Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe'][B]napisze jeszcze tutaj:w sobote sa zajecia normalnie.natomiast w niedziele i w poniedzialek zajec niet-bede w niemczech i wroce we wtorek na zajecia.[/B][/QUOTE]
Naciesz się tymi niemcami bo szybko na stałe tam nie wyjedziesz:diabloti: . Po twojej sobotniej wypowiedzi ze wyjedziesz jak wszyscy zdadzą IPO :evil_lol: spokojnie czeka cie starość w ukochanym polskim kraju:multi: . Już sobie wyobrażam pozorant z rękawem i kijem rusza do Josha ,Joshua startuje .................. wyrywa kij pozorantowi i radośnie w podskokach aportuje go jakiemuś jeleniowi do rzucania. No nawet dam Joshowi nagrodke - tęskniłabym za tobą i wole jak tu zostaniesz -nawet jak czasami mam ochote cię udusuć własnymi rąsiami:eviltong: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']hehehehe to bardziej ziewanie przypomina :diabloti: :diabloti:[/quote]
Bo Max to pacyfista :cool3: wiec tylko poudawal groznego :evil_lol: Ale nie ziewal, wkurzal sie, ze kamyczka nikt mu nie chce rzucic :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Naciesz się tymi niemcami bo szybko na stałe tam nie wyjedziesz:diabloti: . Po twojej sobotniej wypowiedzi ze wyjedziesz jak wszyscy zdadzą IPO :evil_lol: spokojnie czeka cie starość w ukochanym polskim kraju:multi: . Już sobie wyobrażam pozorant z rękawem i kijem rusza do Josha ,Joshua startuje .................. [B]wyrywa kij pozorantowi i radośnie w podskokach aportuje go jakiemuś jeleniowi do rzucania[/B]. No nawet dam Joshowi nagrodke - tęskniłabym za tobą i wole jak tu zostaniesz -nawet jak czasami mam ochote cię udusuć własnymi rąsiami:eviltong: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt: (wyobrazilam sobie Josha wyrywajacego kija pozorantowi).

Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero teraz sie zorientowałam ,ze faktycznie w niedziele zajec byc nie moze :-) A nawet na ostatnim tropieniu umawialam sie na ta niedziele :-) Nadgorliwa jakas :-)
To Smacznego Jajka Wszystkim i do zobaczenia po swietach :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Naciesz się tymi niemcami bo szybko na stałe tam nie wyjedziesz:diabloti: . Po twojej sobotniej wypowiedzi ze wyjedziesz jak wszyscy zdadzą IPO :evil_lol: spokojnie czeka cie starość w ukochanym polskim kraju:multi: . Już sobie wyobrażam pozorant z rękawem i kijem rusza do Josha ,Joshua startuje .................. wyrywa kij pozorantowi i radośnie w podskokach aportuje go jakiemuś jeleniowi do rzucania. No nawet dam Joshowi nagrodke - tęskniłabym za tobą i wole jak tu zostaniesz -nawet jak czasami mam ochote cię udusuć własnymi rąsiami:eviltong: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]kochanie wiem ze niektorzy sie zdeklarowali ze egzaminu zdawac nie beda wiec tych nie biore pod uwage :eviltong: .poza tym josh akurat jest niezmiernie latwy do wkurzenia i nie zartuje wtedy wiec nie rob ze swojego psa ciamajdy:mad: :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']A ja dopiero teraz sie zorientowałam ,ze faktycznie w niedziele zajec byc nie moze :-) A nawet na ostatnim tropieniu umawialam sie na ta niedziele :-) Nadgorliwa jakas :-)
To Smacznego Jajka Wszystkim i do zobaczenia po swietach :-)[/quote]no i nawzajem:evil_lol: .no tez mnie to troche zszokowalo ale co tam-gorliwosc rzecz wazna:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']agis-no avatar bomba:loveu: .no i maksio to juz nie taki pacyfista;) :diabloti: .[/quote]
No dobra, troche nie pacyfista, ale w wiekszosci tak ;) :evil_lol:
Dzisiaj sobie zaszalal, reka mnie boli od trzymania go :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']No dobra, troche nie pacyfista, ale w wiekszosci tak ;) :evil_lol:
Dzisiaj sobie zaszalal, reka mnie boli od trzymania go :evil_lol:[/quote]wszystkie dzisiaj zaszalaly od bordera fruwajacego na rekawie:evil_lol: az do chili od rewira rowniez uczacej sie fruwac na rekawie.....poprzez maksa demonicznego i noraska morderczego:evil_lol: :evil_lol:.bat spowodowal totalnego swira i o to chodzilo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:roll: no bo zamilkla po wizycie i nie wiem czy nie doznala szoku:razz: :diabloti:[/quote]

Na wizycie jej sie podobalo, a dzis byla z Eto u okulisty i miala jeszcze isc do dermatologa, ale nie wiem czy dotarla. bo nie dzwonila juz do mnie potem (akurat odbieralam Brandy od Garncarza po zabiegu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wszystkie dzisiaj zaszalaly od bordera fruwajacego na rekawie:evil_lol: az do chili od rewira rowniez uczacej sie fruwac na rekawie.....poprzez maksa demonicznego i noraska morderczego:evil_lol: :evil_lol:.bat spowodowal totalnego swira i o to chodzilo:)[/quote]
oj tam od razu morderczy norasek.... tresserunio sobie zyczył jazgot i chwyt rekawa to tresserunio ma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no i dorwałam komputer! niezła pora co ?

Ayshe, bez obaw nie zostałam wystraszona :) i w dodatku dzielnie trenujemy póki co, i mam wielki zamiar pojawić się w sobote na 9..

Jak już mówiłam saJo, Eto został uratowany od zbędnego usuwania grudek na 3 powiece których tam nie ma! (dziekujemy raz jeszcze:loveu:). Leczymy się objawowo i mam nadzieje ze wszystko pójdzie gładko.
Do dermatologa nie dotarłam niestety. Umówie się telefonicznie (jesli dostanę od kogos numer :loveu:) na dzień kontrolny z oczkami. Poza tym chciałam żeby jeszcze chwilę zaczekac bo jest na suchej karmie, wiec moze zanim sie wszystko unormuje troche czasu zejdzie.

saJo a jak Brandy?

Wogóle to eto siię dziwnie zachowuje bo spi pól dnia. Co prawda wyhasał się z psami kika h, ale do tej poty spi.... a wczoraj miał kleszcza... ppoczekam do jutra...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...