Jump to content
Dogomania

Pytania Do Zagrzywaczonych :)


Nesjanna

Recommended Posts

Pani Myszo oczywiście o żadnej wojnie mowy być nie może i naprawde nie traktuje tutaj nikogo jak wroga. Nie mniej jednak nie przypominam sobie bym na kogoś tutaj napadła - krytyka (nadmienie również, że napisałam, że portal jest ok, ale nie jest dla mnie wizytówką srodowiska) była niejako na zamówienie(patrz pierwszy post tego wątku - pytanie o opinie). Nigdzie nie było napisane TYLKO POZYTYWNE. Conajmniej 4 osoby skrytykowały mnie w tym watku i nie przypominam sobie bym obraziła się na smierć - choc chyba w przypadku Marty Chmielewskiej było to raczej spuszczenie powietrza niz konstruktywna krytyka. Jestem osobe dorosłą i w pełni odpowiadam za swoje słowa, dlatego naprawdę nie musze mieć niczyjego pozwolenia by pisać to co myśle. Nigdy również nie watpiłam w szczerość twoich wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja napiszę"z igły widły" dziewczyny!
przeciez ja za moment tez pójdę i wstrząsną mną torsje:roll:...

to było jedno proste pytanie ak widzicie to logo,pare osób napisało co im sie podoba, a co nie ale oczywiście trzeba było "dowalić":roll:
miniaga ja Ciebie coraz bardziej postrzegam jako osobę już sama nie wiem ale chyba lubującą się wręcz w wyrażaniu opinii (masz prawo jak najbardziej po to jest forum) nie na temat, wybacz ale tak jest

uwazam,że nie potrafisz czytac tego co jest napisane ze zrozumieniem...
i potem wychodzą takie własnie kwiatki (rzeczyb nie była goosłowna-na pytanie o logo forum potrafisz np. wyrzucic nesjance ,że to jaka ona ma wiedzę na temat grzywaczy -wybacz ale na pewno ma ona dużo większą (res przepraszam również ale sama chyba przyznasz rację) niż res:roll:,lub jak ona wystawia psy na wystawach :crazyeye:bo to juz wogóle

to byłojedno proste pytanie, cóż tak być musi chyba już, a szkoda

co ma pytanie o logo do tego jakieinformacje są na portalu? ja nie kogę mieć ani słowa krytyki bo do tej pory nawet nie zaogowałam się a pytanie było do zagrzywaczonych więc ja się taka czuję odpisałam co nie podoba mi się albo autorweźmie pod uwagę nasze opinie albo nie
ale wyrzucanie tego "co mam zrobi.c ztym palec którego mam na myśli" jest po prostu w tym momencie conajmniej dziwne:roll:

Link to comment
Share on other sites

res zgadzam się z Toba owszem , nie pisze o konkursie chodziło mi o pytanie nesjanki :"pytanie do zagrzywaczonych" na temat logo , to nie było pytanie konkursowe
a miniaga po prostu w międzyczasie odpowiedając na to postawiła milon innych zarzutów od tego,że portal "jest marny" do tego ze"wiedza równiez" itd...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']a ja napiszę"z igły widły" dziewczyny!
przeciez ja za moment tez pójdę i wstrząsną mną torsje:roll:...

to było jedno proste pytanie ak widzicie to logo,pare osób napisało co im sie podoba, a co nie ale oczywiście trzeba było "dowalić":roll:
miniaga ja Ciebie coraz bardziej postrzegam jako osobę już sama nie wiem ale chyba lubującą się wręcz w wyrażaniu opinii (masz prawo jak najbardziej po to jest forum) nie na temat, wybacz ale tak jest

uwazam,że nie potrafisz czytac tego co jest napisane ze zrozumieniem...
i potem wychodzą takie własnie kwiatki (rzeczyb nie była goosłowna-na pytanie o logo forum potrafisz np. wyrzucic nesjance ,że to jaka ona ma wiedzę na temat grzywaczy -wybacz ale na pewno ma ona dużo większą (res przepraszam również ale sama chyba przyznasz rację) niż res:roll:,lub jak ona wystawia psy na wystawach :crazyeye:bo to juz wogóle

to byłojedno proste pytanie, cóż tak być musi chyba już, a szkoda



co ma pytanie o logo do tego jakieinformacje są na portalu? ja nie kogę mieć ani słowa krytyki bo do tej pory nawet nie zaogowałam się a pytanie było do zagrzywaczonych więc ja się taka czuję odpisałam co nie podoba mi się albo autorweźmie pod uwagę nasze opinie albo nie
ale wyrzucanie tego "co mam zrobi.c ztym palec którego mam na myśli" jest po prostu w tym momencie conajmniej dziwne:roll:[/quote]

[B]onka[/B] Niestety problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz ty. ja napisałam co mi się nie podoba w logo na co zostałam poinformowana, że logo pasuje do portalu itd . ) I jak nie raczyłaś zauwazyc od pytania o logo do fragmentu mojej wypowiedzi, która przytaczasz zostało napisane pare postów. Nie przypominam sobie bym napisała: [I]Nesjanka landrynkowe logo masz małą wiedzę itd .[/I]Oczywiście możesz uproscic to do stwierdzenia: [B]Dowalic Nesjance!!![/B], ale nie przypominam sobie bym miała takie intencje:crazyeye:

Co do wyrazania opini - Dokładnie to samo zrobiłas w poście powyżej - więc nie rozumiem zarzutu:shake:

A tak wogóle to jak tak się wszyscy zbiorowo pozygają to przynajmniej baby na zbedne kilogramy nie bedziemy narzekać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Co sądzicie o tym? Wyglądają tak biednie :( Pewnie śa to z jakieś hodofli skoro taka cena, prawda?

[URL="http://allegro.pl/item114597911_grzywacz_chinski_szczenieta_.html"]http://allegro.pl/item114597911_grzywacz_chinski_szczenieta_.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...