Jump to content
Dogomania

ZŁY LOS!Kaja 11 miesięczna mocno w t.jack russell terierr Gdzie ona jest???!!!


Marinka

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamika']gdzie pod Krakowem konkretnie mieszkają ? nema co czekac na zdj od tej Pani chyba, jelsi to byłoby w oklicach możliwych dla mnie podjechałbym zrobić jakies foty , albo poprosiłabym kogoś[/QUOTE]

Widzisz, problem polega na tym, że wciąż czekam na nowy adres, który miałam mieć przesłany sms-em.
Odezwę się do Ciebie na pw kiedy go dostanę (jeśli go dostanę?)

[quote name='Atomowka']Tego to już się pewnie nigdy nie dowiemy. A mała może zostać u nich do czasu znalezienia domku, czy trzeba ją zabrać?
Po co pytała o tą budę wiesz może? Ta pani chce ją wsadzić do budy, czy oddać komuś do budy?[/QUOTE]

Do czasu znalezienia domku może zostać...inna kwestia, czy dla kai jest to dobre rozwiązanie...
Co do budy to oficjalna wersja była taka, że ewentualnie stanęłaby ona na ich posesji

Link to comment
Share on other sites

a czy w umowie niema zaznaczone ze maja obowiązek poinformować Cie o zmianie adresu pobytu psa? taka zabwa w kotka i myszke jest mecząca dosyć i dobrze psu nie wrózy .. wątpie zeby chodziło bude u nich skoro z psami z "dołu" sie noe dogaduje , chyba ze zamierzają ja uwiązac do tej budy ...

nie da rady trochę "ostrzej " do nich podejść ? zeby ten pies ostatecznie nie "zniknął " w jakimś "domu" znalezionym przez nich
[QUOTE]
Do czasu znalezienia domku może zostać...inna kwestia, czy dla kai jest to dobre rozwiązanie.[/QUOTE]

dokąd bedzie u nich po 1 nic nie będziecie wiedzieć o psie, po drugie nie ma pewności co sie z psem tak naprawde dzieje ...

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, ja od początku mam z nimi problem... najpierw brak zdjęć (różne w tym względzie tłumaczenia, czasami wręcz śmieszne)
Oczywiście, że w umowie jest wzmianka o podawaniu wszelkich zaistniałych zmian, ale ludzie jak widać lekceważą to.
NIGDY WIĘCEJ NIE WYADOPTUJĘ PSIAKA, KTÓREGO OSOBIŚCIE NIE BĘDĘ MOGŁA ODWIEDZAĆ!!!

Problem 2 to taki, że nie mam w tej chwili żadnych możliwości aby Kaję stamtąd zabrać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Jestes pewna,ze to miejscowosc?W Krakowie jest taka ulica,ale miejscowosc taka chyba nie istnieje....[/QUOTE]

Być może jest to dzielnica...wszystko przez to, że tam chwilowo mieszka sunia. Mam też podane osiedle...czy to jest możliwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']To jest ulica na osiedlu Kurdwanow, jesli sie nie myle.Dzielnica chyba Podgorze Duchackie.[/QUOTE]

Dzięki rozjaśniłaś mi w głowie...teraz wszystko mi się zgadza :)
Potrzebuję koniecznie osoby, która zgodziłaby się na wizytę, zrobiła zdjęcia do ogłoszeń, porozmawiała z panią Anetą. Czy Ty byłabyś w stanie to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinkaa']Dzięki rozjaśniłaś mi w głowie...teraz wszystko mi się zgadza :)
Potrzebuję koniecznie osoby, która zgodziłaby się na wizytę, zrobiła zdjęcia do ogłoszeń, porozmawiała z panią Anetą. Czy Ty byłabyś w stanie to zrobić?[/QUOTE]
Czyli ten dom ma byc docelowym czy ma tam byc tylko do poniedzialku?
No i kiedy ta wizyta,bo niestety nie wiem czy do poniedzialku dam rade tam pojechac,to dokladnie drugi koniec Krk.Ale bedziemy szukac tylko rozjasnij mi troche:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Czyli ten dom ma byc docelowym czy ma tam byc tylko do poniedzialku?
No i kiedy ta wizyta,bo niestety nie wiem czy do poniedzialku dam rade tam pojechac,to dokladnie drugi koniec Krk.Ale bedziemy szukac tylko rozjasnij mi troche:)[/QUOTE]

Pani Aneta ze względu na sunię niezgadzajacą się z suczkami rodziców do poniedziałku mieszka u siostry w Krakowie. Do poniedziałku, bo siostra p. Anety musi opuscić wynajmowane mieszkanie...dlaczego nie wiem...
Później przenosi się do rodziców

Link to comment
Share on other sites

Czyli sunia nadal bedzie w tym domu,gdzie jej nie chca od poniedzialku?a wizyta ma na celu zrobienie zdjec do ogloszen ? tak?
czy glownym powodem oddania jest , ze nie zgadza sie z sukami? Czytalam kiedys watek i pamietam,ze chyba z tymi ludzmi od poczatku byly problemu.Sunia sprawa jakies klopoty?
Czy moge na glownym krakowskim napisac prosbe czy ktos dalby rade wybrac sie tam na zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Czyli sunia nadal bedzie w tym domu,gdzie jej nie chca od poniedzialku?a wizyta ma na celu zrobienie zdjec do ogloszen ? tak?
czy glownym powodem oddania jest , ze nie zgadza sie z sukami? Czytalam kiedys watek i pamietam,ze chyba z tymi ludzmi od poczatku byly problemu.Sunia sprawa jakies klopoty?
Czy moge na glownym krakowskim napisac prosbe czy ktos dalby rade wybrac sie tam na zdjecia?[/QUOTE]

Problem z tymi ludźmi polegał na braku kontaktu i zdjęć. Zwykle dostawałam tylko lakoniczne sms-y.
Podobno poza incydentami z babcią sunia nie sprawiała żadnych problemów.
Oczywiście bardzo proszę - podaj na głównym krakowskim.
Potrzebuję osoby stanowczej, takiej, która rzeczowo porozmawia z p. Anetą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Edit_f moze jutro podjechac, tylko proszę zadzwoń do Niej bo na dogo Ona nie wchodzi ostatnio a ja wiem tylko ze trzea zdj zrobic , ale jak o czyms jeszce porozmawiać czy cos takiego to lepiej sama Edycie wytłumaczysz

tel na pw zaraz bedzie[/QUOTE]

Dzięki wielkie za pomoc...prężnie dziewczyny działacie :)

Link to comment
Share on other sites

Edit_f odwiedziła w niedzielę Kajkę, zrobiła śliczne fotki (choć było b. trudno, bo Kajka jest strasznie rozbrykana)...poczyniła też pewne obserwacje.

Kaja (moim zdaniem) nie była wychowywana a teriery w okresie szczenięctwa potrzebują twardej ręki, aby mogły wyrosnąć na mądre i świetne psy....Kaja ma dopiero 11 miesięcy więc może nie jest dla niej za późno. Potrzebuje mądrego i odpowiedzialnego opiekuna.

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8149/001luq.jpg[/IMG]

[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2917/006bu.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5422/010ev.jpg[/IMG]

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6718/017zt.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5200/021hq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinkaa']Musimy szukać jej bardzo odpowiedzialnego domu...ludzi, którzy mają doświadczenie z terierami, dużo cierpliwości i zapału do wychowania suczki.
Mam propozycję bezpłatnego DT, ale i tak potrzebne są pieniądze na karmę[/QUOTE]

Szczęście, że choć jest propozycja BDT. Biedna sunia:shake:śliczna jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Oba maluchy maja jednak troche szczescia,znalazłas im DT. Jak juz beda na miejscu,beda aktualne foty,to poogłaszam terierki.[/QUOTE]

Z tym znaleźnym to duża zasługa dogomani :) ... moja zasługa w tym praktycznie żadna...
Fundacja bierze na siebie zapewnienie karmy dla Kajki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...