Jump to content
Dogomania

Pomysł na nazwę fundacji :-)


Madziek

Recommended Posts

Pani Ala, która ma prywatne przytulisko dla zwierząt (opiekuje się głównie kotami, ale ma u siebie w tej chwili także 5 psów, 2 papugi i fretkę) chce założyć fundację, która będzie wspierać bezdomne zwierzęta. Jeśli fundacja będzie dobrze "prosperowała" to wspomoże także nasze opolskie schronisko :p Trzeba tylko wymyśleć jakąś fajną , niepowtarzalną nazwę dla fundacji. Tak więc kreatywni Dogomaniacy do dzieła ;-)

Link to comment
Share on other sites

przyszło mi do łebka coś takiego na poczekaniu......

* Dar serca dla tych których juz nikt nie kocha......
* Otwarte serce dla niekochanych i niechcianych........
* Przystań dla najbardziej potrzebujących zwierzat........
* Przystań dla tych o których człowiek zapomniał.....

to tak z biegu:oops:
a teraz mozna pokombinować......

Link to comment
Share on other sites

i koleżanka w pracy mi podpowiada......
* Azyl dla skrzywdzonych braci mniejszych....
* Fundacja dla zwierzat zapomnianych przez Pana......
* Fundacja dla zwierząt zapomnianych i porzuconych.....
* Fundacja dla tych które skrzywdził człowiek.....
jakos krócej nie potrafimy....:oops:
no kto nastepny?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponowała na logo SKRZYDLATEGO PSA takiego psa ze skrzydłami, który byłby synonimem ludzkiego anioła stróża. Chyba natchnęło mnie jak przeczytałam wczoraj na któryms z wątków taką opowieść o psie i człowieku i o tym że pies jest naszym aniołem,który uczy nas przemijania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivory']Ja bym proponowała na logo SKRZYDLATEGO PSA takiego psa ze skrzydłami, który byłby synonimem ludzkiego anioła stróża. Chyba natchnęło mnie jak przeczytałam wczoraj na któryms z wątków taką opowieść o psie i człowieku i o tym że pies jest naszym aniołem,który uczy nas przemijania[/quote]
A tak - to moje opowiadanie, które napisałam po śmierci mojego jamnika... i wkleiłam na TM [jeszcze pdo dawnym nickiem Aniawrr], a wczoraj dałam go do wątku Lazy ['] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivory']rebellia to przez Ciebie poryczałam się w pracy.:shake:[/quote]
oj :oops:

[quote name='Ivory']To było piękne i nadawało by się oczywiście (o ile pozwolisz) na wstęp na stronie tej fundacji w przyszłości[/quote]

alez oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...