Jump to content
Dogomania

Fundacja Boksery w Potrzebie- żółty Borysek ma DOM!!!


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

List od Boryska z 5 lipca:

"[SIZE=2]Postanowiłem zostać w Gdańsku: tu mnie już kochają, wiem, że inni też by mnie pokochali, ale jeszcze mnie nie znają, a ja i moi opiekunowie, którzy ani przez chwilkę się nie zawahali i dali mi dom, niby tymczasowy, jesteśmy dla siebie (mają fajne łóżko) - no i ten kot
Proszę mnie przenieść do NOWEGO DOMU, ja tu zostaję!
Wdzięczny wszystkim, kochający, szczęśliwy
Wasz Borys"[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']List od Boryska z 5 lipca:

"[SIZE=2]Postanowiłem zostać w Gdańsku: tu mnie już kochają, wiem, że inni też by mnie pokochali, ale jeszcze mnie nie znają, a ja i moi opiekunowie, którzy ani przez chwilkę się nie zawahali i dali mi dom, niby tymczasowy, jesteśmy dla siebie (mają fajne łóżko) - no i ten kot
Proszę mnie przenieść do NOWEGO DOMU, ja tu zostaję!
Wdzięczny wszystkim, kochający, szczęśliwy
Wasz Borys"[/SIZE][/QUOTE]
Iza, ..................................... :-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Czemu Kapselku płaczesz??? Chłopak w końcu się doczekał swojej przystani i swoich ludzi!!! Po tylu miesiącach oczekiwania! Ciesz się! nie płacz![/QUOTE]
Ryczę ze wzruszenia normalnie, chłopak mi tak długo na sercu leżał, że teraz nie mogę się powstrzymać do łez :shake::shake::shake::shake: :-(:-(:-(

Nareszczcie ktoś pokochał tego mądrego i kochanego chłopaka........NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!
Iza za taką cudną wiadomość, to ja Cię normalnie uduszę ze szczęścia!!!!!!!!! :calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wieści z Broysowego domku:

"[SIZE=2]Witam!

Jesteśmy po wizytach u weterynarza, Borys został zaszczepiony na wściekliznę, odrobaczony i zabezpieczony przez kleszczami i pchłami. Resztę szczepień na choroby zakaźne wet powiedział, że możemy zrobić w następnym miesiącu, bo teraz mamy potwornie dużo innych wydatków. Pytałam kilka razy, ale zapewniał, że te szczepienia mogą poczekać

Stwierdził też grzybicę i zalecił cotygodniowe mycie łap w nizoralu. (Pierwsze mamy już za sobą, najgorsze jest wejście do wanny, potem to już jakoś idzie ;P ) Borys ma też takiego niewielkiego "guziołka" na lewym boku którego sobie rozgryzł, wet zalecił maść, smarujemy 2 razy dziennie i już jest znacznie lepiej. Maść działa tak, że go już nie swędzi, więc nie rozgryza i "guziołek" się pomniejsza i goi

Gdyby jednaj zaczął gryźć wet zalecił ten "klosz", czy "kołnierz" nie pamiętam teraz jak to się nazywa, ale Borysowi bardzo się to nie podobało, nawet przymiarka w gabinecie i nie obgryza ;]

Kot już przyzwyczaił się do tego olbrzyma który kręci się po pokojach i dopóki pies go nie próbuje "zaczepiać" nosem nie zwraca uwagi. Patrzy tylko z politowaniem jak Borys skacze jak szalony jak wracamy do domu i trochę z przerażeniem jak wielkie kęsy jedzenia znikają w jego mordzie

To tyle z Borysowych wieści ode mnie, wieczorem Borys napisze też coś od siebie, mam nadzieję, bo od kilku dni mówi, że koniecznie chce się z wami podzielić tym co się u niego dzieje. [/SIZE]"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Borysiątko:

[SIZE=2]2. Borys
[IMG]http://a.imageshack.us/img808/612/dkk4736.jpg[/IMG]

3. Borys
[IMG]http://a.imageshack.us/img713/5352/dkk4758.jpg[/IMG]

4. Borys
[IMG]http://a.imageshack.us/img820/8933/dkk4760.jpg[/IMG]

5. I jeszcze raz Borys
[IMG]http://a.imageshack.us/img815/6175/dkk4770.jpg[/IMG] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...