Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

mozliwe ze i z lososiem ale karmy z lososiem sa zawsze troszke bardziej bialkowe.wez sprawdz bo te karmy mi sie merdaja.

hiehie dzisiaj na treningu:border fruwal warkoczac [ooo ty wstretny rekawie...mnie baciorem?:evil_lol: ...ciocia ciocia jak fajosko-znowu rekaw:multi: ],nora wyakazywala jak zwykle mnostwo entuzjazmu ,2 razy super,raz do dooopy zlapala,na bacik po lapciach na rekawie jeszcze troche trzeba poczekac,nie mowie juz o grzbiecie,ale luzik....maks-nooooo ten to daje w kiche rowno[panci tez ktora nie ma instynktu samozachowawczego]...maksik wnerwiony baciorem jak trzyma rekaw jest...zabojczy norrrrmalnie...a takie to byl niemotowate[mamuska ratuj]...josh mi skasowal nadgarstek az trzasnelo tak mnie szrpnal[malusi synek co to mial zwiewac przed rekawem..no chlopak ma pare...jak zlapie i siepnie to pzorancik ma oddzielnie dlon a odzdzielnie przedramie.....czyli bylo fajosko.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyros-Aga']z ziemniakami i łososiem? chyba, bo z ziemniakami i z jagnięciną to nie znam :oops: boshe ile tych karm jest do wyboru...:wallbash: rzucę monetą..[/quote]
ciesz się, ja mam do wyboru 3 i i tak tylko z jednej korzystam bo nie wiem jak mój gnój reagowałby na inne...

Link to comment
Share on other sites

Oki sprawdziłam: Acana łosoś z ziemniakami- białko 28% a jagnięcina 23%. Wybór prosty. Dziękuję :buzi: :Rose:

Nie jojcze tylko mi jest wszystko jedno co oni jedzą, ale chcę zepsuć nie swojego psa- jeszcze sie nie przyzwyczaiłam, ze to moje jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jak tam agis ?:cool3: :evil_lol: .raczki bola?:cool3:[/quote]

:eviltong::eviltong::eviltong: nie da sie ukryc, ze bola. Skubaniec jest jak w amoku jak widzi pozorancika. Jeszcze troche i nie bede go mogla utrzymac.
Co do instynktu - to fakt dzisiaj dalam d... :oops: ale po prostu nie moge jeszcze w to uwierzyc, ze moj Maxio pacyfista :loveu:, tak sie rozkrecil :evil_lol: Na poprzednich zajeciach, nie byl az taki rozkrecony :cool3:
A nozka w calosci i nie drasnieta :eviltong: Teraz bede uwazac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis'][COLOR=Red][B]Eddiii, mam do ciebie prosbe, czy moglabys na sobote przyniesc plytke ze zdjeciami, ktore wstawilas, tylko z oryginalami, tzn. z duzymi. Plisss[/B][/COLOR] :modla::modla:
Bede dzwieczna :evil_lol:[/QUOTE]
przyłączam sie tez o płytke ze zdjęciami ale jezeli mozna i poprzednimi zajęciami na których był muchomorek.
Poza tym mam prosbę - zostawiłam dzisiaj kaganiec muchomorka czarny plastikowy/robił za oznaczenie śladu/. Beata jezeli sie jutro na zajeciach znajdzie to wez bo innego nie mam a halter zgubiłam tydzień temu. Umawialas sie z Magda na zajecia we wtorek to bym tam wpadła jakby sie znalazł. Lezy na polanie - w kierunku kortów. jezeli jutro cos uda mi sie zorganizować to bede na zajeciach w sobote ,ale jezeli nie to dopiero w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']:eviltong::eviltong::eviltong: nie da sie ukryc, ze bola. Skubaniec jest jak w amoku jak widzi pozorancika. Jeszcze troche i nie bede go mogla utrzymac.
Co do instynktu - to fakt dzisiaj dalam d... :oops: ale po prostu nie moge jeszcze w to uwierzyc, ze moj Maxio pacyfista :loveu:, tak sie rozkrecil :evil_lol: Na poprzednich zajeciach, nie byl az taki rozkrecony :cool3:
A nozka w calosci i nie drasnieta :eviltong: Teraz bede uwazac :evil_lol:[/quote]
to trzeba było nie kuc po nocach z synusiem:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dobra.powinien sie znalezc.mam nadzieje.jakby co to ci sprezentuje kaganiec plastikowy rozmiar jak na shado-powinien byc na josha dobry.[/QUOTE]
Synek chyba siem zmeczył zajęciami -pewnie przeżywa że zła ciocoia nie dała złapać bacika bo zjadł i uwalił sie na wyrku i śpi -nawet kocice olał.Dzięki Beata niefart bo 2 zgubiłam i nie mam w tej chwili nic a jutro małe szanse zebym zdązyła w przedswiątecznym wariactwie pojechac do psiego sklepu . Na początku przyszłego tygodnia jak ten sie nie znajdzie to kupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']to trzeba było nie kuc po nocach z synusiem:diabloti::evil_lol:[/quote]
No cos sie tak czepila tego kucia po nocach :mad: Sama bys pokula, zamiast tak publicznie zazdroscic :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']No cos sie tak czepila tego kucia po nocach :mad: Sama bys pokula, zamiast tak publicznie zazdroscic :evil_lol: :eviltong:[/quote]hehe ta sie jaka bojowa zrobila ze swoim mad max'em:diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']No cos sie tak czepila tego kucia po nocach :mad: Sama bys pokula, zamiast tak publicznie zazdroscic :evil_lol: :eviltong:[/quote]
jakby to powiedziec.... leń śmierdzacy jestesmy i po cichu podziwiam wasza chcęć do zakuwania i stąd te dogryzki :p:lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...