Jump to content
Dogomania

Uratowany Żmigrodzki Grom po długim wyczekiwaniu w schronisku JEST JUŻ W NOWYM DOMKU!


KropkaKropka

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Madziek, to dzieki Tobie!:loveu: Widać w Nim radość i szczęście! A tam tylko smutek, ciężki krótki łańcuch...:(
Szczekać potrafi, jak go baba lagą straszyła...
Cieszę się że szczeniorek ma sie dobrze:):multi: Ma imię? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochane to Wyście zabrały te psiaki z piekła, więc to Wam one zawdzęczają tą radość, którą widać teraz na ich mordencjach :p
Do Gromika lece w piątek lub sobotę.
A szczonior po długich pertraktacjach otrzymał imię Jive [dżajf] (jak ten taniec ;-) ) Wczoraj go zaszczepiłam, wcześniej odrobaczyłam, jutro wszystkie moje 3 sierściuchy zostaną potraktowane frontlinem na kleszcze i pchły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Baba mi utrudnia sprawę... Rozpowiada ludziom, że jej psy zabieram bo robie z Nich kiełbase!!! Na kazdym kroku Ludzie pytają mnie czy to prawda!!! Wogle opowiada jaka ona biedna, że Ona tak je Kocha a ja jej na złość! Ech! Oczywiście znów mydli ludziom oczy....
A jak Psiaczki?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy ludzie są ślepi ??:shake:

psaiaczki dobrze :-) Groma już długo niestety nie odwiedzałam, a do Dżajfa tak się przywiązaliśmy, że chyba nie ma mowy o oddaniu go obcym ludziom. Jeśli znajdzie się dobry dom wśród znajomych albo chociaż znajomych znajomych to może owszem.
Heh nie jest łatwo mieć trzy psy (i nie jest łatwo kąpać 3 psy, co przed chwilą robiłam ;-) ) ale za to jak wesoło !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...