Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agga - jesteś wspaniała i dzielna, a wspierając nas po stracie Bajanka, sama znosisz i masz do udźwignięcia gigantyczny ciężar. Rozumiem wszystko... Nie umiem jednak nic więcej napisać. Chciałbym kiedyś Cię spotkać, a napewno kiedyś spotkamy się na wspólnym spacerze, TAM, z naszymi pociechami do których tak tęsknumy.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Jolu, rekma dziękuje Wam za te słowa.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Własnie minęła 17:40 to właśnie wtedy Sara odeszła. Tak bardzo za nią tęsknie. Przed chwilką powiedziałam takie zdanie: Czas wyczyścic uszka i możecie uwierzyć lub nie autentycznie się poryczałam. Tak mówiłam do Sarci.:placz:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Saruś dziś mi się śniłaś. To był miły sen. Byłaś taka szczęsliwa a tym łożeczku. Lezałaś z Jasiem i Tz mojej siostry. Nic więcej do szczęścia nie było CI potrzebne:loveu: [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Wiesz wczoraja tak sobie rozmawiałam z moim mężusiem i strasznie żałuje, że nie mógł CIę poznać a Ty jego. Na pewno oboje byście się polubili. Ja to wiem na pewno:p Heheh nawet byłabym chyba zazdrosna bo wiem co potrafiłaś robić:p Oj Saruś czasami jak o Tobie rozmawiamy rozklejam się - wczoraj tak własnie było. Już niedługo święta. Pierwsze Boże Narodzenie bez Ciebie:-( Póżniej moje urodziny i też bez Ciebie.Czuwaj nademna tam gdzie jesteś. A może to właśnie TY zesłałaś mi pewną osobę ? CO Saruś?[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Agga wspierałaś mnie w moich trudnych chwilach,dziś dopiero przeczytałam Twój wątek.Pustka i ból są nie do zniesienia,nie ma dnia bez łez,jest mi tak cholernie ciążko,wiem co czujesz i przez co przeszłaś....I jeszcze,żeby ta najtrudniejsza decyzja nie była moją decyzją...Boże!!!

Moje sny na miarę moich myśli są poplątane i niepoukładane,są straszne śni mi się ciągle smutna Wega ,albo Wega w ataku........
Przepraszam nie mogę dalej pisać....

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Jolu ja wiem, że ona się do tego przyczyniła:p [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Aga wiem co czujesz. Wiem co przeżywałaś zanim Wega odeszła. Samej mi cięzko jak pisze. Niedługo minie rok. Rok bez niej. Rok smutków i ciągłych wspomnien.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Aguś mam nadzieje, że kiedyś się spotkamy. Szkoda, że do tej pory nam się to nie udało.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Są kolejne piątki , kolejne niedziele , poniedziałki wtorki , kolejne 11, 17, 3.....dla kazdego znaczą jednak to samo ...ból, żal , rozpacz ...ale znacza też czas jaki spędziliśmy z kimś kogo my i kto nas pokochał szczerze i bezwarunkowo.
Dzięki nim też poznaliśmy się tutaj ...to też chyba jakiś znak:loveu:
Najważniejsze PAMIĘTAĆ
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ala pieknie napisala! Tylu wartosciowych i wspamialych ludzi poznalam i ja na dogo - a glownie tu, na TM - spojrz w lustro, a jednego z nich zobaczysz!
Nie mow, ze Sarci nie ma - Ona jest, tylko ,ze w innym wymiarze! Jest, byla i bedzie! Tak jak inni nasi Przyjaciele, ja w to wierze! W piatek liczylam , ile to juz godzin zyje na ziemi bez Atosa - wynik mnie przerazil - ponad 17 tysiecy! To ogromnie duzo. Ale wiem, ze to tyle samo godzin pokory, tesknoty i trudu, by stac sie lepszym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']"

Wydaje mi się, że zawsze bedziesz wracała myślami do Sarusi. Na to chyba nikt nie wymyślił lekarstwa. Ale to dobrze, bo dzięki temu zawsze zostaną w naszej pamięci.[/quote] - tak - masz racje - ja nie chce zapomniec o Atosie , o Sarci,. o Harleyu, o Raptusie, o Bajanku, o Meli, o Belci, o Psotuni i o wielu naszych Przyjaciolach!
NIe chce! Jest mi to potrzebne do zycia, do tego, by poczuc sie , ze jestem czlowiekiem!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...