Jump to content
Dogomania

wczasy/obozy z psem


jaszczurka

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paulinka - zawsze pozostaje PT i slady :)

Cimi - to ten z fotek ma problem taki, ze on sie szybko psychicznie meczy i potafi usnac w trakcie cwiczenia pod koniec obozu :D A poza tym ostro z nim mialam bo sie rzucal na kazdego psa. A teraz spokojnie moge z nim przejsc bez smyczy obok obcego psa na neutralnym terenie i w razie ataku moge go odowlac :)

Wiec w tym roku jade z suka, ktora jest niezsocjalizowana i boi sie i ludzi i psow. Mielismy w zeszlym roku takiego briarda Salivana - na początku uciekal bo sie panicznie bal i trzeba bylo sie do niego cozłgac a pod koneic obozu gryzł rękaw :)

No i nie nalżey zapominać, że i tak na obozie przeważają [b]BOKSERY[/b] :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gucio, bardzo mnie pociesza to, co piszesz. Dziękuję Ci
Właśnie wróciłam ze spaceru z moją suką i ona też jest średnio zsocjalizowana co najwyżej. Goni mi rowery i nie tylko po to, by wyprzedzić, niestety :shake: Potrzebujemy pomocy, a w mieście szkoleń nie ma. Bawić też się za bardzo nie umie. Jestem już taka zmęczona spacerami i ludźmi, i rowerami.
Boksery? hohoho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']

Wiec w tym roku jade z suka, ktora jest niezsocjalizowana i boi sie i ludzi i psow. Mielismy w zeszlym roku takiego briarda Salivana - na początku uciekal bo sie panicznie bal i trzeba bylo sie do niego cozłgac a pod koneic obozu gryzł rękaw :)
[/quote]

ooo to szansa dla nas :cool3: Moja suka byla w przeszlosci bita,gwaltowne ruchy ja przerazaja wiec sadze,ze obrona tu raczej nie wchodzi w gre....:lol:
ale jak myslicie czy taki oboz dobrze by jej zrobil?

Link to comment
Share on other sites

wiem,ze ktos juz sie o to pytal, ale ja zapytam jeszcze raz. kto jedzie do miejscowiosci Ryn na oboz z psiakiem?? prosze piszcie w jakich terminach i wogole kto...bo ja jeszcze nie wiem, ale strasznie chcialabym pojechac...mama juz sie zgadza,tylko tata zostal i mam nadzieje ze latwo pojdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']mam pytanie do tych co byli..czy ktos moze spotkal na takim obozie afgana?bo ja bym sie z checia wybrala ale wiadomo jak to bywa z afganami..[/QUOTE]

Ale na jakim obozie :razz: ?

[quote name='Dobcia']Już się zdecydowałam:cool3:My jedziemy na pewno:multi::multi::multi::Cool!:Już meila wysłałam z rezerwacją, no ale jeszcze nia mam odpowiedzi...[/QUOTE]

Na który :cool3: ? W Smoleniu ?

Link to comment
Share on other sites

Ostrzehgam - pole namiotowe jest ekhm... no jak by powiedziec - na zboczu górki :lol: Tak, ze ja sie w nocy turlałam :lol:
Ale co tam, wazne ze swietnie jest!

Kacpru - moja tez sie gwaltownych ruchów boi, a mimo wszystko idziemy na obrone - zeby psu pomoc pokonac bariere strachu. Tak, jak było z tym briardem :)

Link to comment
Share on other sites

Cimi ... ożesz Ty ... ! :lol: Jak zwykle dla mnie domki za drogie :) W zeszlym roku byly tansze ale miejsc brakło (placilo sie od osoby a nie od pokoju jak teraz!) .

Moon light - a myslisz, ze moj Sajlroek lubi? Nietoleruje nawet obcych suk! o psach nie mowiac :p

Link to comment
Share on other sites

Gucio-no to się poturlamy razem:cool3: :lol: no i domki jak dla mnie też za drogie.
Ja się cieszę z wyjazdu baaaaardzo:multi: Nam pewno będzie ciężko, bo Negro za bardzo lubi psy każdej wielkości i płci... zdecydowanie za bardzo...I nad tym chcemy popracować, bo dla nich jest w stanie mnie hmmm zupełnie ignorować...:evil_lol:No, ale tam będzie tyle psiaków, że może mu się wkońcu znudzą.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Moon Light - ale ja swojego pilnuje :P i zawsze obrywam zebami ja, nie pies ;-)

Dobcia - no suuuper ! :)
Do tych co jadą do Smolenia - jak zobaczycie mała puszytą kulkę (160cm wzorstu, hehe, znaczna jestem :) ) z czarno bialym kundlem z akolano a obok mnie dziewczyne z 2 ONkami - tzn ze ta z kundlem to ja :lol: NIECH KTORAS ZAGADA bo ja moge nie skojarzyc albo sie zawstydzic i nie zagadac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobcia - no suuuper ! :)
Do tych co jadą do Smolenia - jak zobaczycie mała puszytą kulkę (160cm wzorstu, hehe, znaczna jestem :) ) z czarno bialym kundlem z akolano a obok mnie dziewczyne z 2 ONkami - tzn ze ta z kundlem to ja :lol: NIECH KTORAS ZAGADA bo ja moge nie skojarzyc albo sie zawstydzic i nie zagadac :lol:[/QUOTE]

Hi, hi...:lol: Też postaram się zagadać, no ale jak stchórze, to nieważne:evil_lol: Dobek i tak zadba, by żaden pies nie mógł pomyśleż, że się z nim nieprzywitał:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Cimi ... ożesz Ty ... ! :lol: Jak zwykle dla mnie domki za drogie :) W zeszlym roku byly tansze ale miejsc brakło (placilo sie od osoby a nie od pokoju jak teraz!) .[/QUOTE]

To jest różnica 3,5 złotego w trojce i czworce. Po przemyśleniu wolę wygodę :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...