Jump to content
Dogomania

Banderas - chociaż go już nie ma to wstawię...


patrychaha

Recommended Posts

Tak... nie ma Banderasa ale wstawię parę fot, aby przyblizyc Wam jego postać (?)

Brawda, że śliczny, ale szkoda, że nie ma go przy nas... tylko w POznaniu, albo Bóg wie gdzie... Ktos chyba jest tu z adopcji na republice i moze mi powiedziec co z nim? Dlaczego oddali go poprzedni adpotujacy? Bo ja wiem ze go oddali i widzialam ten cudowny filmik jak sie bawi z tym... pieskiem... :lol: co z Bandim? :-(
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2940/00002811md.th.jpg[/IMG]< --- fota zrobiona na potrzeby adpocji! :)
[URL="http://img474.imageshack.us/my.php?image=p22000268aj.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani Banderas ciągle potrzebuje domku, bo osoba, która go wzięła znowu go oddała. Więc jeżeli ktoś może zadoptować doga oprócz Banderasa jest jeszcze Scooby dla niego przynajmniej dom tymczasowy potrzebny jest od 25 IV. Oczywiście najlepiej gdyby ktoś go wziął na stałe :cool3: :cool3: Podaje adres gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o obu pieskach. [URL="http://www.dogiadopcje.republika.pl/"]http://www.dogiadopcje.republika.pl/[/URL]

Izula

Link to comment
Share on other sites

Scooby został doprowadzony przez właściciela do schroniska :mad: :mad: :mad: :snipersm: jako wytłumaczenie podał jakieś niejasne kontakty rodzinne. W sumie dobrze się stało bo jego pan by go :angryy: :mad: tłukł psa gdy tylko ten zjadł mu z ręki. :chainsaw: Efekt jest taki, że gdy ktoś chce mu dać coś z tręki pies warczy, ale nie więcej. Wiem od jego opiekunki, że było parę telefonów w sprawie jego adopcji. Więc proszę trzymajcie kciukiii.
Co do Banderasa to pierwsza właścicielka tak zastraszyła psa, że Bandi jest przerażony gdy ktoś podnosi głos. W krótkim czasie był dwa rzy adoptowany i dwa razy był oddany. Mimo iż panie zajmujace się adopcją dogów prowadzą selekcję przyszłych właścicieli. Wiecej informacji o tych pięknych pieskach na stronie adopcji dogów niemieckich. Są tam ładne zdjęcia obu dożków.
Izula

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='demiranko13']Scoobi już od kilku dni jest w nowym domku. Wszystko wyglada świetnie. Bardzo duzo dobrego zrobił dla Scoobiego własciciel Hotelu dla zwierząt, tego w ktorym przebywal Scoobi.[/quote]

Napiszcie jak Scoobi ma się w nowym domciu. Zdjęcia mile widziane:cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Lipizzan']Co do Banderasa to pierwsza właścicielka tak zastraszyła psa, że Bandi jest przerażony gdy ktoś podnosi głos.[/quote]

Jaka pierwsza właścicielka?!
Pierwszymi właścicielami byliśmy MY!
Psa oddaliśmy z powodów od nas niezależnych.
W żadnym razie nikt go nie bił, ani zbytnio na niego nie krzyczał.
Pies wyjechał od nas spokojny i przyjazny!
Proszę nie zarzucać nam złego wychowania psa czy katowania.
:lookarou:
My go naprawdę kochamy, mimo, że nie jest już nasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='zaraa']jak mozna oddac psa?! nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.Psa ma sie od poczatku do konca , na dobre i zle, az do samego konca.kocham Cie Maksiu.[/quote]

A ja bym się na twoim miejscu powstrzymała od takich osądów. Pamiętaj, że nigdy nie możesz przewidzieć co cię w życiu spotka. Owszem są ludzie, którzy oddają swojego psa bo im się po prostu znudził, ale są też ludzie, którzy oddają psy bo spotkała ich tragedia, bo świat zawalił im się na głowę. Dlatego proszę mi tu nie wrzucać wszystkich do jednego worka!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='filipinka']dzien dobry wszytkim!
:-)
jestem pierwszy raz na dogomani (wczesniej na molosach) i mam pytanie czy jest tu jakis wątek pt powitanie lub cos takiego???[/quote]

[FONT=Century Gothic]Jeśli chodzi o powitania na Dogomanii, to chyba nie ma takiego miejsca, a jeśli chodzi o dogowe działy to głównym wątkiem (typu "Dog Niemiecki" na molosach) w tej chwilii jest to wątek pt. "Gdzie jest Halo, Halo ???" :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Witamy Serdecznie na dogo :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Jeśli chodzi o powitania na Dogomanii, to chyba nie ma takiego miejsca, a jeśli chodzi o dogowe działy to głównym wątkiem (typu "Dog Niemiecki" na molosach) w tej chwilii jest to wątek pt. "Gdzie jest Halo, Halo ???" :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Witamy Serdecznie na dogo :)[/FONT][/quote]

dziekuje juz pedze sie przywitac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...