Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkgreen]Dziękuje kochana.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Aż mi się znowu ręce trzęsą jak czytam.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Wiesz jeszcze duzo osób nie wie, że Sara odeszła. CO chwilkę ktoś się dowiaduje i wspomnienia powracają. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Saruś kochanie dziś idą do pracy widziałam bokserkę taka podobna do Ciebie. Wracając do domu spotkałam dwa bokserki. 0n duzy rudy pies, ona pregowana panna. Łopaty wisiały im do ziemie- taki gorąc.:p [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Wszystkie twoje rzeczy mam w kartonie. Legowisko na balkonie. Jasiu na nim przesiaduje :p .Stojak z miskami w kuchni pod stolem. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Wiesz na co to wszystko czeka psinko moja kochana? Ty wiesz i ja to wiem.:cool1:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Tak ROTTI to teraz tam w niebie ma pełne ręce roboty. Nie nudzi się na pewno.Rotti kochana - ja już CIę widze w towarzystwie tych wszystkich psów.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=darkgreen]Ten gołąb to Ty Saruś. On co chwilkę do nas przytalatuje. Najpierw siada na gałęzi. Potem siada nad oczkiem. Długo sie przypatruje. A na samym końcu podnosi sie do lotu i odlatuje. KOło rózy posadze jeszcze jakiś kwiatek. CObyś miała kolorowo.:loveu: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Narazie wyrosły ci tam grzybki.:crazyeye:[/COLOR][/B] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jolu dziękuje. CIesze się, że mogłam Was poznac. Pieseczka też. On jest piękny. Teraz zobaczyłam go na zywo. A nasze piechy za TM ciesza się z naszego spotkania. I ta burza na dworcu one to uknuły.POpłakałąm sie włąsnie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B]Jolu dziękuje. CIesze się, że mogłam Was poznac. Pieseczka też. On jest piękny. Teraz zobaczyłam go na zywo. A nasze piechy za TM ciesza się z naszego spotkania. I ta burza na dworcu one to uknuły.POpłakałąm sie włąsnie.[/B][/quote][I];)oj była burza .To nasze pieski zrobiły sobie imprezkę z okazji naszego spotkanie ...my tutaj a one za TM ....to znowu był ZNAK;)
Dziekuję Wam pieseczki , bo dzięki Wam znamy się .
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Tak ALu to chyba ona.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Sarus jutro znowu piatek. Teraz jest lato -dni są długie. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Wczoraj oporządziłam Twoją róże. Ogrodziłam ją zieloną specjalną taśmą. Chce tam jeszcze posadzić inne kwiatki. Siedziałąm tam wczoraj i rozmyślałam. Wiesz psinko, że moi pańcio i pacia nie moge żyć bez psa. NIe tak dawno wymiekli:placz: Czekamy na wieści, czy boksie są już w drodze.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]bardzo mi Ciebie brakuje.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]dopiero teraz to wszysko przeczytałam(tak mi przykro łzy zame cisną się do oczu tyle pieknych lat razem soedzonych):placz: :cry: .
Agga to dla ciebie i Sarci[COLOR=black].[/COLOR][COLOR=cyan](nie zastaranne:oops: ).[/COLOR]
[IMG]http://img467.imageshack.us/img467/3073/anio7tr.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Najdłużesze to rozstanie po którym się zyje[/B]
[B]Jakby serce pękło i nic się nie stało.[/B]
[B]Rozstania co przychodzą gdy[/B]
[B]nic nie wiesz o tym i [/B]
[B] w taki sposób, że nikt nie rozumie.[/B]

[CENTER]ks. Twardowski[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Piątek...kolejny...Odeszłas a mi teraz włąsnie tak bardzo CIebie brakuje. Własnie teraz:-( Zawsze byłaś , zawsze mogłam sie wygadać, przytulić. Ty zawsze wysłuchałaś, nic nie powiedziałaś, ale byłas. Twoja bezwarunkowa miłość.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Wczoraj byłam na działce. Twoja róza już przekwitła, ale pnie sie do góry, do słońca. Tak jak Ty ona lubi promienie słoneczne. Kiepski ten rok...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...