Jump to content
Dogomania

Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)


Aleksa.

Recommended Posts

Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy.

[B]Trzeba dzwonić na 986

[/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tila jest naprawdę wspaniała. :lol: Łagodna, spokojna, mądra i karna, a przede wszystkim jest prześliczna. :cool3: Wszystkie trzy dziewczyny dogadują się SUPER. Tila ładnie je i szybko rośnie, już nie widać po niej, że była kiedykolwiek głodzona. Na dodatek dziewczyny już na tyle oswoiły się ze sobą, że karma wręcz potrafi zalegać w miskach. Wszelkie łakocie mile widzine - wszystkie trzy lubią gryźć kosteczki, ścięgna, etc.

Zabawki średnio je interesują, wolą "dorosłe zabawki" - czyli zabieranie i zakopywanie panom robotnikom miarek, pacek, etc. :diabloti:

Dzisiaj była u nas w odwiedzinach "mama" Freji, czyli Pani Weterynarz, która ją uratowała i wychowała. Tak więc Frejcia miała odwiedziny, a pozostałe dwie dziewczyny miały wizytę domową (ale się królewnom powodzi, co:evil_lol:). Bardzo dziękuję Pani Wet za wizytę - zaoszczędziło to dziewczynom stresu "klinicznego", a nam trochę czasu (hurrrra nie będzie wycieczki weekendowej do weterynarza:multi::multi::multi:). Każda z dziewczyn dzielnie przyjęła zastrzyk.

Tila została zaszczepiona i za 3 tyg. powtórka z rozrywki. :mad:

Na razie Tila wciąż szuka domku, ale nic na siłę - będzi u nas dopóki znajdzie się dla niej ekstra rodzinka. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zrobiłam dziewczynom wieczór piękności: Freja uwielbia czesanie - niezaleznie czym (szczotką miękką, twardą, zgrzebłem, etc.) pręży się, stoi cierpliwie, kładzie na plecach - ideał do czesania :lol:, Tila toleruje czesanie - ale nie lubi zgrzebłem tylko samymi szczotkami, wtedy traktuje czesanie jak głaskanie :cool3:, Nela uwielbia czesanie, ale po prostu nie ma czasu - jak tylko coś gdzieś zaszeleści, zaskrzypi to ucieka sprawdzić co w trawie piszczy :evil_lol:

Aha, p. wet. powiedziała, że Tila to okaz zdrowia. Jak do nas trafiła to miała brudne uszy i strasznie śmierdziała:diabloti:. Teraz w ogóle jej nie czuć, a uszy jakoś same się oczyściły (brud się wykruszył) i podczas czyszczenia żadnych "skarbów" nie znaleziono.

Próbowałam dzisiaj Tili założyć nową, niebieską obrożę, którą dostała w komplecie ze smyczą - jest jeszcze troszkę za duża, ale jakby nie miała czerwonej to ta niebieska mogłaby być.

Link to comment
Share on other sites

Ellig chciałam Ci wysłać PW ale wyskoczyła mi taka wiadomość,
[B]"Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji[/B]

[LIST]
[*]Ellig has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove Ellig from the recipient list and send the message again."
[/LIST]
Ellig czy możesz mi powiedzieć, gdzie można kupić taniej tą karmę Hillsa, którą daję Tili - może w jakimś sklepie kupujesz regularnie? Widzę, że moje dziewczyny zaglądają do miski Tili, więc im też ją kupię [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Atomowka, Ellig, Aleksandra 95 :placz::placz::placz::placz: O jednego psiaka mniej pracy...:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Piszę żeby powiedzieć, że :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: zdecydowaliśmy się zostawić Tilę u siebie:cool3::cool3::cool3:

Pomimo, że jest u nas tydzień to zdążyliśmy się z nią bardzo zżyć. :loveu::loveu::loveu: Dziewczyny się super dogadują, dzisiaj od 10:00 rano do teraz byliśmy z dziewczynami na dworzu - są niesamowite, ile radości, ile miłości, ile... są w stanie nam dać:evil_lol:, a my im.

Proszę o info co z karmą i innymi akcesoriami, czy mam to zachować, czy oddać, komu?
Czekam na kontakt :-)

Link to comment
Share on other sites

Xelka kocham Cię. jesteś cudowna i Twój TZ też:loveu::loveu::loveu: Jejku nawet nie potrafię opisać swojej radości, miodzio. Co do karmy i reszty to pytanie do Ellig bo to ona wszystko podarowała małej. Xelka DZIĘKUJE DZIĘKUJE BARDZO!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Xelka kocham Cię. jesteś cudowna i Twój TZ też:loveu::loveu::loveu: Jejku nawet nie potrafię opisać swojej radości, miodzio. Co do karmy i reszty to pytanie do Ellig bo to ona wszystko podarowała małej. Xelka DZIĘKUJE DZIĘKUJE BARDZO![/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziekuje za adoptowanie Tili, oczywiscie wszystko co dalam dla Tili to prezent:)
Wspaniala wiadomosc:)
Teraz tylko czekamy na kolejne wspaniale zdjecia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xelka2005']Ellig chciałam Ci wysłać PW ale wyskoczyła mi taka wiadomość,
[B]"Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji[/B]


[LIST]
[*]Ellig has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove Ellig from the recipient list and send the message again."
[/LIST]

Ellig czy możesz mi powiedzieć, gdzie można kupić taniej tą karmę Hillsa, którą daję Tili - może w jakimś sklepie kupujesz regularnie? Widzę, że moje dziewczyny zaglądają do miski Tili, więc im też ją kupię [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]

Niestety kupuje normalnie w sklepie internetowym kar-ma, podam link:

[url]http://www.kar-ma.pl/hills-hills-puppy-chicken-15kg-p-498.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Podczytywałam wątek, dzis wchodze a tu taka wiadomośc. Mam maly przesąd na dogo (troche głupi), że jak coś sensownego dzieje się na watku, a ja nie piszę to pies szybciutko znajduje dom.

Wielkie gratki, oby chowała się zdrowo i dawała wam dużo radości.

Link to comment
Share on other sites

Jejku Xelka super!!!!!:):):):):)BArdzo,bardzo dziękuję niech Tila się dobrze chowa!:):):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Na początku się wystraszyłam bo ta buźka :placz:już myślałam że coś się stało!!!A tu taka wiadomość!!:):):):multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim i Tili i w imieniu wszystkich którzy wspierali Tilkę a na wątku się nie udzielali. Marta jeżeli masz taki przesąd to może nie pisz na wątku Rufiego to lada moment znajdzie domek:eviltong:

Aha Ola poproś moderatora żeby przeniósł wątek do działu "w nowym domu"

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186224-Mix-siberian-husky-sunia-3-mc-szuka-DS%21%21%21%21%21%21-%29?p=14735114#post14735114"]http://www.dogomania.pl/threads/186224-Mix-siberian-husky-sunia-3-mc-szuka-DS!!!!!!-%29?p=14735114#post14735114[/URL] jak tu takie dobre osóbki to zapraszam do Ajeczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Tili i swoim dziękuję wszystkim za uratowanie Tili - to dzięki WAM mogła do nas trafić. Czytam większość wątków na dogo i chciałam podziękować również innym, którzy się udzielają: za dobre serce i wytrwałość w walce o naszych mniejszych przyjaciół. Ile łez smutku wylałam czytając o psich tragediach i łez wzruszeń za szczęśliwe zakończenia. Podziwiam WAS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...