Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gucio ma moze 4 latka, a zachowuje sie jak roczny szczeniak ... jest strasznie kochany i przytulalski. pieszczotom moze nie byc konca. jest troche zazdrosny o inne psy, na biurowe koty powarkuje, ale nic im nie robi ... generalnie bardzo fajny piesek! zostal wrzucony przez brame schroniska, wiec nie liczymy na to, ze znajdzie sie wlasciciel ...

Gucia zaraz oglosze na watku pudelkow w potrzebie

Link to comment
Share on other sites

a to Szona, ma dopiero 7 miesiecy a juz kawal baby z niej!!!

Szona jest zjawiskowo piekna, totalnie kochana i przyjazna, ale tez potwornie zywiolowa. A poniewaz jest naprawde duza - potrafi zwalic doroslego czlowieka z nog przy powitaniu ...

bardzo kochana psica, do ulozenia


11.03.2011- Szona poszla do domku :)

Link to comment
Share on other sites

To Perełka, czekoladowwa pieknota w typie pinczera miniaturowego. ktos odprowadzil ja do schroniska, bo sie blakala ... byla w bardzo eleganckiej obrozce z diamencikami, wiec myslelismy, ze zrozpaczony wlasciciel przybegnie na drugi dzien po pieska ... a tu nic z tego - wydaje sie, ze Perelki nikt nie szuka ...

bida przezywa schronisko strasznie!


PEREŁKA TEŻ MA JUŻ DOMEK!!!

Link to comment
Share on other sites

to trzymiesieczna Misia


skatowana, a potem podrzucona pod brame schroniska ... boi sie potwornie wszystkiego i wszystkich :(( na poczatku nawet nie chciala jesc. teraz juz na szczescie zaczela ...
wzieta na rece - sika pod siebie. odwraca wzrok, wbija sie w sciane, zeby byc niewidoczna. duzo pracy przed nami!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']pudelka zgłoście dziewczynom od pudelków.

A czekoladowa kruszynka jaka śliczna.. no wszystkie kochane!

Czy z dworca pkp dojeżdża jakiś autobus niedaleko schroniska czy trzeba pieszo zasuwać?[/QUOTE]
pudelek zgloszony tu na dogo dziewczynom od Pudelkow

stwierdzily, ze slodki, ale przydalby sie fryzjer-nowa sesja zdjeciowa-ogloszenia, w tej kolejnosci :(

a w schronie jest tyle psow chorych starych i w potrzebie wiekszej niz fryzjer ... czyli ze bez fryzjera nasz Gucio nie ma szans?? nie wiem jak to rozumiec :(

do schronu z dworca jest daleko, to drugi koniec miasta, ale dojezdza autobus nr 14 :)

Link to comment
Share on other sites

aaaaa, no i na nowe fotki Rumka niestety nie starczylo wczoraj czasu :(

bylo jednak troche zamieszania z niemcami, 5 psiakow i 4 koty pojechaly grzac doopke za zachodnia granice.

mialam juz wiadomosc rano - dojechali wszyscy szczesliwie, Zurka z Pania pokochaly sie od tzw. pierwszego. kocur Kacperek tez zakochal w sobie nowych wlascicieli. Kotka Lola jak zwykle siedzi na szafie w nowym domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']wsiadasz w 14 i jedziesz do końca , bilet 2,20 u kierowcy warto kupić bo kanarem jest również starsza pani - okropność
jak dojedziesz to najlepiej zadzwoń ja wyjdę bo to bardzo blisko :) a trzeba przejść przez teren zakładu brama na wprost przystanku[/QUOTE]

Dzięki, myślę, ze jakoś się połapię, bilet kupię co by się pani kanar nie narażać na przyszłość hehe :lol:
Planuję przyjechać w sobotę, jeszcze nie wiem o której godzinie, muszę sprawdzić dojazdy.
Olenka_f dzwonić na schroniskowy numer bezpośrednio?

[quote name='Ilonajot']pudelek zgloszony tu na dogo dziewczynom od Pudelkow

stwierdzily, ze slodki, ale przydalby sie fryzjer-nowa sesja zdjeciowa-oglodszenia, w tej kolejnosci :(

a w schronie jest tyle psow chorych starych i w potrzebie wiekszej niz fryzjer ... czyli ze bez fryzjera nasz Gucio nie ma szans?? nie wiem jak to rozumieć :(

do schronu z dworca jest daleko, to drugi koniec miasta, ale dojezdza autobus nr 14 :)[/QUOTE]

Oj tam bez fryzjera się obejdzie aczkolwiek pewnie po fryzjerze lepiej by się prezentował. Tylko czy teraz na zimę byłby sens go ciachać? Trzeba z ogłoszeniami ruszyć, i bez fryzjera znajdzie domek. W razie czego mogę tylko zadeklarować obcięcie mordki nożyczkami bo tu troszkę wprawy mam, całego się nie podejmę bo nie wiem co by z tego wyszło :lol:

Właśnie sprawdziłam na zumi.pl jak to daleko, pół godziny drogi, nie aż tak źle ale jednak podjadę autobusem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']info, link do astka jak mam mu zrobić FB??? halo Ilonajot[/QUOTE]

link - to chodzi o jego wlasny watek tu na dogo albo na amstafach? Tumis nie ma jeszcze takiego ... Jest tylko tu na watku zbiorowym.

tekst/info mysle ze mozna wziac od Pliny (jesli oczywiscie wyrazi zgode):


Tumiś to duży samiec w typie amstaffa. Ma około 10 lat. Do schroniska w Stargardzie Gdańskim trafił z interwencji, gryzł się na posesji z innym psem, nie wyszedł z tego bez szwanku. Kim był jego właściciel? Gdzie się podziewał podczas walki? Nikt tego nie wie.. Pewne jest to, że Tumiś tęskni. Tęskni tak bardzo, że nie wychodzi z budy, śpi. Może jest tak zmęczony czekaniem na swojego dawnego pana, a może wykończony życiem.
Może wie, że będąc starym psem nie ma szans na życie poza schroniskiem.
A może śpi, bo gdy śni zdarzają się piękne rzeczy? Tylko podczas snu ma człowieka przy boku, ciepło domu i codzienną porcję głaskania.
Spraw, żeby sen Tumisia stał się prawdą. Daj mu nadzieję i przekonaj go, że stary pies też może mieć szansę na miłość.
Tumiś na pewno nie zgadza się z innymi psami, ale do ludzi jest łagodny i przyjazny.
Kontakt w sprawie adopcji:
"OTOZ Animals" Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Hermanowska 24
83-200 Starogard Gdański
tel. 58 56 099 31
e-mail: [email][email protected][/email]

mysle, ze to zdanie o gryzieniu sie trzeba jednak wstawic, dla milosnikow amstaffow to nie nowina, ze te psy nie toleruja innych, a przynajmniej od razu bedzie wiadomo i Olenka nie bedzie musiala odbierac "niepotrzebnych" telefonow ... dopisalam natomiast zdanie, ze jest przyjazny do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...