Jump to content
Dogomania

Pytania Do Zagrzywaczonych :)


Nesjanna

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszyscy ogladaja i nikt sie nie wypowiada:placz: mialam dosc duzo zawodowo do czynienia z projektami ...i uwazam ze brak czytelnosci...soorryyy
napis widoczny ale WIZERUNKI PRZEDSTAWICIELI RASY NIE SA CZYTELNE DLA NIEWTAJEMNICZONYCH:placz: duzo dodatkowych slodziutkich elementow tez wplywa nie najlepiej...
taki projekt powinien byc czytelny dla wszystkich
mysle ze nikt sie na mnie nie obrazi -to jest banerek dla grzywomaniakow :lol: -jesli taki byl cel ...

Link to comment
Share on other sites

Agamko, to nie jest baner tylko takie... hm logo, które bedzie na stałe umieszczone w portalu o grzywaczach (zmist tego który jest obecnie, z rysunkiem Joli Ciupka), więc tam juz nie musi być mocno widoczny wizerunek psów. Baner reklamujacy portal będzie w pobnym klimacie, ale ruchomy, flashowy i na pewno dużo czytelniejszy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']wszyscy ogladaja i nikt sie nie wypowiada:placz: mialam dosc duzo zawodowo do czynienia z projektami ...i uwazam ze brak czytelnosci...soorryyy
napis widoczny ale WIZERUNKI PRZEDSTAWICIELI RASY NIE SA CZYTELNE DLA NIEWTAJEMNICZONYCH:placz: duzo dodatkowych slodziutkich elementow tez wplywa nie najlepiej...
taki projekt powinien byc czytelny dla wszystkich
mysle ze nikt sie na mnie nie obrazi -to jest banerek dla grzywomaniakow :lol: -jesli taki byl cel ...[/quote]
Agama - dzięki za krytykę !
Jeżeli możesz pomóc i np przysłać jakieś chociażby wizerunki grzywaczy - będę wdzięczna.

Jeżeli chodzi o słodkie elementy - to jest to zrobione celowo :razz: - nie wszystkim musi się to bardzo podobać - ale może rzeczywiście troszkę przesłodziliśmy.....

Bardzo chętnie przyjmę Twoje propozycje, a jeżeli banner / logo widzisz inaczej i masz zdolności twórcze - przyślij swoją propozycję, a najlepiej wstaw w tym temacie.

Napewno wszystko musi współgrać z szatą graficzną portalu.

Jeżeli ktoś inny jeszcze ma zdolności w tym kierunku i miały ochotę się podzielić - będzie bardzo fajnie.

Nie ogłaszam tu konkursu - ale naprawdę chcę żeby wizualnie portal odpowiadał większej części ludzi zainteresowanych rasą .

Link to comment
Share on other sites

Marta po co pytacie skoro uznałyscie, że jest dobre. Ja jestem zwolenikiem prostoty - cukierkowy jak dla mnie mógłby być portal yorków. i troche dziwinie dla mnie wyglada zestawienie np wyników wystaw i słodziutkich akcentów. Nie chce tutaj krytykowac, bo sam portal jest ok - mówiętylko o grafice.

Link to comment
Share on other sites

Cóż mogę powiedzieć, poza tym, że grzywacze do yorków wcale nie mają daleko (wizualnie), to pieski ozdobne z grupy IX. Portal jest słodko fioletowy, logo jest jak najbardziej w klimacie :-)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/4381/banerekzlogonumer2kopianadogo6.png[/IMG][/URL]Wszystkie uwagi będą brane pod uwagę, skoro powstał ten topik.
Jest jeszcze wersja uproszczona, tylko coś mi nie idzie wrzucanie.[U]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img308.imageshack.us/img308/3364/banerekzlogonumer2kopi5al.gif[/IMG][/URL]
[/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/420/banerekzlogonumer2kopianadogo3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie chcę krytykować bo to krytyka nie będzie- mi sie nie za bardzo nie podoba, ten pp na logo wygląda nienaturalnie jakoś...i ten pierwszy łysolek z lewej też..
ale za to w tle morda grzywaczowa super:)
tło tez ok ale te psy nie

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja zdecydowanie bardziej chętnie zaglądam na stronę Magi. Duzo informacji i przedstawione w przyjemniejszej dla mnie oprawie. Maga ponawiam swój apel o to bys zrobiła osobna stronę z informacjami o rasie:multi: :multi: :multi: na portal Nesjanki tez zagladam, ale wszystko jest dla mnie zbyt mało przejrzyste.

Marta jak dla mnie yorkom i grzywaczom bardzo daleko dla siebie, ale to dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Miniaga - nie wiem czy wiesz ale Maga bardzo pomaga w tworzeniu portalu (za co osobiście jestem bardzo wdzięczna :loveu:)

kolorystyka jest kwestją gustu - ja wolę żywe kolory,
nie lubię szarości !!! a poza tym mamy wiosnę !!!
Logo pewnie z czasem będzie się zmieniało ...

ufam, że dla większości ważniejsze będą informacje zawarte w portalu i wszystkich serdecznie zapraszam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nesjanko wiadomo, że nie dogodzisz wszystkim. Ja zaglądam na twoj portal i nawet się zarejestrowałam sie wczoraj. Nie mniej jednak marzę o jednym przejrzystej i czytelnej stronie - niekoniecznie redagowanej przez wszystkich. Podoba mi się to co Maga zrobiła na swojej stronie i np stronie Ress. Jej stylistyka i skrupulatność bardzo mi odpowiada i cieszyłabym się gdyby zdecydowała się stworzyc małą encyklopedie o grzywaczach.

Zreszta co tu sie dużo produkować - Ma dziewczyna talent i fajnie byłoby gdyby zrobiła coś na swoje konto.

znajomi szukają psa dla siebie i w poszukiwaniu wiedzy o rasie wpadli na dgm, ale przeglądanie tylu postów (nie tylko o grzywaczch) było dla nich problemem - ratunkiem okazała się strona Magi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Nesjanko wiadomo, że nie dogodzisz wszystkim. Ja zaglądam na twoj portal i nawet się zarejestrowałam sie wczoraj. Nie mniej jednak marzę o jednym przejrzystej i czytelnej stronie - niekoniecznie redagowanej przez wszystkich. Podoba mi się to co Maga zrobiła na swojej stronie i np stronie Ress. Jej stylistyka i skrupulatność bardzo mi odpowiada i cieszyłabym się gdyby zdecydowała się stworzyc małą encyklopedie o grzywaczach.

Zreszta co tu sie dużo produkować - Ma dziewczyna talent i fajnie byłoby gdyby zrobiła coś na swoje konto.

znajomi szukają psa dla siebie i w poszukiwaniu wiedzy o rasie wpadli na dgm, ale przeglądanie tylu postów (nie tylko o grzywaczch) było dla nich problemem - ratunkiem okazała się strona Magi.[/quote]

Miniaga - i właśnie dlatego, że dogomania to tylko forum dyskusyjne - potrzebne jest inne miejsce gdzie będzie zbiór danych z których osoba pragnąca kupić psa naszej rasy lub dowiedzieć się o niej więcej - będzie miała taką możliwość.

Mam jeszcze dużo pomysłów związanych z portalem i bardzo chętnie słucham opinii i zapotrzebowania - jednak wszystko pomalutku i z czasem no i nie wszystko jestem w stanie zrobić samodzielnie.

Ponownie zapraszam wszystkich do przesyłania swoich wiadomości na temat rasy oraz wszelkich ciekawostek które mogą być przydatne w portalu.

Na dogomani jest tak wiele zdolnych osób, że będę bardzo wdzięczna jeżeli podzielą się swoją wiedzą i czasem - Ciebie również gorąco zapraszam do przesyłania artykułów które wzbogacą portal i będą dostępne dla wszystkich.
Być może (w co bardzo wierzę) ludzie 10 razy zastanowią się zanim kupią psa, a wybór hodowli będzie przemyślany.
Oczywiście związane to będzie z tym, że Hodowcy będą musieli się bardziej starać i zdobywać coraz większą wiedzę kynologiczną - ale czy nie o to chodzi ....

Link to comment
Share on other sites

Nesjanko nie chcę się powtarzać więc powiem bez ogródek. Odezwałam się w tym watku tylko dlatego, że mam nadzieję, ze Maga ulegnie moim namowom i stworzy stronę o grzywaczach. Chcę byś jasno zrozumiała, że pomysł ten wyszedł ode mnie i że bedę męczyc Magę az się zgodzi. Nie chcę by ktoś jej cos zrzucał. Dlaczego tak mi na tym zależy - dlatego ze Twój portal nie spełnia moich wymagań i spełniać najprawdopodobniej nie bedzie. Po pierwsze powina go tworzyć osoba z rozgległą wiedzą - tobie i mnie napewno jej brakuje. Madze też, ale zbiera ona wszystkie materiały skrupulatnie i robi to z pasją - nie obciążając innych. osoby, które mają ogromna wiedzę najczęściej mają mało czasu, więc moga tylko współtworzyć, ale nie na takiej zasadzie jak u ciebie.Gdzie kazdy musi robić wszystko sam. W Polsce grzywacze zagosciły juz na dobre. Nasze psy zdobywają trofea na międzynarodowych ringach i podbijają serca w Polsce. Mysle że najwyższa pora by powstała strona - wizytówka polskich psów. ladrynkowa stylistyka i teksty"brak zdięcia - prosimy o dosłanie" według mnie nie są zbyt reprezentacyjne, dlatego traktuje twoj portal jako miejsce, gdzie miłośnicy grzywek chętnie zajrzą, podzielą się wiedzą. brak Ci determinacji by było to miejsce reprezentujące ogół grzywaczy. Byc może odbierzesz moje słowa jako krytyke, ale tak naprawdę cieszę sie, ze zdecydowalaś sie na zrobienie tego portalu - dla miłośników grzywków - mi poprostu brakuje - portalu dla hodowców i wystawców. Nie umiem inaczej tego ująć

Link to comment
Share on other sites

ODPOWIADAM:
"Nesjanko nie chcę się powtarzać więc powiem bez ogródek. Odezwałam się w tym watku tylko dlatego, że mam nadzieję, ze Maga ulegnie moim namowom i stworzy stronę o grzywaczach. Chcę byś jasno zrozumiała, że pomysł ten wyszedł ode mnie i że bedę męczyc Magę az się zgodzi. Nie chcę by ktoś jej cos zrzucał. Dlaczego tak mi na tym zależy - dlatego ze Twój portal nie spełnia moich wymagań i spełniać najprawdopodobniej nie bedzie."
[B][COLOR=DarkRed]Bardzo dobrze, że masz taki pomysł, ale może zamiast kogoś męczyć sama byś coś zrobiła ??? Ja wziełam sprawy we własne ręcę bo od zawsze brakowało mi miejsca gdzie laik może zdobyć informacje, zasięgnąć porad hodowców itp.[/COLOR][/B]
"Po pierwsze powina go tworzyć osoba z rozgległą wiedzą - tobie i mnie napewno jej brakuje. Madze też, ale zbiera ona wszystkie materiały skrupulatnie i robi to z pasją - nie obciążając innych. osoby, które mają ogromna wiedzę najczęściej mają mało czasu, więc moga tylko współtworzyć,"
[B][COLOR=DarkRed]Ciekawe, że znasz moją wiedzę !!!![/COLOR][/B]
"ale nie na takiej zasadzie jak u ciebie.Gdzie kazdy musi robić wszystko sam."
[B][COLOR=DarkRed]a co do tej pory zrobiłaś ???? bo jakoś nie przypominam sobie - a jeżeli nie odróżniasz portalu od strony domowej - to jest to naprawdę przykre....
[/COLOR][/B]"W Polsce grzywacze zagosciły juz na dobre. Nasze psy zdobywają trofea na międzynarodowych ringach i podbijają serca w Polsce. Mysle że najwyższa pora by powstała strona - wizytówka polskich psów. ladrynkowa stylistyka i teksty"brak zdięcia - prosimy o dosłanie" według mnie nie są zbyt reprezentacyjne,"
[B][COLOR=DarkRed]O ile wiem byłaś na ostatniej wystawie i mogłaś porobić zdjęcia - ciekawa jestem czy jeżeli kiedyś będziesz wystawiała - będziesz miała okazję porobić zdjęcia i spisać wszystkie wyniki - najłatwiej zrzucić odpowiedzialność na innych - prawda ?.[/COLOR][/B]
[COLOR=DarkRed][B]Zdjęcia psa z innej wystawy lub robione w plenerze mogę wstawić w każdym momencie, ale tu chodzi o to żeby zdjęcie było aktualne i żeby było widać przygotowanie psa na danej wystawie. Co niektórzy to rozumieją i przysyłają [/B][/COLOR]
" dlatego traktuje twoj portal jako miejsce, gdzie miłośnicy grzywek chętnie zajrzą, podzielą się wiedzą. brak Ci determinacji by było to miejsce reprezentujące ogół grzywaczy. Byc może odbierzesz moje słowa jako krytyke, ale tak naprawdę cieszę sie, ze zdecydowalaś sie na zrobienie tego portalu - dla miłośników grzywków - mi poprostu brakuje - portalu dla hodowców i wystawców. Nie umiem inaczej tego ująć[/quote
[B][COLOR=DarkRed]ja nie widzę potrzeby rozróżniania Miłośników od Hodowców można być i jednym i drugim, a stwierdzenia, że komuś brak determinacji są doprawdy żenujące ..... szczególnie w ustach kogoś kto niewiele robi w tym kierunku.....
Pozdrawiam serdecznie i myślę, że temat zakończyliśmy.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Widzę Nesjanko, że poczułaś sie zagrożona konkurencją - niepotrzebnie moja droga. Rozmawiamy na temat portalu, ale widzę, ze przeszłaś na atak na moją osobę więc pozwole sobie być równie swawolna. Jeżeli wziełaś sprawy we własne ręce to dlaczego jak ktoś ci chce przesłać materiały to każesz mu wstawiać samodzielnie? Laik zasiągnąc porad może na dgm - mi chodzi o zebranie wiadomości o grzywaczach w jednym miejscu. Rozumiem czym różni się strona domowa od portalu - Maga robi to z Pasji - portal jest komercyjny. Nie mam zamiaru wklejać na twoją strone nic - twój portal więc go twórz!!!!!!Jeżeli się tworzy portal to trzeba na takie rzeczy jak fotorelacja z wystawy znaleść czas i albo nie wstawiać zdięć aż do momentu gdy będzie się miało wszystkie, albo wstawic tylko zwyciężców. Zresztą twoja zabawka więc jak się nią bawisz twoja sprawa. Oczywiście że brakuje Ci determinacj, bo tłumaczysz się, że nie byłas w stanie wystawiać psów i zobic fotorelacji - gdzie ta determinacja?. Mogłas poprosić kogoś o robienie zdięć, spisanie wyników itp a nie czekać aż ktoś ci przyśle.

Co do twojej wiedzy - dużą to dla mnie ma Ressurus, Germanika i jeszcze parę osób. Są to osoby zajete które nie biorą się za rzeczy na które nie mają czasu. Mają oni nie tylko z rozległą wiedzą, ale również umieją tą wiedzę przenieść na hodowle i ringi. Ja nie twierdzę, że twoja wiedza jest mała, ale na pewno jest zbyt mała by douczać innych. [B]Zresztą nie wyobrazam sobie żebys doradzała komuś jak wystawiac psa. [/B]

Rozumiem że pytanie o logo wstawiłaś tutaj by rozreklamowac swój portal, ale jezeli wstawiłaś już jakiś temat to chyba nie każdy musi piać z zachwytu nad landrynkowym logo!!!!!

I jeszcze jedna sprawa dostałam dziś miłego maila od osoby, która nie raczyła się przedstawić(znamienne) że pisze w tym wątu bo jestem obrażona, ze nie przywitałaś się ze mną na wystawie.
Oświadczam więc, że po pierwszę pisze zawsze bardzo otwarcie we własnym imieniu dzięki temu nie musze sie zniżać do takiej podłości jak anonimy. Po drugie jezeli ktos podchodzi do grupki osób wypada powiedzieć Dzień Dobry (nie mówiąc o przedstawieniu się). To że nie zrobiłas tego nie jest dla mnie powodem do obrażania. Zauwałyłam juz że na wystawach takie rzeczy jak Dzień Dobry są pewną inowacją. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, że kazdy hodowca powinien być miłośnikiem grzywaczy, ale nie każdy miłośnik musi byc hodowcą, czy wystawiac grzywacze.

Moja teściowa zakochała się w rasie i chyba bedzie miemć grzywacza, ale nie interesują ją wystawy, hodowla itp.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkRed]miniaga -odpowiadam: [/COLOR][/B]
"Widzę Nesjanko, że poczułaś sie zagrożona konkurencją - niepotrzebnie moja droga."
[COLOR=DarkRed][B]Nie czuję się zagrożona i nie mam zamiaru konkurować o oglądalność, bardzo lubię Magdę i podziwiam ją za wspaniały handling (co osobiście jej powiedziałam) oraz za stworzenie bardzo ciekawej strony. [/B][/COLOR]
"Rozmawiamy na temat portalu, ale widzę, ze przeszłaś na atak na moją osobę więc pozwole sobie być równie swawolna."
[B][COLOR=DarkRed]Daleko mi do ataków na kogokolwiek - poprostu twoja wypowiedź na mój temat nie podoba mi się i nie życzę sobie ocenia mojej osobowości na forum publicznym - bo mnie nie znasz. [/COLOR][/B]
"Jeżeli wziełaś sprawy we własne ręce to dlaczego jak ktoś ci chce przesłać materiały to każesz mu wstawiać samodzielnie?"
[B][COLOR=DarkRed]Kto chciał mi przesłać materiały i kiedy ??? bo jakoś sobie nie przypominam - bardzo chętnie przyjmę wszelkie materiały / artykuły na e-mail bo narazie nikt jeszcze nie ma możliwości wstawiania własnych artykułów, żeby mieć taką możliwość musi mieć uprawnienia, żeby mieć uprawnienia musi wyrazić taką chęć, a ja muszę takiej osobie ufać . Mylisz wstawianie artykułów z dodaniem np ogłoszenia - co można zrobić samodzielnie po zarejestrowaniu i bez większych problemów (co ludzie już zaczęli robić)
[/COLOR][/B]"Laik zasiągnąc porad może na dgm - mi chodzi o zebranie wiadomości o grzywaczach w jednym miejscu. Rozumiem czym różni się strona domowa od portalu - Maga robi to z Pasji - portal jest komercyjny. Nie mam zamiaru wklejać na twoją strone nic - twój portal więc go twórz!!!!!!
[B][COLOR=DarkRed]ok od ciebie nic nie oczekuję, nie chcesz to nie !!!
[/COLOR][/B]"Jeżeli się tworzy portal to trzeba na takie rzeczy jak fotorelacja z wystawy znaleść czas i albo nie wstawiać zdięć aż do momentu gdy będzie się miało wszystkie, albo wstawic tylko zwyciężców. Zresztą twoja zabawka więc jak się nią bawisz twoja sprawa.
[B][COLOR=DarkRed]to ja będę decydować co i jak będzie wyglądać !! - to jest portal (czego w dalszym ciągu nie rozumiesz) i ma być to praca zbiorowa - raczej trudo mi będzie być na wszystkich wystawach w Polsce i nie sądzę żeby ktoś podołał takiemu zadaniu.[/COLOR][/B]
"Oczywiście że brakuje Ci determinacj, bo tłumaczysz się, że nie byłas w stanie wystawiać psów i zobic fotorelacji - gdzie ta determinacja?. Mogłas poprosić kogoś o robienie zdięć, spisanie wyników itp a nie czekać aż ktoś ci przyśle."
[B][COLOR=DarkRed]Znowu mnie oceniasz !!! nie wiem kto ci dał takie uprawnienia żeby oceniać innych ludzi, których się nie zna..... być może wynika to z braku doświadczeń życiowych .... niezbyt to dorosłe ...
nawet osoba która robi zdjęcia może coś przeoczyć , a wyniki są !! jak dla mnie jest ok, do tłumaczenia Ci czegokolwiek jestem bardzo daleka - jednak nie lubię jak ktoś nie rozumie sytuacji [/COLOR][/B]

"Co do twojej wiedzy - dużą to dla mnie ma Ressurus, Germanika i jeszcze parę osób. Są to osoby zajete które nie biorą się za rzeczy na które nie mają czasu. Mają oni nie tylko z rozległą wiedzą, ale również umieją tą wiedzę przenieść na hodowle i ringi. Ja nie twierdzę, że twoja wiedza jest mała, ale na pewno jest zbyt mała by douczać innych. Zresztą nie wyobrazam sobie żebys doradzała komuś jak wystawiac psa."[B]
[COLOR=DarkRed]i znowu ocena !!! - nie biorę się za douczanie innych i zdaję sobie sprawę gdzie mam braki, bardzo chętnie poobserwuję jak ty wystawiasz swoje psy !!! życzę powodzenia !!! [/COLOR][/B]

"Rozumiem że pytanie o logo wstawiłaś tutaj by rozreklamowac swój portal, ale jezeli wstawiłaś już jakiś temat to chyba nie każdy musi piać z zachwytu nad landrynkowym logo!!!!!"
[B][COLOR=DarkRed]Logo wstawilam licząc na opinię, (nie mialam na celu rozreklamowania portalu - bo robię to w różnych bardziej poczytnych mediach) nie spodziewałam się tylko napaści, przyjęłam komentarze innych osób wypowiadających się, tylko z tobą nie wiem czemu prowadzę to dziwną rozmowę .... [/COLOR][/B]

"I jeszcze jedna sprawa dostałam dziś miłego maila od osoby, która nie raczyła się przedstawić(znamienne) że pisze w tym wątu bo jestem obrażona, ze nie przywitałaś się ze mną na wystawie."
[B][COLOR=DarkRed]nie mam z tym nic wspólnego - ale skoro napisała to może coś w tym jest.... może tak właśnie odbierane są twoje posty

[/COLOR][/B] "Oświadczam więc, że po pierwszę pisze zawsze bardzo otwarcie we własnym imieniu dzięki temu nie musze sie zniżać do takiej podłości jak anonimy. Po drugie jezeli ktos podchodzi do grupki osób wypada powiedzieć Dzień Dobry (nie mówiąc o przedstawieniu się). To że nie zrobiłas tego nie jest dla mnie powodem do obrażania. Zauwałyłam juz że na wystawach takie rzeczy jak Dzień Dobry są pewną inowacją. ;)[/quote]"
[B][COLOR=DarkRed]Moim zdaniem gdy podeszłam do stolika nie było przy nim nikogo oprócz Pani Ewy (do której podeszłam specjalnie) oraz Ani. Dzień dobry mam we krwi, a z Anią przywitałam się przez podanie ręki i przedstawiłam się, jeżeli byłaś w pobliżu też mogłaś "wyciągnąć rękę" no chyba, że to jakaś ujma....

myślę, że powinnyśmy skończyć tą dyskusję
bo do niczego nie prowadzi
niepotrzebnie wstawiłam logo i zaczęłam ten temat,

przykre jest natomiast to, że już tak wiele osób odeszło z tego forum,
jeszcze zanim zaczęłam więcej pisać klika osób pisało mi, że w tej chwili tylko obserwuje forum bo nie mają ochoty narażać się na ataki.
Miniaga - zobacz kogo już nie ma ....

pozdrawiam wszystkich serdecznie i bardzo przepraszam za wątek loga z całą pewnością więcej tego nie zrobię.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Nie ma zamiaru dochodzić od kogo ten anoinm szkoda mi czasu na szukanie człowieka który jest zwykłym tchórzem. jestem jednak pewna że nie jest twojego autorstwa. Oceniać publiczny portal(stworzony podobno dla wszystkich) mam prawo, ponieważ wywołałaś temat prosząc o opinie nad logo. jesteś jego twórcą wiec w swoich wypowiedziach oceniałam tylko portal i Ciebie jako jego twórcę. Natomiast ty zaczełas atakowac mnie - stąd moje prawo do Oceny ciebie. ja jeszcze pamiętam twoje maile - prosze wstawić to czy tamto - Jak dla mnie jest to smieszne dlatego twój portal mi sie nie podoba. I nic już nie rozumiem z tego co piszesz, bo raz to jest portal gdzie laik może się doinformować i czegos nauczyć - w następnym poście zaś nikogo nie masz zamiaru uczyć. A może laik bedzie czerpał informację od osób, które jakoś znajdują czas by zrobić zdięcia, mimo że wystawiają swoje psy. Pytasz skad znam poziom twojej wiedzy - więc pospieszyłam ci z wyjaśnieniem - m.in z obserwacji Ciebie na ringu. Być może mi pójdzie podobnie - wkońcu to bedzie moja pierwsza wystawa. Nie boje się krytyki, ale jako czlowiek odpowiedzialny za pewne swoje poczynania cwicze z psami codziennie - tak żeby potem się nie wstydzić. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Nie chce tu wracać do sprawy przywitania, ale jak dla mnie pewne zasady życia społecznego sa oczywiste -podchodzę, wchodzę mówię Dzień Dobry. [/COLOR]
[COLOR=black]Nie jesteś jedyną osobą, która ma z tym problem i dlatego staram się na takie braki nie zwracać już uwagi. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]W zdaniu na temat portalu nie jestem odosobniona, ale nawet gdyby było inaczej nie zmieniłoby mojej opinii. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Znudził mi się teksty - zobaczcie jak wiele osób odeszło itp. Podobnie jak znudziło mi się nie mówienie pawdy, landrynkowe słówka a za plecami obgadywanie, podkładanie nóg itp. Mówię co mysle oosobom o których mówię. Stosuję tą prosta zasade od lat i nie mam zamiaru z niej rezgnować, tylko dlatego, zeby wysłuchac paru nieszczerych pochwał a następnie zostać obgadana za moimi plecami. Nie widze problemu by wejśc na forum Draczyn czy zadzwonic do niej jak mam ochote z nią porozmawiac i naprawdę mi jej tu brakuję, ale tez wiem, że tak naprawdę na kazym forum, gdzie omijane są pewne tematy - wcześniej czy póżniej atmosfera robi sie trudna. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Onka przepraszam, ze podaje tutaj twój przykład, ale staram się nie rzucac słów na wiatr. Z onką starłysmy się nie raz na tym forum- głównie na temat psów i naprawdę mogłabym z nia bez problemu usiąść i pogadać, bo nic nie mam do niej jako do człowieka. Jeżeli coś mi się podoba piszę jej o tym na forum, jeżeli nie również - mamy inne zdania na temat psów, hodowli itp, ale nie wiem jaka onka jest po za forum.Byc może Onka mnie nie lubi ze wzgledu na moją szczerość, ale wazniejsze jest dla mnie to że nie może mi zarzucić dwulicowości - cechy której nie toleruję u ludzi. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Z Angelem tez się starlam ostro a dzis nie mamy problemu żeby rozmawiać.Ludzi oceniam po tym jak znoszą krytykę. [/COLOR]
[COLOR=black]Tak naprawdę albo liczysz się z opinią o swoim portalu albo nie - z moją nie musisz, ale może nie warto wywoływac temetu [/COLOR][URL="http://www.grzywacze.pl"][COLOR=black]www.grzywacze.pl[/COLOR][/URL][COLOR=black] na stronach dgm, bo być może ktoś też bedzie chciał wyrazić swoje zdanie i nastąpi obraza majestatu. [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][B]Nie przepraszam nikogo za swoje posty - nie mam za co. Od dziecka wpajano mi, że prawda jest lepsza niż najmilsze kłamstwo. A szczery cżłowiek spi spokojniej[/B][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...