala postepy z synkiem ?

Link to comment
Share on other sites

ayshe
JA cie rozumiem. Widzisz, ja mam problem, bo za bardzo chce pomagac innym, bo mi zal tych trzech psow, bo w brodnicy nie ma szkolenia, a ludzie chca miec przynajmnije bezproblemowe psy, wyjsc na spacer, puscic ze smyczy, poaportowac. Doskonale wiedza, ze ja przyjezdzam z Olsztyna, wiec czy nie mogli by troche uszanowac moj czas (juz tam w dupe z ta kasa co wydalam na paliwo) i zadzwonic kilka godzin wczesniej? Skoro wiedzieli, ze ok poludnia wyjezdzam z olsztyna?

Link to comment
Share on other sites

ja tez sie stesknilam :roll: jakby mi ktos kiedys powiedizal ze sie tak uzaleznieznie to bym sie w glowe popukala :evil_lol:
a Chilka sie znudzila :crazyeye: znaczy justyna :roll:
no nie wiem to chyba od trovetu albo po ziemniakach :niewiem: przez 3 dni robil 4 wielkie qupy dziennie :shake:
jeszcze nie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']ayshe
JA cie rozumiem. Widzisz, ja mam problem, bo za bardzo chce pomagac innym, bo mi zal tych trzech psow, bo w brodnicy nie ma szkolenia, a ludzie chca miec przynajmnije bezproblemowe psy, wyjsc na spacer, puscic ze smyczy, poaportowac. Doskonale wiedza, ze ja przyjezdzam z Olsztyna, wiec czy nie mogli by troche uszanowac moj czas (juz tam w dupe z ta kasa co wydalam na paliwo) i zadzwonic kilka godzin wczesniej? Skoro wiedzieli, ze ok poludnia wyjezdzam z olsztyna?[/quote]no to troche jest...dolujace.mnie najbardziej doluje jak ostrzegam ze prowadze psa sportowo a ktos np.rezygnuje ze szkolenia bo cos tam:roll: .mimo ze to dzialalnosc fundacyjna i ja mam takiego debla ze jak ktos nie ma kasy akurat to ja wplacam na fundacje za niego zeby kasa sie zgadzala:cool1: .dla mnie prowadzenie psa jest wartoscia nadrzedna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']ja tez sie stesknilam :roll: jakby mi ktos kiedys powiedizal ze sie tak uzaleznieznie to bym sie w glowe popukala :evil_lol:
a Chilka sie znudzila :crazyeye: znaczy justyna :roll:
no nie wiem to chyba od trovetu albo po ziemniakach :niewiem: przez 3 dni robil 4 wielkie qupy dziennie :shake:
jeszcze nie :placz:[/quote]justyna sie nie znudzila-po prostu sila wyzsza:cool1: .po trovecie z taka iloscia wypelniacza a tak minimalnym bialku kooopska jak stodola to norma.:razz: .
jak to:jeszcze nie.chcesz tych ekhem konsultacji?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Szczerze powiedziawszy to nie wiem:p ogólnie mogę bo i tak nic nie robię:p[/quote]aaaaaaaa co za kobieta:roll: .justyna od chilli mnie zamorduje a ja i tak wsyzstko zawsze pisze na forum.i tak krotko w przeciwienstwie do odpowiedzi na pytanie eddiii-przeca jej odpowiadalam przez pare stron nie?to za co od razu morderstwo?:cool1: .dla mnie ograniczyc treningi oznacza -doooopa:placz: .ograniczanie treningow wprowadzily glonki-i co?i dooopa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']no to jak byc po was o 18.30:razz: :eviltong:[/quote]:multi: no nareszcie-to kluska sobie poskacze.ja muszem byc na 19 bo z onkiem jakims sie umowilam.no i ktos tam oe sie zlituje i przyjedzie na 19 na szkolenie:roll: :cool1: .a ja po wczorajszym dreptaniu z tonowym plecakiem mam gdizes taszczenie rekawa:cool1:
ps.wersja dobrze wychowana;)-[B]och gosiu dziekuje ci bardzo,cheeeetnie sie z toba zabiore,to bardzo milo z twojej strony i takie tam bleble:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
ps.wersja dobrze wychowana;)-[B]och gosiu dziekuje ci bardzo,cheeeetnie sie z toba zabiore,to bardzo milo z twojej strony i takie tam bleble:)[/B][/QUOTE]

[B]A ja jestem szczęśliwa że znowu bedę mogła gościć w moim dżaguarze tak wspaniałą personę:razz: i jej dwa grzeczne i spokojne psy:razz: i takie tam blebleble:eviltong: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']saJo,Ifat-tyle ze ja juz zacyznam cierpiec na zmeczenie materialu.wczesniej nie wkladalam tyle serca w szkolenie-nie prowadzilam szkolen sportowych,ot tylko koleczka i juz.od chyba 3 lat od kiedy spotkalam na skzoleniu ludzi bardziej przyjaznych ze tak powiem takiej pracy z psem to zaczelam sie rozkrecac...a potem grupa onkowa....no to sie nakrecilam....a ze obi mnie kompletnie nie kreci to zaczelo sie na serio od szkolenia pod kattem ipo co nie ukrywam robilam od poczatku grupy onkowej.tyle tylko zeczesc psow sie wykruszyla-wiem ze ot normalne,potem glonki ktore przyjezdzaja od wielkiego dzwona i chyba do tego ipo powinnam przestac ich przymuszac:roll: ,belgi sie wykruszyly bo wszyscy robia agility i jakos sie to rozlecialo,teraz chilli-to mnie juz dobilo.bo ja do kazdego z spow i przewodnikow mam osobisty bardzo stosunek.po prostu .a to blad.[/quote]

Ojojoj, ale się porobiło. Ja ze swej strony mogę Ci obiecać, że będę robić z tym moim gnojem to IPO, choćby tylko dla Ciebie. :loveu: Tylko kurna, niech on wreszcie przestanie mieć durne wypadki wyłączające go co i rusz z normalnego funkcjonowania - a to zeżarta reklamówka, a to pierze z poduszki. :mad: :angryy:

P.S. Starych ziemniaków już nigdzie koło mnie nie ma. Musiałam kupić młode.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia'][B]A ja jestem szczęśliwa że znowu bedę mogła gościć w moim dżaguarze tak wspaniałą personę:razz: i jej dwa grzeczne i spokojne psy:razz: i takie tam blebleble:eviltong: [/B][/quote]co jest absolutna prawda zwlaszcza z tymi grzecznymi psami ktore nigdy,ale to nigdy nie depcza po nikim tylko czekaja az sie ich poprosi o wyjscie z samochodu i absolutnie nie depcza czlekowi twarzy:roll: :evil_lol: .mam superanckie,spokojne i dostojne psy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia'][B]A ja jestem szczęśliwa że znowu bedę mogła gościć w moim dżaguarze tak wspaniałą personę:razz: i jej dwa grzeczne i spokojne psy:razz: i takie tam blebleble:eviltong: [/B][/quote]
a co z uzywaniem przez ta wspaniała persone klaksoniku oraz dotykania wszystkich części zarezerwowanych dla kierowcy? czyzby kochany tresserek siem zreformował :crazyeye:-a wydawało sie to tak prawdopodobne jak to ze piekło moze zamarznąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'] mam superanckie,spokojne i dostojne psy.:loveu:[/QUOTE]

:roflt: :turn-l:

A tak w ogóle to ja nie rozumiem co ty piszesz...To Tisia ma dziś zajęcia na 19, czy ty z jakimś onkiem sie indywidualnie umawiacz czy co???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']:roflt: :turn-l:[/quote]ekhem.aty co?pilas cos?:cool3: .no przeciez som spokojne i dostojne.no co?:roll: .od razu atak smiechu...:cool1: .ja nie iwem...to sa chyba insynuacje jakies:roll: :cool1: .no ma przyjsc.onek to na "konsultacje"cokolwiek to znaczy.mam zobazyc psa i powiedziec co zmienic zeby pies na wszystko nie dziamal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']I ty koffany tresserze śmiejesz się z mojej "Tisi"??:mad: A "fafloski" to kto?? :evil_lol:

Oj, piffko chyba dziś na szkolenie mi się przyda...[/quote]
fafloski?no co fafloski?:evil_lol: fafloski pochodzi od jego ...hmmm...lotnego umyslu...:razz: .a tisia mnie i tak rozwala...tisia i wrrrr aaa ugryze rozerwe na strzepy...a-a-a-a-a-m..trzymalam mamcia tryzmalam widzialas jaka bylam dzielna?:multi: .tisia....:roll: .mow do niej pantera albo co....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...