Jump to content
Dogomania

LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izusia']Mocno będę kciuki trzymać od samiutkiego rana i jak rozmawiałyśmy nie omieszkam troszku dorzucić 30pln[/QUOTE]

TRZYMAJ..trzymaj!!!!bo ona taka kochana JEST :/

mozesz mi podesłaś swoj fon!!!bo mam nowy i nie mam kontakótw, kt zapisane były w pamieci fona :(

Link to comment
Share on other sites

odebrałam w paypal kase od IVV , musiałam się trochę pogimnastykowac bo pierwszy raz odbierałam z paypal.
oni wysłali kasę na moje konto - za jakies 2 dni powinna być - będzie to 100,10 zł po przeliczeniu z dolarów kan.

podaj mi anita - nr swojego konta \to jak będę miała u siebie to Ci przeleje ...

powodzenia jutro...

Link to comment
Share on other sites

poproscie vet by przez caly zabieg podawal malej kroplowke,to bardzo wazne ,poniewaz pies lepiej przechodzi operacje i nie pojawiaja sie kmplikacje w trakcie i po
vets przewaznie nie chce sie tego robic(lenistwo, wiecej przez to pracy maja)i tylko usypaja psine bez wsparcia organizmu plynami
jesli ona charczy to trzeba uwazac na tchawice by jej sie nie zapadla podczas zabiegu
trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, [B]jeśli to jest collie ...[/B]

to bardzo trzeba uważać, ta rasa, także mix, jest uczulona na wiele leków ... mam collie mixa i wiem, że weci o tym nie wiedzą i lekceważą tę sprawę!!!

Nie wyświetlają mi się fotki suni, ale jeśli ma sporo z rasy collie , to [B]konicznie weźcie ze sobą na zabieg listę zakazanych leków !!!![/B]

to jest link do :

[B]LISTA NIEBEZPIECZNYCH LEKÓW m.in. DLA COLLIE !!!!!!!!!!!![/B]

[URL]http://www.padawancollies.com/Leki.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ufff, to cieszę się bardzo, że wet znajomy i wie o czym mowa (leki niebezpieczne dla collie) ... collie to bardzo wrażliwa rasa ... psiaki są cudowne, deliktne 'salonowce' z dobrymi manierami ;)

Mam nadzieję, że Latika znajdzie cudowny dom, gdzie będzie ukochaną sunią w centrum uwagi ... a nie będzie mieszkać gdzieś na ganku, czy innym tarasie ... gdzieś na wątku czytałam, że były takie propozycje :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jestem i wspieram !!!!!!!!!! ... kciuki oczywiscie zciśnięte :)

Wierzę, że wszystko przebiegnie bezproblemowo !!!

[I][FONT=Georgia]Na wszelki wypadek, może wydrukuj listę niebezpiecznych (dla collie) lekow i weź ze sobą.[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...