Jump to content
Dogomania

Pytania Do Zagrzywaczonych :)


Nesjanna

Recommended Posts

miniaga - możemy tak sobie pisać w nieskończoność

powtarzam raz jeszcze - przyjęłam słowa krytyki od innych ale nie rozumiem twojego stanowiska wobec mojej osoby - piszesz bzdury i nie mam ochoty więcej z tobą dyskutować, życzę powodzenia na ringu, w życiu prywatnym oraz tego żeby ciebie też ktoś tak bezczelnie oceniał nie znając prywatnie.

Jeszcze raz wszystkich czytających bardzo przepraszam za głupią dyskusję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesjanko dziękuję za zyczenia - mam nadzieję, że spełanią się wszystkie:lol:
Nie zauwazyłam abym oceniała Twoje zycie prywatne lub poczynania w nim:crazyeye: Jedyne czego nie rozumiem to czemu się obruszasz:crazyeye: Ale przeciesz nie musze wiedziec wszystkiego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No cóż przeczytałam cały wątek od początku i nie znalazłam w swoich wypowiedziach niczego co zachaczałoby o twoja prywatność. Znalazłam natomiast wypowiedż Marty Chmielewskiej

[B]Cóż mogę powiedzieć, poza tym, że grzywacze do yorków wcale nie mają daleko (wizualnie), to pieski ozdobne z grupy IX. Portal jest słodko fioletowy, logo jest jak najbardziej w klimacie :smile:[/B]
[B]

[/B]Nigdy nie interesowałam się yorkami i nie posiadałam tej rasy, ale Nesjanka, która ma ta rasę chyba zgodzi się ze mną, że Yorki nie należą do IX grupy tylko do III

Link to comment
Share on other sites

wszyscy chyba widzieli ten blad-nie sadze zeby MARTA majac staficzke- tez terierke nie wiedziala w jakiej grupie sa yorki
dziewczyny WASZE zacietrzawienie chyba osiagnelo poziom wirusa H5...jesli moge o cos prosic to spokoj:mdleje: :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Nesjanko naprawde znudziło mi się odpisywanie Tobie i widzę, że jednak Tak naprawdę nic nie rozumiesz. W co tam sobie wierzysz Twoja sprawa i polecam przyjrzeć się troche sobie z boku, bo ja całej tej dyskusji nie prowadziłam z jakiejś złosliwosci. Jedyne co mnie zirytowało to twj post, gdzie na moje uwagi co nie podoba mi się w twoim portalu zaczełas mi mówić co ja mam robic albo czego nie robić. Nie tworzę portalu, nie wziełam na siebie tej odpowiedzialności i nic nie muszę. I tak w drodze wyjaśnienia ogólnodostępny portal i ty jako jego powiedzmy autor jak również to co dzieje się na ringu podczas wystawy nie jest twoją prywatną sprawą.

I na tym kończe dyskusję cokolwiek byś nie napisała.

Link to comment
Share on other sites

ostatnio napisałam, że chyba juz tu nic nie bede pisała. dzis "chyba" zamieniło się na "na pewno". miniaga, jestes zacietrzewiona. normalnie źle sie robi jak sie to czyta, żeby nie powiedzieć gorzej. zawsze czegoś trzeba sie czepić. wyluzujcie. w życiu są ważniejsze sprawy niż kolor strony, czy to, że pies ma krzywe nogi, garba, czy jeszcze cos innego. atmosfera tutaj jest taka sama jak wokół ringu; dwa obozy, które sie nienawidza i najezdzaja na siebie z kazdej strony. mi to nie odpowiada. cześć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza'] atmosfera tutaj jest taka sama jak wokół ringu; dwa obozy, które sie nienawidza i najezdzaja na siebie z kazdej strony[/quote]
[COLOR=darkred][B]przecież to WY tworzycie te atmosferę !!!![/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen]kochacie sie na forum jak gołąbki a na wystwie jeden drugiemu by "nóz w plecy wbił"....i potem powrót na forum i znowu wszystcy sobie słodzą, ciumkają, cmokają,miziają, ciumkają.....i .....wystrczy JEDNO zdanie krytyki i sie zaczyna !!!...........WOJNA !!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=darkgreen]i tak gotujecie sie w tym własnym sosie wkoło, jedni drugim dokopując, krytykując,wyszydzając....każdy wygarnie to co mu leży na sercu ud dawna i sie uspakaja i znowu zaczyna sie słodzenie....[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]ale z twarzą wychodzą stad tylko osoby, które nie boją sie krytyki i oceny, które są szczere a nie zafałszowane jak cAła reszta...[/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]jak widac na załączonym obrazku nie potrzeba SengaSengany żebyście sie "pozabijali"....:lol: :lol: :lol: :lol: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']ostatnio napisałam, że chyba juz tu nic nie bede pisała. dzis "chyba" zamieniło się na "na pewno". miniaga, jestes zacietrzewiona. normalnie źle sie robi jak sie to czyta, żeby nie powiedzieć gorzej. zawsze czegoś trzeba sie czepić. wyluzujcie. w życiu są ważniejsze sprawy niż kolor strony, czy to, że pies ma krzywe nogi, garba, czy jeszcze cos innego. atmosfera tutaj jest taka sama jak wokół ringu; dwa obozy, które sie nienawidza i najezdzaja na siebie z kazdej strony. mi to nie odpowiada. cześć.[/quote]


Pani Myszo no cóż aż tak mnie nienawidzisz? Nie wiem, ale osobiście nie traktuje twojej krytyki jako przejaw jakiejs wojny.A moze powinnam.I przepraszam do którego obozu mnie zaliczasz, chętnie się dowiem. Ja nawet nie wystawiałam psa a już toczę wojnę. Tak, że naprawiam swój bląd i piszę od nowa na temat logo Nesjanki.

Nesjanko prześliczne, jakie kwiatuszki słodziutkie, i te różowe tlo:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: . Poprostu boskie. Portal genialny, bardzo dużo informacji i przejrzyście, czytelnie poukładane.

A teraz idę sie pożygać(nie dobrze mi również) a potem złapię za słuchawkę i tak ją obgadam .........najlepiej dodoając rzeczy niezgodne z prawdą

Proszę bardzo Pani Myszo:loveu: Rozumiem, że w związku z tym, że ty mnie skrytykowałaś a ja Ciebie to znaczy, że już jesteśmy w stanie wojny? Śmieszne!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana'][COLOR=darkred][B]przecież to WY tworzycie te atmosferę !!!![/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen]kochacie sie na forum jak gołąbki a na wystwie jeden drugiemu by "nóz w plecy wbił"....i potem powrót na forum i znowu wszystcy sobie słodzą, ciumkają, cmokają,miziają, ciumkają.....i .....wystrczy JEDNO zdanie krytyki i sie zaczyna !!!...........WOJNA !!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=darkgreen]i tak gotujecie sie w tym własnym sosie wkoło, jedni drugim dokopując, krytykując,wyszydzając....każdy wygarnie to co mu leży na sercu ud dawna i sie uspakaja i znowu zaczyna sie słodzenie....[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]ale z twarzą wychodzą stad tylko osoby, które nie boją sie krytyki i oceny, które są szczere a nie zafałszowane jak cAła reszta...[/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]jak widac na załączonym obrazku nie potrzeba SengaSengany żebyście sie "pozabijali"....:lol: :lol: :lol: :lol: [/B][/COLOR][/quote]

Senga zgadzam się zupełnie w 100%,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Senga zgadzam się zupełnie w 100%,[/quote]
wiesz, do tej pory nikt sie tu ze mna nie zgadzał, czyżby jakieś novum nastąpiło????:razz: co bym nie napisała i czegokolwiek bym nie oceniła to zaraz zbierała sie grupa pod wezwaniem i odpierał atak, choćby nawet moja opinia była słuszna więc jestem zaskoczona tym zdaniem bardzo:crazyeye: , bo moja opinia która wyraziłam jest niezbyt pochlebna dla uczestników tego forum:p chyba...

Link to comment
Share on other sites

Senga cieszę się, ze tak pozytywnie Cię zaskoczyłam. Ja równiez mam podobne zdanie, mimo, ze sama piszę na tym forum. Grupkami pod wezwaniem sie nie przejmuję, krytyki zawsze wysłucham i ją przemyślę. Tym większe jest dla mnie zaskoczenie kiedy ludzie obrazają się an amen. Napiszna tym forum twój pies mi się nie podoba to zostaniesz jego wrogiem nr 1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Napiszna tym forum twój pies mi się nie podoba to zostaniesz jego wrogiem nr 1.[/quote]
ale chyba mnie akurat nie musisz tego pisać ????
napisałam tu swoją opinie nie raz i nie dwa, całkiem niedawno zreszta a co sie potem działo to sama wiesz....
[B]więc wrogów tu mam wielu ale zdnie nadal tylko jedno: [COLOR=darkred]nie cierpie obłudy i brzydze sie nią ![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]WIELKIE BRAWA DLA SenegiSenegany i dla Miniagi!!!! [/B]:
:klacz: :klacz: :klacz:
Jestem z wami!!! Sądze jezeli dalej ludzie beda tak pisac to tego forum w niedalekiej przyszlosci nie bedzie. Ja nie bede [B]bez powodu[/B] nikomu slodzila- to nie jest w mojej naturze. Juz raz napisalam ze pisze tylko prawde i zdania nie zmienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Agama nie jestem zacietrzewiona:lol: Natomiast szkoda, że ten błąd nie został usuniety. Ja nie mam zbyt obszernej wiedzy na temat teririerów i mi się nie rzucił w oczy. Agama życze dobrej nocki:lol:[/quote]

Miniaga, jak na razie, mocna jesteś w gębie, ale poza tym nic jeszcze nie zaprezentowałaś. Ani nie masz ciekawej strony, nigdy nie prowadziłaś portalu, nie znasz się na grafice (nie masz nawet banerka, rzecz banalna), nie masz osiągnieć w dziedzinie kynologii, ba, nawet nie wystawiasz swoich psów ale głos zabierasz na każdy temat. Pomyśl może nad karierą polityczną.
OCZYWISTYM DLA WSZYSTKICH POZA TOBĄ jest, że nie umieściłam yorków w grupie XIX a jedynie porównałam chińczyki do yorków pod względem przydatności i klimatu (ewentualnej kolorystyki portalu). Oba psy są ozdobne, bez względu na to, w której są grupie i nikomu nie trzeba tego tłumaczyć, nie na dogomanii. Nikomu poza tobą.
Poza tym jak się wchodzi na grzywki, wybaczcie, nigdzie nie ma bardziej dennej atmosfery jak tu, na grzywaczach. Schrzaniliście to forum tak bardzo, jak tylko się dało. Nic dziwnego, że większość zagrzywaczonych tu nie zagląda. Jest tu grupa ludzi, którzy mają na celu jedynie mieszanie, są zazdrośni, zawistni, podlizują się sobie nawzajem i słodzą aż mdli. I wiedzą wszystko najlepiej, pozjadali rozumy i nie uznają wyższych autorytetów. Wiadomo, jeśli kogoś nie da się zbić argumentem, można go obrazić, czyż nie? Nie daj boże gdy ktoś ma inne zdanie od ogółu, zlinczują.
Zadaniem tego topiku było ULEPSZENIE loga. Nesjanka miała jak najlepsze intencje, chciała liczyć się z waszym zdaniem (nie wiem dlaczego z reszą) i liczyła na normalne, spokojne i konstruktywne PROPOZYCJE, nie krytykę. Jedynie Agama napisała post który można było wziąć pod uwagę, do tego nie został odebrany negatywnie.
Chciałam jeszcze nadmienić, że nie jestem zagrzywaczona, mimo, że grzywacze posiadam zdecydowanie wolę towarzystwo bullowatych i jak widać na naszych bullowatych topikach, nie ma ani jednej obrzydliwej cechy jakie pojawiają się tutaj. Obserwuję te topiki od dawna i od dawna jestem zniesmaczona tym, co tu wyprawiacie. Aż się nie chce zabierać głosu.
Dla tych, którym nie spodoba się to co napisałam informuję, że nie mam najmniejszego zamiaru odpowiadać na posty, ten temat został dla mnie zamknięty a kwestia loga i banerka leży juz wyłącznie w mojej i Nesjanki gestii. Portal istnieje od niedawna i powinien być wspierany przez wszystkich zagrzywaczonych, bo na razie jest JEDYNY. Maga nie zna się prawdopodobnie na programach potrzebnych do tworzenia portalu, nie wystarczy znajomość htmla, jest to wielogodzinna, niewdzięczna praca i pewnie dlatego takowego portalu nie stworzy. Z resztą sama zaintersowana ma was wyraźnie głęboko gdzieś. I słusznie.
Ale żeby móc kogokolwiek oceniać, trzeba znać sie na tym, co sie ocenia i wiedzieć o czym się mówi.
No, zeszło mi trochę ciśnienie, dziękuję za uwagę, wiecej na tym temacie nie będę wyrażała swoich opinii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska'] Maga nie zna się prawdopodobnie na programach potrzebnych do tworzenia portalu, nie wystarczy znajomość htmla, jest to wielogodzinna, niewdzięczna praca i pewnie dlatego takowego portalu nie stworzy. Z resztą sama zaintersowana ma was wyraźnie głęboko gdzieś. I słusznie.
[/QUOTE]

Maga nie ma zainteresowanych głęboko gdzieś, tylko mam głęboko gdzieś jak będzie wyglądał portal... bo to czy będzie różowy, zielony, sraczkowaty w kropki to dla mnie mało istotne. Liczy sie zawartość portalu, póki co jest ona skromna, ale na pewno ulegnie to zmianie...

A co do mojego portalu - czy strony o rasie (zwał jak zwał) - na dzien dzisiejszy nie czuje sie na siłach... a wszystkie informacje będę sumiennie umieszczała na mojej stronie... :) Mysle, ze na dzien dzisiejszy jest tam duzo ciekawych rzeczy na temat grzywaczy... planuje dodać jeszcze choroby (narazie zbieram o tym informacje) Pozyjemy zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Miniaga, jak na razie, mocna jesteś w gębie, ale poza tym nic jeszcze nie zaprezentowałaś. Ani nie masz ciekawej strony, nigdy nie prowadziłaś portalu, nie znasz się na grafice (nie masz nawet banerka, rzecz banalna), nie masz osiągnieć w dziedzinie kynologii, ba, nawet nie wystawiasz swoich psów ale głos zabierasz na każdy temat. Pomyśl może nad karierą polityczną.
OCZYWISTYM DLA WSZYSTKICH POZA TOBĄ jest, że nie umieściłam yorków w grupie XIX a jedynie porównałam chińczyki do yorków pod względem przydatności i klimatu (ewentualnej kolorystyki portalu). Oba psy są ozdobne, bez względu na to, w której są grupie i nikomu nie trzeba tego tłumaczyć, nie na dogomanii. Nikomu poza tobą.
Poza tym jak się wchodzi na grzywki, wybaczcie, nigdzie nie ma bardziej dennej atmosfery jak tu, na grzywaczach. Schrzaniliście to forum tak bardzo, jak tylko się dało. Nic dziwnego, że większość zagrzywaczonych tu nie zagląda. Jest tu grupa ludzi, którzy mają na celu jedynie mieszanie, są zazdrośni, zawistni, podlizują się sobie nawzajem i słodzą aż mdli. I wiedzą wszystko najlepiej, pozjadali rozumy i nie uznają wyższych autorytetów. Wiadomo, jeśli kogoś nie da się zbić argumentem, można go obrazić, czyż nie? Nie daj boże gdy ktoś ma inne zdanie od ogółu, zlinczują.
Zadaniem tego topiku było ULEPSZENIE loga. Nesjanka miała jak najlepsze intencje, chciała liczyć się z waszym zdaniem (nie wiem dlaczego z reszą) i liczyła na normalne, spokojne i konstruktywne PROPOZYCJE, nie krytykę. Jedynie Agama napisała post który można było wziąć pod uwagę, do tego nie został odebrany negatywnie.
Chciałam jeszcze nadmienić, że nie jestem zagrzywaczona, mimo, że grzywacze posiadam zdecydowanie wolę towarzystwo bullowatych i jak widać na naszych bullowatych topikach, nie ma ani jednej obrzydliwej cechy jakie pojawiają się tutaj. Obserwuję te topiki od dawna i od dawna jestem zniesmaczona tym, co tu wyprawiacie. Aż się nie chce zabierać głosu.
Dla tych, którym nie spodoba się to co napisałam informuję, że nie mam najmniejszego zamiaru odpowiadać na posty, ten temat został dla mnie zamknięty a kwestia loga i banerka leży juz wyłącznie w mojej i Nesjanki gestii. Portal istnieje od niedawna i powinien być wspierany przez wszystkich zagrzywaczonych, bo na razie jest JEDYNY. Maga nie zna się prawdopodobnie na programach potrzebnych do tworzenia portalu, nie wystarczy znajomość htmla, jest to wielogodzinna, niewdzięczna praca i pewnie dlatego takowego portalu nie stworzy. Z resztą sama zaintersowana ma was wyraźnie głęboko gdzieś. I słusznie.
Ale żeby móc kogokolwiek oceniać, trzeba znać sie na tym, co sie ocenia i wiedzieć o czym się mówi.
No, zeszło mi trochę ciśnienie, dziękuję za uwagę, wiecej na tym temacie nie będę wyrażała swoich opinii.[/quote]

Marta po pierwsze nie musze miec strony o psach ani nie widze potrzebowania reklamowania tutaj ani swojego forum, które
ma zupełnie inną tematykę ani strony fundacji nad którą pracujemy. NA grafice znam się średnio, ale w zwiazku z tym że większość rodziny mojego męża pracuje w reklamie, poligrafii, chcąc nie chcąc nasiąknełam tym trochę. Są to osoby, które pracują w tym zawodzie od lat kilkunastu i kilkudziesieciu. Nie potrzebny mi banerek narazie - dlatego tez go nie ma. Swoich kompetencji i wiedzy do oceniania portalu nie musze przedstawiac, ale daleka jesteś od prawdy.
Nie mniej jednak mogłaś odnieść takie wrażenie i nie mam Ci tego za złe.

To jest forum dyskusyjne na, ktorym kazdy może wyrażac własne zdanie niezaleznie od tego czy komuś się to podoba czy nie. Marta proszę byś zacytowała mi w którym miejscu obraziłam Nesjankę? Po drugie Marta jak już zauwazyłas nie wystawiam swoich psów, nie mam hodowli i tym bardziej nie rozumiem O CO MAM BYC ZAWISTNA, ZAZDROSNA ALBO KOMU SIĘ PODLIZUJĘ?

I nie za bardzo rozumiem to że nie wystawiam swoich psów to ma być zarzut? Moje suki mają 7 i 4 miesiące:crazyeye: Może polece już je pokryje, bo inaczej nie mogę zabierać głosu na temat portalu wystaw itp.

Link to comment
Share on other sites

miniaga, nikogo z forum, ciebie rowniez, nie traktuje jako wroga. do niedawna myslalam, ze mam wsrod was wielu nowych znajomych , ktorzy maja ta sama pasje co ja, czyli psy, a w szczegolnosci grzywacze. to ,ze pisze, ze jakis piesek, ktorego zdjecia wstawiacie jest sliczny to znaczy ze tak mysle. jestem znana z tego, ze podoba mi sie kazdy pies, niezaleznie czy rasowy, czy nie, czy bez nogi, czy slepy. na kazdego reaguje tak samo, zadnemu psiakowi na ulicy nie przepuszcze i kazdy jest obsypany komplementami. nie moge tutaj pisac za innych, ale wiem co pisze i co mysle, i jezeli zachwycam sie waszymi psami to znaczy ze jestem nimi zachwycona. jezeli cos mi sie nie podoba to o tym pisze, tak jak teraz. nie mam tutaj zamiaru prowadzic z nikim wojny, bo naprawde mam swoje problemy, a nowych, tak blachych jak niektore na forum mi nie trzeba.
nie trzeba sobie słodzic, wystarczy byc miłym. a jak chce sie powiedziec cos niemiłego, to moze lepiej przemilczec. nie mowie tu o konstruktywnej krytyce, ale o "napasci".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...