Jump to content
Dogomania

Opole CACIB 2006 r.


Alojzyna

Recommended Posts

My już po wystawie. Całe szczęście, że ring staffików był w hali - współczuję wszystkim, którzy musieli moknąć na zewnątrz.

Oto wyniki (choć nie wszystkie):

[B]PSY[/B]

klasa szczeniąt:
1. WIZARD Diabelski Uśmiech

klasa młodzieży:
1. Canaveral Staff MIGDAŁ - Zw.Młodzieży :crazyeye:
NOSTRADAMUS Daffodil Yellow - nieobecny
WWW KNIGHT ERRANT Port Erin - nieobecny

klasa pośrednia

1. CARELESS SAVAGE IMPOSSANT BOHEMIA - CWC, CACIB
2. UMPAKI VALI HUARES Staff-Ka - :thumbs:
3. OBI-WAN KEN OBI Daffodil Yellow

klasa championów

1. BETA Redbull - CWC, Res.CACIB
2. DEMON Rygast

[B]SUKI[/B]

klasa szczeniąt

EOWYN BONE-JU - nieobecna

klasa młodzieży

1. WWW KROPKA Port Erin - Zw.Mł.
2. DESERT ROSE Berserker
3. OUR OPIUM Daffodil Yellow

klasa pośrednia

1. TASHA Port Erin - CWC, CACIB
2. AMANDA BOHEMIA ATLET -Res.CACIB
3. FUJI YAMA Rygast
OKTAWIA Buldożer - nieobecna

klasa otwarta

1. ECLIPSE AT CHIPPENDALE Mat-Staff - CWC,
[B]2. ASTRA Stawka Wieksza niż Życie:klacz: [/B]
3. Sirius FIONA
4. Staffjoy's FINN FLOWER
AYKA Stawka Większa niz Życie - nieobecna:placz:
KIMMER Fransimo Bohemia - nieobecna

klasa championów

[B]1. ALFA Skordatura - CWC :loveu: [/B]

Niestety nie wiem w końcu kto wziął rasę - może Justuss po powrocie do domu uzupełni ten brak.

Kto nie przyjechał niech nie żałuje. Pani sędzina była monentami bardziej zaabsorbowana rozmową z asystentką niż oceną psów. Do tego stopnia, że niektórzy obserwujący ring pytali która z nich jest sędzią.:roll:

Jednym słowem zupełny brak zaangażowania. Świadczą też o tym opisy psów - niemal identyczne i chyba najkrótsze z jakimi się spotkałam. Jej wybory też były czasami zaskakujace.:crazyeye:

Zdjęcia na hali oczywiscie moim aparatem zupełnie nieudane. Może oprócz tego jednego:

[IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3594/3386vr.jpg[/IMG]

[B]Jarku[/B] - gratulacje!!! Bardzo ładnie pokazałeś Astrę . :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Na początku gratulacje dla wszystkich....[/COLOR][/B]:klacz: :klacz: :klacz:


A teraz małe sprostowanko ;) niestety R.CACIBA nie dostał Huares a BETA Redbull i tak samo w suczkach R.CACIBA dostała suczka z II lokaty z klasty pośredniej: AMANDA BOHEMIA ATLET...natomiast BOBa dostała CACIBowa suczka...:-) - Gratulacje...:klacz:

[B][QUOTE] [/B]
[B]Jarku -[/B] gratulacje!!! Bardzo ładnie pokazałeś Astrę .
[B][/QUOTE][/B]

To fakt ja również byłam pod wrażeniem...bravo :thumbs: :thumbs: i chociażby za sama prezentację Astra powinna stanąć wyżej...:) :)


A jeżeli chodzi o Panią sędzinę i jej sędziowanie, to poprostu wg mnie "odbębniła" tylko swoją pracę- mało profesjonalizmu, dokładności i tak jak wspomniała Ala zero zaangażowania ( nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o staffikach) a to, że niektóre Jej werdykty zaskakiwały to juz co innego...:lol: ( ale co tu się dziwić chyba dopiero 2 czy 3 raz sedziwała terriery, a w tym bullowate, a przeszła z jamników)....;)

Pozdrawiam....:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']

A teraz małe sprostowanko ;) niestety R.CACIBA nie dostał Huares a BETA Redbull i tak samo w suczkach R.CACIBA dostała suczka z II lokaty z klasty pośredniej: AMANDA BOHEMIA ATLET...natomiast BOBa dostała CACIBowa suczka...:-) - Gratulacje...:klacz:
[/quote]

Dzięki za sprostowanie. Wiedziałam, że na ciebie można liczyć - już poprawiam.:lol:
Tak to jest, gdy oceny oglada się z wysokości I piętra. Poza tym było to najszybsze ocenianie jakie widziałam. Stąd też może moje błędy, do tego w pewnych momentach trudno się było połapać w tym, co się dzieje na ringu.:shake: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poza tym było to najszybsze ocenianie jakie widziałam.Stąd też może moje błędy, do tego w pewnych momentach trudno się było połapać w tym, co się dzieje na ringu[/QUOTE]

Nic się nie martw ja nawet nie zdążyłam porządnych fotek zrobić...hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']No to trzymam kciuki :thumbs:
Dla mnie zarośniete grzywacze to takie miniaturowe afgany:evil_lol:[/quote]

Bo tak sie je nawet określa ;)
To debiut kudłatego, do tego na dzień dobry 4 sztuki w konkurencji :mad:
Coś czułam, żeby nie jechać do Opola z Penny, sprawdziłam nasz plan wystaw i na szczęście ta sędzina na nas nie trafi, albo my na nią. :evil_lol: Tak to jest jak fafiole ocenia sędzia od jamników albo sędzia od terrierów wysokonożnych.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']

A jeżeli chodzi o Panią sędzinę i jej sędziowanie...:lol: ( ale co tu się dziwić chyba dopiero 2 czy 3 raz sedziwała terriery, a w tym bullowate, a przeszła z jamników)....;)
[/quote]

Toteż nie dziwię się, że ocenę doskonałą dostał staffik z uszami jak... jaminik:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przekazałem już Astrze opinie o jej występie ;)
Co do lakoniczności oceny: jeśli zajmuję drugie miejsce i już po ocenie słyszę od sędzi, że pies ma świetną głowę, ładne kątowanie i ruch - to chciałbym w ocenie przeczytać dokładniejsze uzasadnienie zajętej lokaty. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carbonara'][B][COLOR=seagreen]Wielkie gratulacje dla wszystkich staffikowców: dla Huaresika, Astry oraz Kropki :multi: :multi: :multi: Brava!!!!!![/COLOR][/B][/quote]

Przyłanczamy się do[B] [SIZE=4]GRATULACJI[/SIZE][/B][SIZE=4] [/SIZE]dla wszystkich Dogomaniaków!!!:laola:

[B]Carbonara![/B] W pierwszej chwili chciałam Wam napisać, że szkoda, iż nie dojechaliście, ale teraz czytając co napisała Justuss, Alojzyna, to.......
rzeczywiście nie ma czego żałować, jeśli chodzi o sędziowanie:cool1: !
Bo znajomych Dogomaniaków zawsze fajnie spotkać, a dodatkowo można było nacieszyćoko [B]Marty[/B] maluchem......:lol: :lol: :lol:
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Oooo Pola was nie pożarła? :evil_lol: Fajna w dotyku nie? Niektórzy myślą, że jest obrzydliwa :evil_lol: a tu taka niespodzianka. Musiałabyś jeszcze pogłaskać Mikiego, tego zarośniętego, jaki ma delikatny, aksamitny włos. Ale on startuje ze mną aż w Bydgoszczy :cool1:[/quote]

Szkoda w takim razie, że nas nie będzie:placz:, ale kiedyś trzeba odpocząć, szczególnie gdy się slalomem wraca z Kijowa:angryy: .

Życzymy [B]POWODZENIA![/B]

Link to comment
Share on other sites

Sorrki!!! :modla: Twoje zapewnienia dotyczyły Bydgoszczy, a już Ciebie obwiniłam za brak fotorelacji :oops: . Chyba się przyzwyczaiłam, że jak fotki to Marta albo Alojzyna. Rutyna gubi.

Mam nadzieję, że jakoś się zrehabilituję w Zaniemyślu.......:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Ściśle wyegzekwuję przeprosiny :evil_lol: :beerchug:[/quote]

No to jesteśmy umówione :popcorn: !

Tylko żebyśmy oceny na ringu nie przegapiły.....:evil_lol: A może przyjeżdżasz w sobotę?
My mamy zarezerwowany domek na terenie. Podobno nic ciekawego, ale na jedno spanie może być ;)

Link to comment
Share on other sites

Miejsce w łóżku znajdzie się i dla Ciebie i dla Peny :evil_lol:

A z tego ostatniego, to pewnie Charger byłby zadowolony, jako stały bywalec mojego łóżka :evil_lol:

A tak na poważnie, to w takim razie widzimy się w niedzielę :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam, Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...