Jump to content
Dogomania

Ten Czwarty, ON, 2-3 lata, okolice Warszawy, przemiły


baber :)

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]TEN CZWARTY... [/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/c1cfed91746e2e04med.jpg[/IMG][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moja historia jest krótka...w sobotę zostałem wywalony z samochodu. Myślałem, ze to taka zabawa z moim panem, ale nie udało mi się dogonić jego samochodu...nawet ograniczniki prędkości nie zatrzymały mojego pana...nie wiem gdzie on się tak spieszył...[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Położyłem się pod płotem pewnego domu gdzie zauważyłem pieski i kotki (chyba ich nie lubię), leże tam do dzisiaj, wychodzą do mnie takie fajne dzieci to się z nimi bawię. Jestem spokojny mimo, że młody. Nie uciekam, pilnuje swojej tymczasowej pani (szkoda, że nie mogę tu zostać...wiem, bo pani ma takie smutne oczy). Byłem z panią u weterynarza, niestety nie mam chipu, ani tatuażu, ale za to pan doktor wyleczył mój brzuszek. Martwię się, że mój pan po mnie nie przyjedzie, a pani mówi, że taki pan to nieszczęście i szuka mi [B]PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA[/B], który mnie pokocha... Pomóżcie mojej pani, bo chciałbym aby się uśmiechnęła....[/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Times New Roman]0-601-664-381[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Times New Roman]. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Może się uda i zostanę dla kogoś Tym Pierwszym?? [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Podnosze Tego Czwartego!
Pies jest super, bardzo lagodny i grzeczny.Sama go widzialam. Ania ma juz 3 psy i 2 kotki, nie jest w stanie go przyjac na zawsze. Pomozcie! Moze znajdzie sie milosnik ON-kow, ktory przygarnie mlodego Tego Czwartego!

Link to comment
Share on other sites

On jest tam troche ponad tydzień. Chodzi w kagańcu, albo kazde w innym pomieszczeniu.
Problem polega na tym ze kot był wychowany z poprzednik psem (Krzyczkowym) i nie wie ze pies może byc zagrozeniem.

To dobrzy ludzie, nie kazali go zabierac na już ale ja sie boje o kicie..
Morisowa a moze masz jakis pomysł? co im podpowiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...