Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Szira/Gosia']Niestety ale w tym tygodniu to już mnie nie ma:placz: oczywiście do stowarzyszenia sie chetnie zapisuję:multi: błagam tylko aby nazwa była sensowna :modla: o piłkach po prostu co jakiś czas przypomnę tu na forum, albo jak sie zobaczymy:lol: z góry dziękuję:loveu:[/quote]

No to dawaj propozycje nazwy!!!! oczywiście sensownej!!!1:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Niestety ale w tym tygodniu to już mnie nie ma:placz: oczywiście do stowarzyszenia sie chetnie zapisuję:multi: błagam tylko aby nazwa była sensowna :modla: o piłkach po prostu co jakiś czas przypomnę tu na forum, albo jak sie zobaczymy:lol: z góry dziękuję:loveu:[/quote]byle nie "motylanoga":roll: -juz probowalismy z czyms takim ze dwa lata temu,albo trzy,hmmm,nie pamietam:oops: .i wymyslili nazwe kurka wodna,uo matko,a mialo byc takie sladowe,fajne:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Może po hebrajsku "kelew con":oops:[/quote]a moze po niemiecku co?mysle ze hebrajski to ................problematyczny pomysl jesli chodzi o widzenie naszego stowarzyszenia-no wiecie,polacy i ich problemy:roll: .mysle ze powinno byc po polsku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a moze po niemiecku co?mysle ze hebrajski to ................problematyczny pomysl jesli chodzi o widzenie naszego stowarzyszenia-no wiecie,polacy i ich problemy:roll: .mysle ze powinno byc po polsku.[/QUOTE]

No to myślę dalej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a moze po niemiecku co?mysle ze hebrajski to ................problematyczny pomysl jesli chodzi o widzenie naszego stowarzyszenia-no wiecie,polacy i ich problemy:roll: .mysle ze powinno byc po polsku.[/quote]
no ostatecznie po angielsku lub francusku -to niegrożne języki.Beata jakbyś w dwu gora 3 słowach określiła ON-ka pomyśl i przetłumacz na angielski -zobacz co wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

uo jak fajnie-kolejne orbiciatka-zawsze sie ciesze i mam nadzieje ze bedzie to udany miot:loveu: .bardzo lubie tego psa.kochani filarami rasy:roll: juz od dawna uznano Canto i Quando.bylo jeszcze pare wybitnych psow w rasie.np.Uran.:p .ale ja sie nie wcinam-to wasze stowarzyszenie:razz: .moim marzeniem jest tylko to zeby onkarze zaczeli cos robic RAZEM.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']kochani filarami rasy:roll: juz od dawna uznano Canto i Quando.bylo jeszcze pare wybitnych psow w rasie.np.Uran.:p .ale ja sie nie wcinam-to wasze stowarzyszenie:razz: .moim marzeniem jest tylko to zeby onkarze zaczeli cos robic RAZEM.:cool3:[/QUOTE]

Mnie się podoba Canto:lol:


A teraz mam pytanie czy ktoś się już na te zawody do Baritusa zapisał? Bo zgłaszać trzeba się do 10 maja a ja nie jadę sama!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']uo jak fajnie-kolejne orbiciatka-zawsze sie ciesze i mam nadzieje ze bedzie to udany miot:loveu: .bardzo lubie tego psa.kochani filarami rasy:roll: juz od dawna uznano Canto i Quando.bylo jeszcze pare wybitnych psow w rasie.np.Uran.:p .ale ja sie nie wcinam-to wasze stowarzyszenie:razz: .moim marzeniem jest tylko to zeby onkarze zaczeli cos robic RAZEM.:cool3:[/quote]
mnie pasi i CAnto i Quando wiec proponuje przyszłym członkom przyszłego Stowarzyszenia miłośników Owczarka niemieckiego o zastanowienie się nad nazwą i ewentualnie zgłoszenie na tym forum swojej propozycji. Do czwartku propozycje bo w czwartek mamy spotkanie założycielskie i rozmowy o statucie i.t.p. , i.t.d.Chętnych na spotkanie zapraszam. Acha ayshe to nie jest wasze stowarzyszenie tylko nasze jako że sama też zgłosiłaś się do uczestnictwa więc żadne wasze. Całą grupa onkowa jest w tym już po uszy. Rozumiem że Glonki /w liczbie 2 sztuk/oraz Pyros-Aga nie będą sie wyobcowywać z rozentuzjazmowanego tłumu owczarkowego.

Link to comment
Share on other sites

wiesz Ewa-jo ze ja siem zapiszem do stowarzyszenia?no.wtedy bedzie nasze.:diabloti: .ciesze sie ze canto jest ok.
gosia a nikt sie jeszcze do baritusa nie zapisal?bu,zgaga,lalunia,juki?:mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']Canto jest chyba bardzo OK. Zwłaszcza , że po wlosku to pieśń - pieśń owczarkarzy :lol: . Jeszcze bedę Mickiewiczem , zobaczycie :evil_lol: :evil_lol:[/quote]monisieczka ty to wogole taka utalentowana jestes.:cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka ty to wogole taka utalentowana jestes.:cool3: :lol:[/quote]
No i to w wielu dziedzinach :multi:-szyje ,na drutach robi pity wypełnia [B][COLOR=Blue]no i ruskie pierogi podobno gotuje[/COLOR][/B]:mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']No i to w wielu dziedzinach :multi:-szyje ,na drutach robi pity wypełnia [B][COLOR=blue]no i ruskie pierogi podobno gotuje[/COLOR][/B]:mad::angryy:[/quote]
O !!!!! za te pierogi to łepek ukrece przy samej szyjce.
ja uważam, że każdy moze zrobic wszystko ino tylko musi chcieć :lol: . A ze zdolnosciami to jakoś mi Boozia nie dała talentu do uczeni mojej kundlicy. Ale co tam, dziergne sobie nowy sweterek i bedzie mi lepiej:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...