Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='BeataG']Beata, klin kosztował grosze i zakładam, że kiedyś do mnie wróci, uniwersalny to była moja fanaberia. A ten rękaw był moim pomysłem, no bo była okazja, że Kinga sprzedaje tanio. Przecież powiedziałam, że zafunduję, a teraz wychodzi na to, że zmusiłam Cię do zakupu rękawa. Tak to ja nie chcę. :shake:[/quote]jesooo ...Beata ja cie kooocham ze pojechalas po ten rekaw:loveu: .bo naprawde miekki sie przyda paru psom jeszcze.bardzo sie ciesze a ja nie moglabym tak wywalic kasy na juz.dlatego normalnie masz u mnie browar i 2 miechy szkolenia BO SIE CIESZE...myslalam ze zostaniemy bez miekkiego:cool1: ...bardzo bardzo ci dziekuje naprawde.:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara']No! bo ja zarzadam zwrotu rekawa i oddam kase! :diabloti: :evil_lol:[/quote]Lara-:mad: :evil_lol: .ty lepiej dawaj mi na pw wyszczegolnienie co i ile masz.bo takie okreslenie-rozniaste gryzaki troche malo scisle jest.:roll: :evil_lol: .napewno ludizska powinni miec znaczniki poczatku sladu i TO PROSZE SIE DO LARY ZGLASZAC !!!!!!!:razz: .bo te pacholki mnie do nerwicy doprowadza jako znacznik podstawy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Lara-:mad: :evil_lol: .ty lepiej dawaj mi na pw wyszczegolnienie co i ile masz.bo takie okreslenie-rozniaste gryzaki troche malo scisle jest.:roll: :evil_lol: .napewno ludizska powinni miec znaczniki poczatku sladu i TO PROSZE SIE DO LARY ZGLASZAC !!!!!!!:razz: .bo te pacholki mnie do nerwicy doprowadza jako znacznik podstawy.:shake:[/quote]

Znacznikow poczatku sladu (niefachowo choragiewek cerwunych :eviltong: ) mam tylko 5 wiec sie nie pchac :evil_lol: ale jak bedzie zapotrzebowanie to zamowie na slowacji i bedo nowe, ło :p

[U]Ayshe [/U]- napisze Ci na pw szczegolowo ale moze w poniedzialek bo teraz tego nie widze i nawet nie chce widziec ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Znacznikow poczatku sladu (niefachowo choragiewek cerwunych :eviltong: ) mam tylko 5 wiec sie nie pchac :evil_lol: ale jak bedzie zapotrzebowanie to zamowie na slowacji i bedo nowe, ło :p
[/quote]
To ja bym poprosila taki fajny znacznik :evil_lol: Zaraz napisze PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Lara-:mad: :evil_lol: .ty lepiej dawaj mi na pw wyszczegolnienie co i ile masz.bo takie okreslenie-rozniaste gryzaki troche malo scisle jest.:roll: :evil_lol: .napewno ludizska powinni miec znaczniki poczatku sladu i TO PROSZE SIE DO LARY ZGLASZAC !!!!!!!:razz: .bo te pacholki mnie do nerwicy doprowadza jako znacznik podstawy.:shake:[/quote]

Widzę, że będę musiała drugi raz się pofatygować na Ursynów. :evil_lol: Beata, to może jak Ci Kinga napisze, co ma, to Ty nam tu napisz, co mamy kupić. Lara, ja chorągiewkę też biorę. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Widzę, że będę musiała drugi raz się pofatygować na Ursynów. :evil_lol: Beata, to może jak Ci Kinga napisze, co ma, to Ty nam tu napisz, co mamy kupić. Lara, ja chorągiewkę też biorę. :roll:[/quote]

Ok Beata, masz zaklepany znacznik sladowy :p zostaly juz tylko 3.
A moze sie zastanowcie w weekend na treningu czego Wam potrzeba, spytajcie terenera jak sami nie wiecie a ja zobacze co jeszcze mam w magazynie i moge sprzedac taniej. Jak BeataG bedzie taka kochana i przyjedzie na Ursynow z plecakiem stelazem to upakujemy go i juz. Jakos sie Beacie odwdzieczycie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nooo wlasnie...dobra to ja prosze w poniedzialek o rozpiske.jest jeszcze pare psow ktore nie wchodza na dgm a tez cos chcom:evil_lol: .

nooo wiec wlasnie podjelam decyzje i [COLOR=red]5 i 6 maja tj.w weekend nie ma zajec-treser jedzie z chita do belgii na zawody ipo:oops: .[/COLOR][COLOR=black]jade se obciachu nastrzelac.tz startuje z wambo a ja w jedynce:roll: .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jesooo ...Beata ja cie kooocham ze pojechalas po ten rekaw:loveu: .bo naprawde miekki sie przyda paru psom jeszcze.bardzo sie ciesze a ja nie moglabym tak wywalic kasy na juz.dlatego normalnie masz u mnie browar i 2 miechy szkolenia BO SIE CIESZE...myslalam ze zostaniemy bez miekkiego:cool1: ...bardzo bardzo ci dziekuje naprawde.:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

poniewaz ten miekki to najbardziej teraz hehehehe dla początkującego i ciągle wolącego patyczek :oops: :shake: od rękawa muchomorka/ no moze nam ten miękki tak do końca zycia zostac -ewentualnie do wyjazdu Beaty do niemców:placz: / to i my sie dołozymy -tylko powiedzcie ile .

Link to comment
Share on other sites

Fajnie! :loveu: Pod czujnym okiem małżonka na pewno dobrze będzie. Moja mama opowiadała mi kiedyś, jak to miała na pierwszym roku studiów egzamin z crawla.
A ona z pływania, nooo tak sobie, gimnastyczką była, a nie pływaczką. :cool3: No i zobaczyła na trybunie mojego ojca - ze świeżo zrobioną specjalizacją trenerską w pływaniu. Powiedziała sobie "choćbym się miała utopić, to przepłynę" - i przepłynęła, nawet czwórkę dostała. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ok Beata, masz zaklepany znacznik sladowy :p zostaly juz tylko 3.
A moze sie zastanowcie w weekend na treningu czego Wam potrzeba, spytajcie terenera jak sami nie wiecie a ja zobacze co jeszcze mam w magazynie i moge sprzedac taniej. Jak BeataG bedzie taka kochana i przyjedzie na Ursynow z plecakiem stelazem to upakujemy go i juz. Jakos sie Beacie odwdzieczycie :loveu:[/QUOTE]
Lara a tak dokładniej to gdzie będziesz miała ten sklep -bo jako mieszkanka Mokotowa jestem mocno zainteresowana .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']poniewaz ten miekki to najbardziej teraz hehehehe dla początkującego i ciągle wolącego patyczek :oops: :shake: od rękawa muchomorka/ no moze nam ten miękki tak do końca zycia zostac -ewentualnie do wyjazdu Beaty do niemców:placz: / to i my sie dołozymy -tylko powiedzcie ile .[/quote]sprawa rekawa zostala rozwiazana:eviltong: .a nawet nie mysl ze zostaniecie na miekkim-nooo nooormalnie:mad: .josh ladnie lapie twardy i nie marudz.tylko musze ci lopatologie pracy PO puszczeniu rekawa przez pozoranta wytlumaczyc bo nic nie kumasz.druga-monisieczka.tez cos robi a nie wie co.musze wam chyba w punktach to napisac.:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Fajnie! :loveu: Pod czujnym okiem małżonka na pewno dobrze będzie. Moja mama opowiadała mi kiedyś, jak to miała na pierwszym roku studiów egzamin z crawla.
A ona z pływania, nooo tak sobie, gimnastyczką była, a nie pływaczką. :cool3: No i zobaczyła na trybunie mojego ojca - ze świeżo zrobioną specjalizacją trenerską w pływaniu. Powiedziała sobie "choćbym się miała utopić, to przepłynę" - i przepłynęła, nawet czwórkę dostała. :evil_lol:[/quote]chce zdac ipo1 jeszcze z franca.no to startuje.to gloooopi pomysl ale co mi tam.daleko to i obciach mniejszy:evil_lol:.a uwe i jego obecnosc to jest raczej denerwujaca...lazi i sie czepia.a ze mnie taki zawodnik jak z koziej dooopy traba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Raclawicka.bedziesz miala sklep przed nosem:roll: :evil_lol:[/QUOTE]
Racławicka -pod nosem ,nie zartuj to pare przystankow ode mnie ,a ja myslałam ze naprawde pod nosem. No to Lara bedziesz miala troszku konkurencji ale na standardy ,a nie na szkoleniowki.Niedaleko sa na obu bazarkach sklepy i Lidka ma przy radiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']sprawa rekawa zostala rozwiazana:eviltong: .a nawet nie mysl ze zostaniecie na miekkim-nooo nooormalnie:mad: .josh ladnie lapie twardy i nie marudz.tylko musze ci lopatologie pracy PO puszczeniu rekawa przez pozoranta wytlumaczyc bo nic nie kumasz.druga-monisieczka.tez cos robi a nie wie co.musze wam chyba w punktach to napisac.:roll: :evil_lol:[/QUOTE]
ty ciagle zapominasz ze ja robilam z Josterem w 83roku PO1 gdzie jak pies szedł na rękaw to szedł nikt sie nie cackał i tylko trzeba było nauczyć psa puszczania. Potem był egzamin i koniec. Nigdy -duzymi literami NIGDY pozorant nie oddał Josiowi rękawa. Sean u Aski M. był w sumie 3 razy bo mi transport na szkolenie do Zalesia sie wykruszył i tez szedł bez problemu na rękaw wiec tylko go zdejmowałam z pozoranta -ale byłam młodsza o parenaście latek ,szczuplejsza o xxkg i z lepsza kondychą wiec problemu nie było. A Joshua to juz tłuczek -byczek Fernando ,tylko nie kwiatki mu w głowie a patyczki. No i szkolenie nie na odwal sie tylko jakieś takie wymyślne -o ambitne -a u nas tej ambicji to wiesz -jak na lekarstwo.:eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

boszsz to byly najbardziej hardcorowe slady ostatnio...pola,pizdzilo jak w kieleckim na dworcu i cala jestem pokryta[znaczy sie bylam bo sie umylam:roll: ]kurzem i pylem.juz niemowie o drodze TAM i drodze SPOWROTEM.:diabloti: .aaa no ieddiii ma swistaka w domu ktory mnie przesladowal:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ok Beata, masz zaklepany znacznik sladowy :p zostaly juz tylko 3.
A moze sie zastanowcie w weekend na treningu czego Wam potrzeba, spytajcie terenera jak sami nie wiecie a ja zobacze co jeszcze mam w magazynie i moge sprzedac taniej. Jak BeataG bedzie taka kochana i przyjedzie na Ursynow z plecakiem stelazem to upakujemy go i juz. Jakos sie Beacie odwdzieczycie :loveu:[/quote]
moge słuzyc jako transport dla BeatyG na Ursynów w celu upychania bagaznika a nie plecaka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...